Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

Azithromycin Sandoz, 500mg, plėvele dengtos tabletės, N3

Veikliosios medžiagos: Azitromicinas Veikliosios medžiagos stiprumas: 500mg
Receptinis vaistinis preparatas
Prekės kodas: 200207
Šio medikamento paprastai skiriama, jei yra: krūtinės ląstos infekcine liga, pvz., lėtinis bronchitas, plaučių uždegimas; infekcijos sukeltas tonzilių (migdolinių liaukų), gerklės (faringitas), prienosinių ančių (sinusų) pažeidimas; ausų infekcinė liga (ūmus vidurinės ausies uždegimas); odos ir minkštųjų audinių infekcinės ligos, išskyrus užkrėstas nudegimines žaizdas; chlamidijų sukelta šlaplės ir gimdos kaklelio infekcinė liga.

• Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.


• Perkant prekes su kompensacija reikalingas kompensuojamų vaistų pasas su galiojančiu receptu, o apmokėjimas galimas tik vaistinėje grynaisiais pinigais.

Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška

receptiniai_preke

Kartu perkamos prekės

Receptinis vaistinis preparatas

Šio medikamento paprastai skiriama, jei yra: krūtinės ląstos infekcine liga, pvz., lėtinis bronchitas, plaučių uždegimas; infekcijos sukeltas tonzilių (migdolinių liaukų), gerklės (faringitas), prienosinių ančių (sinusų) pažeidimas; ausų infekcinė liga (ūmus vidurinės ausies uždegimas); odos ir minkštųjų audinių infekcinės ligos, išskyrus užkrėstas nudegimines žaizdas; chlamidijų sukelta šlaplės ir gimdos kaklelio infekcinė liga.


Prieš pradėdami vartoti šį vaistą, atidžiai perskaitykite visą pakuotės lapelį.
- Neišmeskite lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu kiltų bet kokių klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
- Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų).
- Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.


Lapelio turinys
1. Kas yra Azithromycin Sandoz ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Azithromycin Sandoz
3. Kaip vartoti Azithromycin Sandoz
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Azithromycin Sandoz
6. Kita informacija


1. KAS YRA AZITHROMYCIN SANDOZ IR KAM JIS VARTOJAMAS

Azithromycin Sandoz yra antibiotikas, prikilausantis antibiotikų, vadinamų makrolidais, grupei. Jis yra vartojamas bakterijų sukeltų ligų gydymui.
Šio medikamento paprastai skiriama, jei yra:
krūtinės ląstos infekcine liga, pvz., lėtinis bronchitas, plaučių uždegimas;
infekcijos sukeltas tonzilių (migdolinių liaukų), gerklės (faringitas), prienosinių ančių (sinusų) pažeidimas;
ausų infekcinė liga (ūmus vidurinės ausies uždegimas);
odos ir minkštųjų audinių infekcinės ligos, išskyrus užkrėstas nudegimines žaizdas;
chlamidijų sukelta šlaplės ir gimdos kaklelio infekcinė liga.


2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT AZITHROMYCIN SANDOZ

Azithromycin Sandoz vartoti negalima, jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas):
- azitromicinui;
- bet kuriam kitam makrolidų ir ketolidų grupės antibiotikui;
- bet kuriai pagalbinei Azithromycin Sandoz medžiagai (žr. skyriaus „Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Azithromycin Sandoz medžiagas" informaciją apie sojų lecitiną).

Specialių atsargumo priemonių reikia:
- Jei yra bent vienas iš nurodytų susirgimų, prieš pradedant gydymą apie tai reikia pranešti gydytojui.
- Jei yra kepenų negalavimas. Jųsų gydytojas turi kontroliuoti kepenų funkciją arba nutraukti gydymą.
- Jei yra inkstų negalavimas. Jei yra sunkus inkstų veiklos sutrikimas, gali būti reikalinga dozės korekcija.
- Jei yra nervų (neurologinių) ar protinių (psichinių) sutrikimų.
- Jei yra tam tikros rūšies raumenų silpnumas, vadinamas sunkiąja miastenija.

Kadangi azitromicinas gali didinti širdies ritmo sutrikimo riziką, prieš pradedant vartoti vaisto reikia pasakyti gydytojui, jeigu Jums yra bet kuris iš toliau išvardytų sutrikimų:
- širdies negalavimas, pvz., širdies veiklos susilpnėjimas (širdies veiklos nepakankamumas), labai retas širdies ritmas, nereguliarus širdies plakimas, ar retkarčiais vadinamasis „ilgo QT intervalo sindromas" (nustatomas pagal elektrokardiogramos rodmenis);
- Mažas kalio ar magnio kiekis kraujyje.

Kitų vaistų vartojimas
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Prieš gydymą šiuo medikamentu yra ypač svarbu paminėti gydytojui, jog vartojate:
- teofilino (vaisto nuo astmos). Gali stiprėti teofilino poveikis;
- varfarino ir į jį panašių vaistų, mažinančių kraujo krešėjimą. Jų vartojant kartu su azitromicinu gali padidėti kraujavimo rizika;
- ergotamino, dihidroergotamino (vaistų nuo migrenos). Gali atsirasti ergotizmas (galūnių niežėjimas, raumenų mėšlungis ir kojų bei rankų gangrena dėl blogos kraujotakos), todėl šių medikamentų vartoti kartu su azitromicinu nerekomenduojama;
- ciklosporino (vaisto, vartojamo imuninei sistemai slopinti, jei reikia išvengti atmetimo reakcijos ir ją gydyti po organų ar kaulų čiulpų persodinimo). Jeigu azitromicino ir cefalosporino vartoti kartu būtina, gydytojas reguliariai stebės pastarojo vaisto kiekį kraujyje ir prireikus gali koreguoti jo dozę;
- digoksino (vaistu nuo širdies nepakankamumo). Kraujyje gali padidėti digoksino kiekis, todėl gydytojas stebės jo kiekį Jūsų kraujyje;
- antacidinių preparatų (dėl nevirškinimo, padidėjusio rūgštingumo) (žr. 3 skyrių);
- cisaprido (medikamento nuo pilvo negalavimų), terfenadino (vaisto nuo šienligės). Šių vaistų vartojant kartu su azitromicinu gali sutrikti širdies veikla;
- medikamentų nuo nereguliaraus širdies plakimo (vadinamųjų antiaritminių preparatų);
- nelfinaviro (vaisto nuo ŽIV infekcijos). Šio vaisto vartojant kartu su azitromicinu gali pasireikšti stipresnis pastarojo medikamento šalutinis poveikis;
- alfentanilio (vartojamo narkozei sukelti) ar astemizolo (vaisto nuo šienligės). Azitromicinas, vartojamas kartu su minėtais medikamentais, gali stiprinti jų poveikį.

Azithromycin Sandoz vartojimas su maistu ir gėrimais
Tablečių galima gerti valgio metu arba kitu laiku.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Jeigu pacientė nėščia, ketina pastoti ar yra žindyvė, prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Šio medikamento nėštumo metu ir kai Jūs esate žindyvė vartoti negalima, nebent jo vartoti tiksliai rekomendavo Jūsų gydytojas.
Šis vaistas išsiskiria su moters pienu. Taigi, Jūs turite nežindyti dar 2 dienas po to, kai baigėte vartoti šį vaistinį preparatą.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Azitromicinas kartais gali sukelti šalutinį poveikį, pvz., galvos svaigimą ar konvulsijas. Dėl šių pokyčių gali sumažėti Jūsų gebėjimas atlikti tam tikrus veiksmus, pvz., vairuoti ar valdyti mechanizmus.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Azithromycin Sandoz medžiagas
Šio medikamento sudėtyje yra sojų lecitino. Jeigu Jūs alergiškas žemės riešutams ar sojai, šio medikamento vartoti negalima.


3. KAIP VARTOTI AZITHROMYCIN SANDOZ

Azithromycin Sandoz visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Toliau pateiktos dozės yra rekomenduojamos suaugusiems žmonėms ir vaikams, kurie sveria daugiau negu 45 kg. Vaikai, kurių kūno svoris yra mažesnis, šių tablečių turi nevartoti.
Azithromycin Sandoz gydymo kursas yra 3 arba 5 paros.
- 3 parų gydymo kursas. Kiekvieną parą reikia išgerti per vieną kartą 500 mg
- 5 parų gydymo kursas. Pirmą parą reikia išgerti per vieną kartą 500 mg. antrą, trečią, ketvirtą ir penktą parą - po 250 mg). Jei yra chlamidijų sukelta šlaplės ir gimdos kaklelio infekcinė liga, pakanka 1 paros gydymo kurso.
- 1 paros gydymo kursas. Reikia išgerti 1000 mg (dvi 500 mg tabletes). Visas tabletes reikia išgerti per vieną kartą.

Pacientams, kurių inkstų arba kepenų funkcija sutrikusi:
Jeigu Jums yra sutrikusi inkstų arba kepenų funkcija, pasakykite savo gydytojui, nes gali prireikti koreguoti dozę.

Tabletes reikia nuryti nepažeistas, užsigeriant vandeniu
- Tablečių galima gerti valgio metu arba kitu laiku.

Azithromycin Sandoz vartojimas su vaistais nuo skrandžio veiklos sutrikimo
- Jeigu Jums reikia vartoti vaistų nuo skrandžio veiklos sutrikimo, pvz., antacidinių preparatų, azitromicino tablečių reikia gerti likus ne mažiau kaip valandai iki antacidinių vaistų vartojimo arba po jo praėjus ne mažiau kaip 2 valandoms.

Pamiršus pavartoti Azithromycin Sandoz dozę
Pamiršus pavartoti vaisto, jo reikia gerti tuoj pat, kai tik prisimenama. Toliau medikamento būtina vartoti įprastine tvarka. Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

Pavartojus per didelę Azithromycin Sandoz dozę
Išgėrus per daug tablečių, gali pablogėti savijauta. Be to, gali pasireikšti kitoks šalutinis poveikis, pvz., apkurtimas ir viduriavimas. Reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją ar artimiausios ligoninės intensyviosios terapijos skyrių. Jei įmanoma, su savimi reikia pasiimti tabletes ir jų dėžutę, kad parodyti gydytojui, kiek Jūs išgėrėte preparato.

Nustojus vartoti Azithromycin Sandoz
Tablečių visada reikia vartoti tiek laiko, kiek paskirta, net jeigu jaučiatės geriau. Gydymą baigus per anksti, vėl gali pasireikšti infekcinė liga. Be to, bakterijos gali tapti atsparios medikamento poveikiui ir infekcinę ligą bus sunkiau išgydyti.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Azithromycin Sandoz, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Sunkus šalutinis poveikis

Jeigu atsiranda toliau išvardytų sunkios alerginės reakcijos simptomų, reikia nutraukti medikamento vartojimą ir nedelsiant kreiptis į gydytoją ar vykti į artimiausios ligoninės neatidėliotinos pagalbos skyrių.
- Staigus kvėpavimo, kalbos ir rijimo pasunkėjimas.
- Lūpų, liežuvio veido ir kaklo patinimas.
- Labai stiprus galvos sukimasis ar kolapsas.
- Stiprus ar niežtintis odos išbėrimas, ypač jei jo metu atsiranda pūslių ir akių, burnos ar lyties organų skausmingumas.

Jeigu pasireiškia bet kuris iš toliau išvardytų šalutinio poveikio atvejų, reikia kiek galima greičiau kreiptis į gydytoją.
- Sunkus viduriavimas, kuris trunka ilgai arba kurio metu išmatose atsiranda kraujo, susijęs su pilvo skausmu ar karščiavimu. Minėti simptomai gali būti sunkaus žarnų uždegimo požymiai. Toks sutrikimas retkarčiais gali pasireikšti po antibiotiko vartojimo.
- Kepenų veiklos sutrikimo sukeltas odos ar akių baltymo pageltimas.
- Kasos uždegimas, kurio metu atsiranda labai stiprus pilvo ir nugaros skausmas.
- Padidėjęs ar sumažėjęs šlapimo išsiskyrimas, kraujo pėdsakai Jūsų šlapime.
- Padidėjusio jautrumo saulės šviesai sukeltas odos išbėrimas.
- Neįprastos kraujosruvos ar kraujavimas.
- Nereguliarus širdies plakimas.

Visi minėti šalutinio poveikio atvejai yra sunkūs. Jums gali prireikti neatidėliotinos medicininės pagalbos. Sunkaus šalutinio poveikio atvejai būna nedažni (pasireiškia mažiau negu 1 iš 100 pacientų), reti (pasireiškia mažiau negu 1 iš 1000 pacientų) ar kurių dažnis nežinomas.

Kitas galimas šalutinis poveikis

Labai dažni šalutinio poveikio atvejai (pasireiškia daugiau negu 1 iš 10 pacientų):
- skrandžio negalavimas, pilvo diegliai, pykinimas, viduriavimas, dujų susikaupimas viduriuose.

Dažni šalutinio poveikio atvejai (pasireiškia mažiau negu 1 iš 10 pacientų):
- apetito netekimas ar skonio sutrikimas;
- nuovargis, galvos svaigimas, galvos skausmas, rankų ar kojų dilgčiojimas;
- regos sutrikimas,
- kurtumas;
- skrandžio veiklos sutrikimas, vėmimas;
- odos išbėrimas, niežulys;
- sąnarių skausmas;
- baltųjų kraujo ląstelių kiekio pokyčiai, sumažėjęs hidrokarbonato kiekis kraujyje.

Nedažni šalutinio poveikio atvejai (pasireiškia mažiau negu 1 iš 100 pacientų):
- mieliagrybių infekcija, ypač burnoje, makšties infekcija;
- nervingumas, sumažėjęs odos jautrumas, apsnūdimas, nemiga;
- spengimas ausyse, klausos pablogėjimas;
- širdies mušimas;
- žarnų uždegimas, vidurių užkietėjimas;
- kepenų uždegimas, kepenų fermentų pokyčiai;
- padidėjęs jautrumas, niežtintis išbėrimas, padidėjęs jautrumas saulės šviesai;
- sunki liga, kurios metu odoje, burnoje, akyse ir lyties organuose atsiranda iškilimų;
- krūtinės skausmas, odos pabrinkimas, bendrasis negalavimas, silpnumas;
- nenormalūs inkstų funkcijos tyrimo duomenys, nenormalus kalio kiekis kraujyje;
- sumažėjęs baltųjų kraujo ląstelių kiekis.

Reti šalutinio poveikio atvejai (pasireiškia mažiau negu 1 iš 1000 pacientų):
susijaudinimas, asmenybės netekimo pojūtis, sukimosi pojūtis;
- nenormali kepenų funkcija.
- sumažėjęs raudonųjų kraujo ląstelių kiekis, dėl to oda tampa šviesiai geltona, taip pat atsiranda silpnumas ar dusulys;
- sumažėjęs trombocitų kiekis kraujyje, taip didėja kraujavimo ar mėlynių atsiradimo rizika.

Šalutinio poveikio atvejai, kurių dažnis nežinomas:
- raumenų silpnumas (sunkioji miastenija);
- nerimas, alpulys, priepuoliai, pernelyg didelio aktyvumo pojūtis, agresyvumo pojūtis;
- kvapų pojūčio sutrikimas, uoslės ar skonio netekimas;
- per mažas kraujo spaudimas;
- liežuvio dėmėtumės.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.


5. KAIP LAIKYTI AZITHROMYCIN SANDOZ

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Ant dėžutės po Tinka iki nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Azithromycin Sandoz vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


6. KITA INFORMACIJA

Azithromycin Sandoz sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra azitromicinas. Vienoje Azithromycin Sandoz 500 mg plėvele dengtoje tabletėje yra 500 mg azitromicino (azitromicino monohidrato pavidalu).
- Pagalbinės medžiagos. Tabletės branduolys: mikrokristalinė celiuliozė, pregelifikuotas krakmolas, karboksimetilkrakmolo A natrio druska, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, natrio laurilsulfatas, magnio stearatas. Tabletės plėvelė: polivinilo alkoholis, titano dioksidas (E 171), talkas, sojų lecitinas ir ksantano lipai.

Azithromycin Sandoz išvaizda ir kiekis pakuotėje
Azithromycin Sandoz 500 mg plėvele dengtos tabletės yra baltos arba balkšvos, pailgos, vienoje tabletės pusėje yra įspausta gili laužimo linija, kitoje < vagelė. Tabletę galima padalyti į dvi lygias dalis.


Azithromycin Sandoz 500 mg plėvele dengtų tablečių pakuočių dydis.
Kartono dėžutė, kurioje lizdinėse plokštelės yra 2, 3, 6, 12, 24, 30, 50 arba 100 plėvele dengtų tablečių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Rinkodaros teisės turėtojas
Sandoz GmbH
Biochemiestrasse 10
A-6250 Kundl
Austrija

Gamintojai
Sandoz GmbH
Biochemiestrasse 10
A-6250 Kundl
Austrija
arba
Lek Pharmaceuticals d.d.
Verovškova 57
1526 Ljublijana
Slovėnija
arba
S.C.Sandoz S.R.L.
Livezeni Street no 7A
RO-540472 Targu Mures
Rumunija

Šis vaistinis preparatas yra registruotas šalyse narėse Europos ekonominėje zonoje sekančiais pavadinimais:

Austrija Azithromycin Sandoz 500 mg - Filmtabletten
Danija Azithromycin Sandoz
Čekijos Respublika Azitromycin Sandoz 250 mg
Azitromycin Sandoz 500 mg
Estija Azithromycin Sandoz 500mg
Italija AZITROMICINA Sandoz 500 mg compresse rivestite con film
Didžioji Britanija Azithromycin 500mg tablets
Graikija Binozyt
Latvija Azithromycin Sandoz 500 mg apvalkotās tabletes
Lenkija AzitroLEK 250
AzitroLEK 500
Lietuva Azithromycin Sandoz 500 mg plėvele dengtos tabletės
Liuksemburgas Azithromycine Sandoz 250 mg comprimés pelliculés
Azithromycine Sandoz 500 mg comprimés pelliculés
Olandija Azitromycine Sandoz tablet 250
Azitromycine Sandoz tablet 500
Portugalija Azitromicina Sandoz 500 mg Comprimidos
Slovakija Azithromycin Sandoz 250 mg filmom obalené tablety
Azithromycin Sandoz 500 mg filmom obalené tablety
Slovėnija Azitromicin Sandoz 250 mg filmsko obložene tablete
Azitromicin Sandoz 500 mg filmsko obložene tablete
Suomija Azithromycin Sandoz
Švedija Azithromycin Sandoz
Vengrija Azi Sandoz 250 mg filmtabletta
Azi Sandoz 500 mg filmtabletta
Vokietija Azithromycin Sandoz 250 mg Filmtabletten
Azithromycin Sandoz 500 mg Filmtabletten

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

Sandoz Pharmaceuticals d.d. filialas
Šeimyniškių 3A,
LT-09312 Vilnius
tel +370 5 2636037


Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2012-11-29

Naujausia pakuotės lapelio redakcija pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos
Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (VVKT) interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/


Azithromycin Sandoz visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Toliau pateiktos dozės yra rekomenduojamos suaugusiems žmonėms ir vaikams, kurie sveria daugiau negu 45 kg. Vaikai, kurių kūno svoris yra mažesnis, šių tablečių turi nevartoti.
Azithromycin Sandoz gydymo kursas yra 3 arba 5 paros.
- 3 parų gydymo kursas. Kiekvieną parą reikia išgerti per vieną kartą 500 mg
- 5 parų gydymo kursas. Pirmą parą reikia išgerti per vieną kartą 500 mg. antrą, trečią, ketvirtą ir penktą parą - po 250 mg). Jei yra chlamidijų sukelta šlaplės ir gimdos kaklelio infekcinė liga, pakanka 1 paros gydymo kurso.
- 1 paros gydymo kursas. Reikia išgerti 1000 mg (dvi 500 mg tabletes). Visas tabletes reikia išgerti per vieną kartą.

Pacientams, kurių inkstų arba kepenų funkcija sutrikusi:
Jeigu Jums yra sutrikusi inkstų arba kepenų funkcija, pasakykite savo gydytojui, nes gali prireikti koreguoti dozę.

Tabletes reikia nuryti nepažeistas, užsigeriant vandeniu
- Tablečių galima gerti valgio metu arba kitu laiku.

Azithromycin Sandoz vartojimas su vaistais nuo skrandžio veiklos sutrikimo
- Jeigu Jums reikia vartoti vaistų nuo skrandžio veiklos sutrikimo, pvz., antacidinių preparatų, azitromicino tablečių reikia gerti likus ne mažiau kaip valandai iki antacidinių vaistų vartojimo arba po jo praėjus ne mažiau kaip 2 valandoms.

Pamiršus pavartoti Azithromycin Sandoz dozę
Pamiršus pavartoti vaisto, jo reikia gerti tuoj pat, kai tik prisimenama. Toliau medikamento būtina vartoti įprastine tvarka. Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

Pavartojus per didelę Azithromycin Sandoz dozę
Išgėrus per daug tablečių, gali pablogėti savijauta. Be to, gali pasireikšti kitoks šalutinis poveikis, pvz., apkurtimas ir viduriavimas. Reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją ar artimiausios ligoninės intensyviosios terapijos skyrių. Jei įmanoma, su savimi reikia pasiimti tabletes ir jų dėžutę, kad parodyti gydytojui, kiek Jūs išgėrėte preparato.

Nustojus vartoti Azithromycin Sandoz
Tablečių visada reikia vartoti tiek laiko, kiek paskirta, net jeigu jaučiatės geriau. Gydymą baigus per anksti, vėl gali pasireikšti infekcinė liga. Be to, bakterijos gali tapti atsparios medikamento poveikiui ir infekcinę ligą bus sunkiau išgydyti.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas