Intensyviai mažina raukšleles, maišelius po akimis ir tamsius ratilus, kurie atspindi streso poveikį ir iškraipo...">
Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

TIK INTERNETE
FILORGA akių kontūrų kremas OPTIM EYES, 15 ml

FILORGA akių kontūrų kremas OPTIM EYES, 15 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 340136105757

Intensyviai mažina raukšleles, maišelius po akimis ir tamsius ratilus, kurie atspindi streso poveikį ir iškraipo akių kontūrą.

-25%
33,74
44,99 € *
* www.eurovaistine.lt galiojanti įprastinė kaina

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Intensyviai mažina raukšleles, maišelius po akimis ir tamsius ratilus, kurie atspindi streso poveikį ir iškraipo akių kontūrą.Lengvai pasiskirstančios konsistencijos gaivinanti priemonė atstato akių kontūrą.

 

  • Raukšlių korekcija: NCTF, pagrindinė „Medi-Cosmetique“ produktų veiklioji medžiaga, stimuliuoja fibroblastų veiklą, gerina audinių pralaidumą ir lygina raukšles.
  • Patamsėjimų korekcija: unikalus kompleksas lengvina pigmento likučių, veikiančių paakių odos spalvą, pašalinimą, tokiu būdu mažindamas patamsėjimus apie akis.
  • Maišelių po akimis korekcija: trijų veikliųjų medžiagų derinys gerina kraujagyslių ir limfos cirkuliaciją, dėl to mažėja maišeliai apatinio akių voko srityje.

 

 

Atstatomas akių kontūras, dingsta nuovargio ženklai, raukšlės, pabrinkimai ir tamsūs ratilai.

Kremą naudokite kiekvieną rytą ir vakarą; paskirstykite priemonę ties akių kontūru švelniai tapšnodami. Priemonę patartina laikyti šaldytuve, kad būtų išlaikytas optimalus stangrinamasis jos poveikis.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas