Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

GERA KAINA
INTIMOHELP, 14 makšties tablečių

INTIMOHELP, 14 makšties tablečių

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 590620401375

Makšties tabletės su prebiotiku inulinu, vitaminais C ir E bei hialurono rūgštimi riboja patogeninių bakterijų augimą, sumažina niežulį, baltąsias išskyras ir nemalonų kvapą, ilgam atstato ir išlaiko fiziologinį makšties pH, drėkina makšties gleivinę ir ją regeneruoja, bei gali būti naudojamos profilaktiškai.  

Akcija! Rinkis 2, mokėk už 1 (akcija galioja įsidėjus 2 vnt. į krepšelį).
6,45

Kartu perkamos prekės

Medicinos priemonė

Makšties tabletės su prebiotiku inulinu, vitaminais C ir E bei hialurono rūgštimi riboja patogeninių bakterijų augimą, sumažina niežulį, baltąsias išskyras ir nemalonų kvapą, ilgam atstato ir išlaiko fiziologinį makšties pH, drėkina makšties gleivinę ir ją regeneruoja, bei gali būti naudojamos profilaktiškai.  Bakterinę vaginozę sukelia įvairių bakterijų disbalansas makšties floroje. Sumažėjęs laktobakterijų kiekis gali sustiprinti grybelio augimą.


Medicinos priemonė „Intimohelp“ atstato ir palaiko fiziologinį makšties pH, taip slopindama bakterijų plitimą. Makšties tabletės skirtos makšties gleivinės tempimui ir sausumui mažinti, vartojant geriamuosius antibiotikus ir antibakterinius vaistus bei po jų vartojimo; esant menopauzei; moterims, kurios lankosi plaukimo baseinuose, dažnai keliauja, taip pat po sūkurinės vonios, saunos ar soliariumo. 

 

Intimohelp – moters intymios sveikatos receptas.

Prekės savybės Tinka diabetikams

Naudokite 1 makšties tabletę prieš miegą nuo 7 iki 10 dienų, įdėtą giliai į makštį.


Profilaktiškai naudokite po 1 makšties tabletę 2 kartus per savaitę.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas