Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

APIVITA intymios higienos želė su arbatmedžiu ir propoliu INTIMATE, 200 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 520127901161

Švelniai valantis intymios higienos gelis sustiprintai apsaugai su arbatmedžiu ir propoliu. 91 proc. natūralių komponentų.

16,99

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Švelniai valantis intymios higienos gelis sustiprintai apsaugai su arbatmedžiu ir propoliu. 91 proc. natūralių komponentų.Idealiai tinka vartoti esant suerzinimams bei pavasario ir vasaros laikotarpiu, kai palankus metas patogeniniams mikroorganizmams augti. Į sudėtį įeina propolis, arbatmedis ir natūrali citrinos aminorūgštis, neleidžiantys augti patogeniniams mikroorganizmams ir galintus padėti slopinti suerzinimą. Produktas papildytas pieno rūgštimi ir natūraliais oligosacharidais, kurie apsaugo natūralią vaginos florą ir palaiko natūralų pH lygį. Ramunėlės užtikrina šviežumo ir komforto pojūtį. Vanduo produkto sudėtyje pakeistas organiniu ramunėlių antpilu. Produktas be konservantų, muilo, parabenų, silikono, propilenglikolio, etanolamino.

Ištepkite drėgną odą, švelniai ištrinkite iki tirštų putų, rūpestingai nuplaukite vandeniu. Produktas skirtas tik išoriniam naudojimui.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas