Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

TIK INTERNETE
CARDOVAL RITMO, 15 kapsulių

CARDOVAL RITMO, 15 kapsulių

Maisto papildas
Prekės kodas: 764015306068

ŠIRDŽIAI

Kad visas organizmas būtų tinkamai aprūpinamas krauju, širdis turi susitraukinėti nuolat, tinkamu stiprumu ir ritmingai, per visą žmogaus gyvenimą atlikdama apie 3 milijardus susitraukimų. Normaliai širdies funkcijai palaikyti svarbus racionalus darbo ir poilsio režimas, alkoholio ir tabako vengimas, pakankamas fizinis aktyvumas, mėgstama veikla, mokėjimas atsipalaiduoti ir, be abejo, visavertė mityba.

3,33

Kartu perkamos prekės

Maisto papildas

ŠIRDŽIAI

Kad visas organizmas būtų tinkamai aprūpinamas krauju, širdis turi susitraukinėti nuolat, tinkamu stiprumu ir ritmingai, per visą žmogaus gyvenimą atlikdama apie 3 milijardus susitraukimų. Normaliai širdies funkcijai palaikyti svarbus racionalus darbo ir poilsio režimas, alkoholio ir tabako vengimas, pakankamas fizinis aktyvumas, mėgstama veikla, mokėjimas atsipalaiduoti ir, be abejo, visavertė mityba.CARDOVAL RITMO kapsulės, kurių sudėtyje yra gudobelės, česnakai, žalioji arbata, magnis bei vitaminas B6, yra skirtos jūsų širdžiai. Gudobelė padeda palaikyti normalią širdies ir kraujagyslių funkciją. Vitaminai B6, B12 ir folio rūgštis padeda palaikyti normalią homocisteino apykaitą. Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę per dieną valgio metu. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba, bei sveikas gyvenimo būdas.

PADĖK SAVO ŠIRDŽIAI - PADĖK SAU!

 

Sudėtis

Vienoje kapsulėje (0,61 g):

Gudobelių vaisių ekstraktas 350 mg 

Magnis 56,25 mg (15 % RMV*)

Valgomųjų česnakų ekstraktas 30 mg 

Kininių arbatmedžių lapų ekstraktas 10 mg 

Vitaminas B6 2 mg (143 % RMV*)

Vitaminas B1 1,1 mg (100 % RMV*)

*Referencinė maistinė vertė

 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Labai svarbu sveika ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

 

 

Rekomenduojama suaugusiesiems gerti po 1 kapsulę vieną kartą per dieną valgio metu. 

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas