Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

OCUHYL C 1.2 mg/ml akių lašai, 10 ml tirpalas

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 858800022706

Akių lašai, tirpalas.

Pranešti, kai prekė atsiras.

Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška

Kartu perkamos prekės

Medicinos priemonė

Akių lašai, tirpalas.Natrio hialorunatas.


„OCUhyl C“ yra sterilūs akių lašai, sukeliantys drėkinamąjį, raminamąjį ir tepamąjį poveikį, ypač jei akys yra jautrios. Dėl sudėtyje esančios hialurono rūgšties (medžiagos, natūraliai atsirandančios akyse ir kitose organizmo vietose) šie akių lašai veiksmingai gali padėti sumažinti akių sausumą, deginimą ir nuovargį bei sukelia ilgalaikį akių komforto pojūtį. Be to, „OCUhyl C“ akių lašuose yra natūralaus medetkų ekstrakto, kuris apsaugo nuo dirginimo ir veikia akių epitelio regeneraciją. „OCUhyl C“ sudėtyje nėra jokių konservantų ar antimikrobinių priedų, todėl šiuos akių lašus gali vartoti žmonės, kurių akys jautrios, ar kurie nešioja kontaktinius lęšius. „OCUhyl C“ gali vartoti suaugę žmonės, paaugliai ir vaikai.


„OCUhyl C“ skirtas vartoti tik iš išorės. Jis vartojamas kaip papildomas preparatas sumažėjus ašarų išsiskyrimui, atsiradus svetimkūnio pojūčiui akyje, nuovargiui ar dirginimui, taip pat apsauginei akių ragenos ir junginės ašarų plėvelei palaikyti.

Jei gydytojas nenurodė kitaip, paprastai į junginės maišelį reikia įlašinti po 1 lašą 1–3 kartus per dieną, tačiau galima vartoti ir dažniau. Vaikams dozę nustato gydytojas.

Panašios prekės

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas