Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

TOP
EUROCARE antibakterinis rankų gelis, 85 ml

EUROCARE antibakterinis rankų gelis, 85 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 208418

Antibakterinis gelis valo ir apsaugo rankas, neleidžia vystytis bakterijoms. Nereikia naudoti vandens ir muilo. Puikiai tinka rankų higienai palaikyti, kai nėra galimybės jų nusiplauti. Nelipnus, greitai nudžiūstantis, praturtintas glicerinu ir alavijo ekstraktu. Drėkina, maitina ir minkština odą.

-40%
1,77
2,95 € *
* www.eurovaistine.lt galiojanti įprastinė kaina

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Antibakterinis gelis valo ir apsaugo rankas, neleidžia vystytis bakterijoms. Nereikia naudoti vandens ir muilo. Puikiai tinka rankų higienai palaikyti, kai nėra galimybės jų nusiplauti. Nelipnus, greitai nudžiūstantis, praturtintas glicerinu ir alavijo ekstraktu. Drėkina, maitina ir minkština odą.Ingredients: alcohol denat., isopropanol, aqua, propylene glycol, glycerin, carbomer, aloe barbadensis leaf extract.


Įspėjimas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos / žiežirbų / atviros liepsnos / karštų paviršių. Nerūkyti. Degus produktas.
Laikymas. Laikyti 5-25 °C temperatūroje, apsaugotoje nuo tiesioginės saulės šviesos.

Įlašinkite kelis lašus (maždaug 3 ml) į delną ir trinkite rankas, kol išdžius. Tik išoriniam naudojimui. Patekus į akis, nedelsiant išplaukite jas dideliu vandens kiekiu ir kreipkitės medicininės pagalbos. Jei nurijote, tuoj pat kreipkitės medicininės pagalbos ir parodykite šią talpyklę arba etiketę.

Panašios prekės

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas