Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

TOP
EAU THERMALE AVENE atkuriamasis kremas jautriai, sudirgusiai odai, 50 ml

EAU THERMALE AVENE atkuriamasis kremas jautriai, sudirgusiai odai, 50 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 328277934885

Kremas, skirtas jautriai iš prigimties ar dėl įvairių aplinkos dirgiklių (oro sąlygų, agresyvių valomųjų priemonių, netinkamos kosmetikos ir t. t.) odai.

Akcija! DOVANA perkant pažymėtą AVENE prekę!

DOVANA DOVANA AVENE, terminis šaltinio vanduo, 50 ml
23,69

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Kremas, skirtas jautriai iš prigimties ar dėl įvairių aplinkos dirgiklių (oro sąlygų, agresyvių valomųjų priemonių, netinkamos kosmetikos ir t. t.) odai.Kremas papildytas raminamuoju, odos dirglumą mažinančiu „Avene“ terminio šaltinio vandeniu. „Parcerine®“ išskirtinis veikliųjų medžiagų junginys mažina odos reakciją į aplinkos dirgiklius. Akimirksniu gali padėti nuraminti sudirgusią odą. Atkuria pažeistą hidrolipidinį barjerą. Užtikrina ilgalaikę apsaugą. Pagamintas iš minimalaus kiekio kruopščiai atrinktų komponentų (mažesnė neigiamos odos reakcijos rizika). Sudėtyje nėra dirginančių odą konservantų, kvapiųjų medžiagų, alkoholio, dažiklių. Kremas gaminamas ir pakuojamas sterilioje aplinkoje. Speciali kremo pakuotė su D.E.F.I. sistema leidžia išsaugoti produktą visiškai sterilų, apsaugotą nuo bakterijų, visą naudojimo laiką.

Ryte ir/arba vakare tepkite veidą ir kaklą. Prieš uždarydami kremą, kruopščiai nuvalykite nuo tūbelės ir dangtelio kremo likučius.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas