preloader

Prašome palaukti

Trimetazidine Teva [Trimetazidine-ratiopharm], 35mg, pailginto atpalaidavimo tabletės, N60

Trimetazidine Teva [Trimetazidine-ratiopharm], 35mg, pailginto atpalaidavimo tabletės, N60

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagios: Trimetazidino dihidrochloridas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 35mg
Prekės kodas: 203684

Šis vaistas yra skirtas vartoti derinyje su kitais vaistais krūtinės anginai (širdies kraujagyslių ligų sukeltam skausmui) gydyti.

Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
  Receptinis vaistinis preparatas

  Šis vaistas yra skirtas vartoti derinyje su kitais vaistais krūtinės anginai (širdies kraujagyslių ligų sukeltam skausmui) gydyti.  Vykdoma papildoma šio vaisto stebėsena. Tai padės greitai nustatyti naują saugumo informaciją. Mums galite padėti pranešdami apie bet kokį Jums pasireiškiantį šalutinį poveikį. Apie tai, kaip pranešti apie šalutinį poveikį, žr. 4 skyriaus pabaigoje.

  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. - Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų). - Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

  Apie ką rašoma šiame lapelyje? 1. Kas yra Trimetazidine Teva ir kam jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant Trimetazidine Teva 3. Kaip vartoti Trimetazidine Teva 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti Trimetazidine Teva 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  1. Kas yra Trimetazidine Teva ir kam jis vartojamas

  Šis vaistas yra skirtas vartoti derinyje su kitais vaistais krūtinės anginai (širdies kraujagyslių ligų sukeltam skausmui) gydyti.

  2. Kas žinotina prieš vartojant Trimetazidine Teva

  Trimetazidine Teva vartoti negalima: - jeigu yra alergija trimetazidinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje); - jeigu sergate Parkinsono liga: tai galvos smegenų liga, pasireiškianti judesių sutrikimu (drebėjimu, sustingimu, judesių sulėtėjimu, kojų vilkimu, sutrikusia eisena); - jeigu sergate sunkiomis inkstų ligomis.

  Įspėjimai ir atsargumo priemonės Prieš vartodami Trimetazidine Teva  pasitarkite su gydytoju arba vaistininku: - jeigu Jums yra inkstų problemų. Gydytojas gali pakoreguoti dozę; - jeigu sergate sunkiu kepenų funkcijos sutrikimu.

  Šis vaistas gali sukelti arba pasunkinti tokius simptomus kaip drebulys, sustingimas, judesių sulėtėjimas ir kojų vilkimas, ypač senyviems pacientams. Šie simptomai turi būti tiriami ir apie juos reikia pranešti gydytojui, kad jis galėtų iš naujo įvertinti gydymą.

  Trimetazidine Teva nėra tinkamas krūtinės anginos priepuoliams malšinti.

  Vaikams ir paaugliams Trimetazidine Teva nerekomenduojama vartoti jaunesniems kaip 18 metų vaikams.

  Kiti vaistai ir Trimetazidine Teva Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Sąveikos su kitais vaistiniais preparatais nepastebėta.

  Trimetazidine Teva vartojimas su maistu ir gėrimais Trimetazidine Teva galima vartoti nepriklausomai nuo maisto ar gėrimų vartojimo.

  Nėštumas Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju

  Nėštumo metu šio vaisto vartoti negalima. Jei vartodama šį vaistą sužinojote, kad esate nėščia, kreipkitės į savo gydytoją patarimo. Tik Jūsų gydytojas gali nuspręsti ar Jūs galite tęsti Trimetazidine Teva vartojimą.

  Žindymo laikotarpis Ar trimetazidinas patenka į motinos pieną, nežinoma, todėl šio vaisto vartoti negalima moterims maitinančioms kūdikį krūtimi.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Šis vaistas gali sukelti svaigulį ir mieguistumą. Tai gali turėti poveikį gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus.

  3. Kaip vartoti Trimetazidine Teva

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Rekomenduojama Trimetazidine Teva 35 mg dozė yra 1 tabletė du kartus per parą pusryčiaujant ir vakarieniaujant.

  Jeigu sergate inkstų ligomis arba esate vyresni kaip 75 metų, gydytojas gali pakeisti rekomenduojamą dozę.

  Vartojimo metodas Tabletes vartoti per burną. Tabletes reikia nuryti užsigeriant pakankamu kiekiu skysčio, pvz., stikline vandens.

  Ką daryti pavartojus per didelę Trimetazidine Teva dozę? Jeigu iš karto išgersite daugiau tablečių negu reikia, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba artimiausią ligoninę, kad Jums būtų suteiktas atitinkamas gydymas.

  Pamiršus pavartoti Trimetazidine Teva Svarbu vaistą vartoti kiekvieną dieną. Tačiau jeigu pamiršote išgerti vieną ar daugiau dozių, išgerkite kitą dozę iškarto kai tik prisiminsite, toliau vaistą vartokite įprastai, kaip išrašyta. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

  Nustojus vartoti Trimetazidine Teva Nenustokite vartoti vaisto nepasitarus su gydytoju.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. Galimas šalutinis poveikis

  Šis vaistas, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Dažni: Svaigulys, galvos skausmas, pilvo skausmas, viduriavimas, nevirškinimas, pykinimas, vėmimas, bėrimas, niežulys, dilgėlinė ir silpnumas.

  Reti: Greitas ar nereguliarus širdies plakimas (kitaip vadinamas palpitacijomis), širdies permušimai, pagreitėjęs širdies plakimas, kraujospūdžio sumažėjimas atsistojus, kuris sukelia svaigulį, galvos sukimąsi arba silpnumą, negalavimą (paprastai blogą savijautą), svaigulys, kritimai, veido ir kaklo paraudimas.

  Dažnis nežinomas: Ekstrapiramidiniai simptomai (neįprasti judesiai, įskaitant drebėjimą ir rankų bei pirštų drebėjimą, sukamuosius kūno judesius, kojų vilkimą, rankų ir kojų sustingimą), kurie paprastai išnyksta nutraukus gydymą.

  Miego sutrikimai (negalėjimas užmigti, mieguistumas), vidurių užkietėjimas, stiprus išplitęs odos bėrimas raudonomis dėmėmis su pūslėmis, veido, lūpų, burnos, liežuvio arba gerklės tinimas, dėl kurio sunku ryti ar kvėpuoti.

  Sunkus baltųjų kraujo ląstelių skaičiaus sumažėjimas, dėl kurio padidėja infekcijų tikimybė, trombocitų (kraujo plokštelių) skaičiaus sumažėjimas kraujyje, dėl kurio padidėja kraujavimo ar mėlynių atsiradimo rizika. Kepenų liga (pykinimas, vėmimas, apetito praradimas, bloga savijauta, karščiavimas, niežulys, odos ir akių pageltimas, šviesios išmatos, tamsus šlapimas).

  Pranešimas apie šalutinį poveikį Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

  5. Kaip laikyti Trimetazidine Teva

   Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

  Ant dėžutės ar lizdinės plokštelės po „Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje.

  Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  Trimetazidine Teva sudėtis - Veiklioji medžiaga yra trimetazidino dihidrochloridas.   Kiekvienoje pailginto atpalaidavimo tabletėje yra 35 mg trimetazidino dihidrochlorido. - Pagalbinės medžiagos yra hipromeliozė, kalcio-vandenilio fosfatas dihidratas, magnio stearatas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, stearino rūgštis, makrogolis 6000, glicerolis, titano dioksidas (E171), raudonasis geležies oksidas (E 172).

  Trimetazidine Teva išvaizda ir kiekis pakuotėje

  Rausvos, apskritos, abipus išgaubtos plėvele dengtos tabletės. Pakuotėse yra 20, 60 ir 120 pailginto atpalaidavimo tablečių. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

  Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

  Rinkodaros teisės turėtojas Teva Pharma B.V. Computerweg 10 3542 DR Utrecht Nyderlandai

  Gamintojas Merckle GmbH Ludwig-Merckle-Strasse 3 D-89143 Blaubeuren Vokietija

  Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

  UAB „Sicor Biotech“ Molėtų pl. 5 LT-08409 Vilnius Tel. +370 5 266 02 03

   Šio vaistinio preparato rinkodaros teisė EEE valstybėse narėse suteikta tokiais pavadinimais: Čekija Trimetazidin Teva retard 35 mg Estija Trimetazidine Teva 35 mg Vokietija Trimetazidin-ratiopharm 35 mg Retardtabletten Vengrija Trimetazidin-ratiopharm 35mg retard tabletta Latvija Trimetazidine Teva 35 mg ilgstošās darbības tabletes Lenkija Trimetazidinum 123ratio Portugalija Trimetazidina Clijier Slovakija Trimetazidin-ratiopharm retard 35 mg Ispanija Trimetazidina ratiopharm 35 mg comprimidos de liberación modificada EFG

  Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-06-16

   Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.

   

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Rekomenduojama Trimetazidine Teva 35 mg dozė yra 1 tabletė du kartus per parą pusryčiaujant ir vakarieniaujant.

  Jeigu sergate inkstų ligomis arba esate vyresni kaip 75 metų, gydytojas gali pakeisti rekomenduojamą dozę.

  Vartojimo metodas Tabletes vartoti per burną. Tabletes reikia nuryti užsigeriant pakankamu kiekiu skysčio, pvz., stikline vandens.

  Ką daryti pavartojus per didelę Trimetazidine Teva dozę? Jeigu iš karto išgersite daugiau tablečių negu reikia, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba artimiausią ligoninę, kad Jums būtų suteiktas atitinkamas gydymas.

  Pamiršus pavartoti Trimetazidine Teva Svarbu vaistą vartoti kiekvieną dieną. Tačiau jeigu pamiršote išgerti vieną ar daugiau dozių, išgerkite kitą dozę iškarto kai tik prisiminsite, toliau vaistą vartokite įprastai, kaip išrašyta. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

  Nustojus vartoti Trimetazidine Teva Nenustokite vartoti vaisto nepasitarus su gydytoju.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Panašios prekės