preloader

Prašome palaukti

Visos Prekės
Visos Prekės

Apmokėjimas

 

 

Šiuo metu už prekes galima atsiskaityti keliais būdais:

 

  

Atsiskaitymas už siuntas pristatomas į vaistinę

Už prekes, pristatomas į vaistines, galite atsiskaityti išankstiniu apmokėjimu per elektroninės bankininkystės sistemą arba debetine ar kreditine kortele (VISA arba MASTERCARD).

Šiuo metu vaistinėje už prekes negalima atsiskaityti lojalumo kortelėse sukauptomis mokėjimo priemonėmis ir draudimo bendrovių suteiktais negrynaisiais pinigais, bei dovanų čekiais.

Grynaisiais arba mokėjimo kortele kurjeriui

Apmokėjimas kurjeriui ZITI CITY prekių pristatymo metu galimas tik bankine mokėjimo korteleRekomenduojama naudotis mokėjimo kortele, kuri turi bekontakčio mokėjimo galimybę.

LP Express kurjeriam galima atsiskaityti bankine mokėjimo kortele arba grynaisiais pinigais. Atsiskaitant grynaisiais pinigais, siūlome turėti lygią sumą. 

Elektroninės bankininkystės sistemoje

Šiuo metu už prekes galite atsiskaityti naudodamiesi šių bankų elektroninio atsiskaitymo paslaugomis:

  • „Swedbank“
  • „SEB“ bankas 
  • „Citadele"
  • „Luminor"
  • „Revolut“
  • „Šiaulių bankas“
  • „Medicinos bankas“

Pasirinkę banką, kurio paslaugomis naudojatės, būsite nukreipti į banko svetainę. Prisijunkite įprastu būdu – sistema jau bus suformavusi mokėjimą už Jūsų prekes. Naudojantis šiuo mokėjimo būdu, mokėjimo nurodymas turi būti patvirtintas ne vėliau kaip per 2 (dvi) valandas nuo užsakymo pateikimo.

Debetine ar kreditine kortele (VISA arba MASTERCARD)


 

Rinkdamiesi šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite iš karto. Atsiskaityti galite VISA arba MASTERCARD kortelėmis. 

Atsiskaitymai kortele vykdomi tik jei kortelę išdavęs bankas dalyvauja saugių atsiskaitymų internetu programose (MasterCard SecureCode arba Verified by Visa). Suvedus kortelės duomenis Jūs galite būti nukreiptas į Jūsų kortelę išdavusio banko puslapį saugos kodo suvedimui, kuris reikalingas Jūsų tapatybės patvirtinimui.  Jei mokėjimas nebuvo patvirtintas, prašome kreiptis į kortelę išdavusį banką arba rinktis kitą mokėjimo būdą. 

Šis mokėjimo būdas negalimas, jeigu prekių krepšelyje yra vaistinių preparatų ir pageidaujama gauti farmacininko konsultaciją.

Išankstinis apmokėjimas už prekes paštomate

Už prekes, pristatomas į paštomatą, galite atsiskaityti išankstiniu apmokėjimu per elektroninės bankininkystės sistemą arba debetine ar kreditine kortele (VISA arba MASTERCARD).