preloader

Prašome palaukti

Apmokėjimas


Šiuo metu už prekes galima atsiskaityti keliais būdais:

  

Grynaisiais arba mokėjimo kortele vaistinėje

Už visas prekes galite atsiskaityti grynaisiais pinigais, mokėjimo kortele vaistinėje arba Eurovaistinės dovanų čekiais. Dovanų čekiu klientai gali padengti visą sumą arba jos dalį.

Šiuo metu vaistinėje už prekes negalima atsiskaityti lojalumo kortelėse sukauptomis mokėjimo priemonėmis ir draudimo bendrovių suteiktais negrynaisiais pinigais.

Grynaisiais arba mokėjimo kortele kurjeriui

Nuo 2020 m. kovo 18 d. nebelieka galimybės kurjeriui atsiskaityti grynaisiais pinigais, siuntos galės būti apmokamos tik banko kortele.

Elektroninės bankininkystės sistemoje

Šiuo metu už prekes galite atsiskaityti naudodamiesi šių bankų elektroninio atsiskaitymo paslaugomis:

  • „Swedbank“
  • „SEB“ bankas 
  • „Luminor | DNB“
  • „Luminor | Nordea“

Pasirinkę banką, kurio paslaugomis naudojatės, būsite nukreipti į banko svetainę. Prisijunkite įprastu būdu – sistema jau bus suformavusi mokėjimą už Jūsų prekes. Naudojantis šiuo mokėjimo būdu, mokėjimo nurodymas turi būti patvirtintas ne vėliau kaip per 2 (dvi) valandas nuo užsakymo pateikimo.

Šis mokėjimo būdas negalimas, jeigu prekių krepšelyje yra vaistinių preparatų ir pageidaujama gauti farmacininko konsultaciją. 

„MoQ“ programėle

Jei dar neturite „MoQ“ programėlės, ją galite nemokamai atsisiųsti į savo telefoną iš „Google Play“ arba „App Store“ parduotuvių.

Išsirinkus norimas prekes ir pasirinkus „MoQ“ apmokėjimo būdą:

- Naršant telefone būsite nukreipti į „MoQ“ programėlę, ji suformuos mokėjimą, telieka jį patvirtinti.

- Naršant kompiuteriu ekrane išvysite QR kodą, jį nuskenuokite atsidarę „MoQ“ programėlę telefone bei patvirtinkite mokėjimą.

Kai pamatysite pranešimą „Mokėjimas atliktas sėkmingai“  Jūsų užsakymas pateiktas ir apmokėtas, telefono ekrane matysite mokėjimo detales.

Jei skenuojant kodą matote klaidos pranešimą, įsitikinkite, ar mokėjimui atlikti pakanka lėšų ir nesibaigė apmokėjimui skirtas laikas.

Šis mokėjimo būdas negalimas, jeigu prekių krepšelyje yra vaistinių preparatų ir pageidaujama gauti farmacininko konsultaciją.

Debetine ar kreditine kortele (VISA arba MASTERCARD)

Rinkdamiesi šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite iš karto. Atsiskaityti galite VISA arba MASTERCARD kortelėmis. 

Atsiskaitymai kortele vykdomi tik jei kortelę išdavęs bankas dalyvauja saugių atsiskaitymų internetu programose (MasterCard SecureCode arba Verified by Visa). Suvedus kortelės duomenis Jūs galite būti nukreiptas į Jūsų kortelę išdavusio banko puslapį saugos kodo suvedimui, kuris reikalingas Jūsų tapatybės patvirtinimui.  Jei mokėjimas nebuvo patvirtintas, prašome kreiptis į kortelę išdavusį banką arba rinktis kitą mokėjimo būdą. 

Šis mokėjimo būdas negalimas, jeigu prekių krepšelyje yra vaistinių preparatų ir pageidaujama gauti farmacininko konsultaciją.