preloader

Prašome palaukti

E-vaistinės klientų aptarnavimas 8 5 260 2200

Apmokėjimas


Šiuo metu už prekes galima atsiskaityti keliais būdais:

  

Grynaisiais arba mokėjimo kortele vaistinėje

Už visas prekes galite atsiskaityti grynaisiais pinigais, mokėjimo kortele vaistinėje arba Eurovaistinės dovanų čekiais. Dovanų čekiu klientai gali padengti visą sumą arba jos dalį.

Šiuo metu vaistinėje už prekes negalima atsiskaityti lojalumo kortelėse sukauptomis mokėjimo priemonėmis ir draudimo bendrovių suteiktais negrynaisiais pinigais.

Grynaisiais arba mokėjimo kortele kurjeriui

Nuo 2020 m. kovo 18 d. nebelieka galimybės kurjeriui atsiskaityti grynaisiais pinigais, siuntos galės būti apmokamos tik banko kortele.

Elektroninės bankininkystės sistemoje

Šiuo metu už prekes galite atsiskaityti naudodamiesi šių bankų elektroninio atsiskaitymo paslaugomis:

  • „Swedbank“
  • „SEB“ bankas 
  • „Luminor | DNB“
  • „Luminor | Nordea“

Pasirinkę banką, kurio paslaugomis naudojatės, būsite nukreipti į banko svetainę. Prisijunkite įprastu būdu – sistema jau bus suformavusi mokėjimą už Jūsų prekes. Naudojantis šiuo mokėjimo būdu, mokėjimo nurodymas turi būti patvirtintas ne vėliau kaip per 2 (dvi) valandas nuo užsakymo pateikimo.

Šis mokėjimo būdas negalimas, jeigu prekių krepšelyje yra vaistinių preparatų ir pageidaujama gauti farmacininko konsultaciją. 

Debetine ar kreditine kortele (VISA arba MASTERCARD)Rinkdamiesi šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite iš karto. Atsiskaityti galite VISA arba MASTERCARD kortelėmis. 

Atsiskaitymai kortele vykdomi tik jei kortelę išdavęs bankas dalyvauja saugių atsiskaitymų internetu programose (MasterCard SecureCode arba Verified by Visa). Suvedus kortelės duomenis Jūs galite būti nukreiptas į Jūsų kortelę išdavusio banko puslapį saugos kodo suvedimui, kuris reikalingas Jūsų tapatybės patvirtinimui.  Jei mokėjimas nebuvo patvirtintas, prašome kreiptis į kortelę išdavusį banką arba rinktis kitą mokėjimo būdą. 

Šis mokėjimo būdas negalimas, jeigu prekių krepšelyje yra vaistinių preparatų ir pageidaujama gauti farmacininko konsultaciją.

Išankstinis apmokėjimas už prekes paštomate

Už prekes, pristatomas į paštomatą, galite atsiskaityti išankstiniu apmokėjimu per elektroninės bankininkystės sistemą arba debetine ar kreditine kortele (VISA arba MASTERCARD).