Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

DR. HAUSCHKA kalėdinis rinkinys SENSORY JOURNEY: migdolų vonios esencija, 10 ml, + migdolų kūno prausiklis, 10 ml + migdolų kūno kremas, 30 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 402082905697

Kūno priežiūros rinkinys, tinkantis jautriai odai.

19,99

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Kūno priežiūros rinkinys, tinkantis jautriai odai.Kai už lango šalta ir tamsu, trokštame saulės šilumos. Atsiduokite prabangiai švelniam ir odą stiprinančiam migdolų poveikiui. Aromatinga lepinimosi sesija su vertingosiomis migdolų kūno priežiūros priemonėmis suteikia raminančios šilumos ir nubloškia į jausmingų pojūčių atpalaiduojamąją kelionę. Maistingos formulės migdolų kūno kremas intensyviai maitina kūno odą, puoselėdamas ją švelniais prisilietimais. Idealiai tinka net ir pačiai jautriausiai odai. Raminamoji migdolų vonios esencija lepina odą ir jausmus savo kompleksiniu aromatu ir šiltu migdolų aliejaus saldumu. Raminamasis migdolų kūno prausiklis švelniai išjudina kūną, apgaubdamas jį šilko putomis.

Prekės savybės Natūralus
Ekologiškas

Pilkite pagal poreikį 1–2 kamštelius vonios esencijos į šilto vandens vonią. Kūno prausiklį paskirstykite ant kempinės ir prauskite kūną. Migdolų kūno kremą tepkite ant kūno odos išsimaudžius vonioje arba duše.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas