Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

duphalac, 500 ml, geriamasis tirpalas, N1

Veikliosios medžiagos: Laktuliozė Veikliosios medžiagos stiprumas: 667mg/ml
Vaistinis preparatas
Prekės kodas: 042974
Vidurių užkietėjimui (reti žarnų judesiai, kietos ir sausos išmatos) gydyti. Pavyzdžiui, sergant hemorojumi, po storosios žarnos ar išangės operacijos,
kepenų encefalopatijos, dar vadinamos portaline sistemine encefalopatija, gydymui (kepenų liga sukelianti sunkumą mąstyti, tremorą, sumažėjusi sąmoningumo lygi, įskaitant komą).
7,47

Dėmesio! Prašome įdėmiai perskaityti informacinį lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.
Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.
Užsisakant vaistinį preparatą internetu atsiskaitymas galimas tik grynaisiais.

Kartu perkamos prekės

Vaistinis preparatas

Vidurių užkietėjimui (reti žarnų judesiai, kietos ir sausos išmatos) gydyti. Pavyzdžiui, sergant hemorojumi, po storosios žarnos ar išangės operacijos,
kepenų encefalopatijos, dar vadinamos portaline sistemine encefalopatija, gydymui (kepenų liga sukelianti sunkumą mąstyti, tremorą, sumažėjusi sąmoningumo lygi, įskaitant komą).


Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą.
Šį vaistinį preparatą galima įsigyti be recepto. Tačiau norint pasiekti geriausių rezultatų, duphalac vartoti reikia atsargiai.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu simptomai pasunkėjo arba per kelias dienas nepalengvėjo, kreipkitės į gydytoją.
- Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.


Lapelio turinys
1. Kas yra duphalac ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant duphalac
3. Kaip vartoti duphalac
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti duphalac
6. Kita informacija


1. KAS YRA DUPHALAC IR KAM JIS VARTOJAMAS

Kas yra duphalac
- duphalac sudėtyje yra vidurius laisvinančios medžiagos vadinamos laktulioze. Ji suminkština išmatas ir palengvina žarnų turinio slinkimą pritraukiant vandenį į žarnyną. Jūsų organizmas laktuliozės neabsorbuoja

Kam duphalac naudojamas
duphalac geriamąjį tirpalą galite gerti neskiestą arba truputį atskiesti. duphalac, tiekiamam buteliais, pridedama matavimo taurelė.

Vidurių užkietėjimo gydymui arba kai yra pageidautinas tuštinimasis minkštomis išmatomis.
Vaistas gali būti vartojamas kartą per dieną, pavyzdžiui, pusryčiaujant, arba dozė gali būti padalinta į dvi dalis. duphalac, tiekiamam buteliuose, naudokite matavimo taurelę.
Pagal atsaką į gydymą, po keleto dienų pradinė dozė gali būti pakeičiama į palaikomąją dozę. Gydomasis poveikis gali pasireikšti tik po keleto (2-3) dienų.

Pacientas Pradinė paros dozė Palaikomoji paros dozė
Suaugusiems žmonėms ir paaugliams 15-45 ml 15-30 ml
7-14 metų vaikams
15 ml 10-15ml
1-6 metų vaikams 5-10 ml 5-10 ml
Kūdikiams iki 1 metų Iki 5 ml Iki 5 ml

Dozavimas esant kepenų komai ar prieškominei būklei (tik suaugusiems)
Pradinė dozė pacientams, kuriems yra kepenų encefalopatija, yra 30-45 ml geriamojo tirpalo 3-4 kartus per parą. Ši dozė gali būti keičiama, kad būtų pasiekiamas išsituštinimas minkštomis išmatomis 2-3 kartus per parą.

Vaikai. Vaikai, kūdikiai ir naujagimiai gali vartoti vidurius laisvinančius vaistus tik išimtiniais atvejais gydymą prižiūrint gydytojui, nes tai gali sutrikdyti normalius išmatų judėjimo žarnynu refleksus.
Neduokite duphalac vaikams (jaunesniems nei 14 metų) nepasitarę su gydytoju, jei jis neskyrė vaisto ir atidžiai nestebi gydymo.

Panašios prekės

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas