preloader

Prašome palaukti

Zepilen, 1g, milteliai injekciniam tirpalui, N10

Zepilen, 1g, milteliai injekciniam tirpalui, N10

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Cefazolinas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 1g
Prekės kodas: 202714
Zepilenu gydomos jam jautrių mikroorganizmų sukeltos infekcinės ligos: tulžies pūslės ir latakų; kaulų ir sąnarių; endokarditas; lyties ir šlapimo organų; kvėpa...
Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
  Receptinis vaistinis preparatas

  Zepilenu gydomos jam jautrių mikroorganizmų sukeltos infekcinės ligos: tulžies pūslės ir latakų; kaulų ir sąnarių; endokarditas; lyties ir šlapimo organų; kvėpavimo organų; odos ir minkštųjų audinių; sepsis. Be to, cefazolinas tinka infekcijos profilaktikai tuo atveju, jeigu atliekama operacija, kurios metu organizmas užkrečiamas arba gali būti užkrėstas, arba jeigu dėl pooperacinės infekcijos paciento sveikatai kiltų pavojus.

  Sudėtis
  Zepilenas yra sterilūs milteliai injekcijų tirpalui, kuris leidžiamas į raumenis ar veną, ruošti. Veiklioji jo medžiaga yra cefazolinas (natrio druskos pavidalu). Viename buteliuke jo yra 250 mg, 500 mg arba 1 g.
  Indikacijos
  Zepilenu gydomos jam jautrių mikroorganizmų sukeltos infekcinės ligos:
  * tulžies pūslės ir latakų;
  Suaugusiems žmonėms. Įprastinis dozavimas nurodytas toliau.
  Lengva infekcinė liga, sukelta jautrių gramteigiamų kokų. Reikia kas 8 valandos leisti 250 - 500 mg dozę.
  Vidutinio sunkumo ar sunki infekcinė liga. Reikia kas 6 - 8 valandas švirkšti 0,5 - 1 g dozę.
  Sunki, gyvybei pavojinga infekcinė liga, pvz., endokarditas, sepsis. Būtina kas 6 valandos leisti 1 - 1,5 g dozę. Retais atvejais buvo gydyta net 12 g cefazolino paros doze.
  Ūminė nekomplikuota šlapimo organų infekcinė liga. Reikia kas 12 valandų injekuoti 1g dozę.
  Pneumokokų sukelta pneumonija. Reikia kas 12 valandų švirkšti 500 mg dozę.
  Su operacija susijusios infekcijos profilaktika. Likus 30 - 60 minučių iki operacijos, į raumenis arba veną injekuojama 1 g dozė, 24 valandas po jos kas 6 valandos leidžiama 0,5 - 1 g dozė. Jeigu operacija trunka ilgiau negu 2 valandas, jos metu reikia leisti dar vieną 0,5 - 1 g dozę. Po atviros širdies operacijos ar protezo implantavimo infekcijos profilaktikai vaisto reikia vartoti 3 - 5 paras.

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Panašios prekės