Suteikia momentinę apsaugą nuo prakaito kvapo iki 24 valandų, netgi intensyviai sportuojant.

">
Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

GERA KAINA
REXONA DK aerozolinis kojų dezodorantas AKTYVI GAIVA, 150 ml

REXONA DK aerozolinis kojų dezodorantas AKTYVI GAIVA, 150 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 871410070352

Suteikia momentinę apsaugą nuo prakaito kvapo iki 24 valandų, netgi intensyviai sportuojant.

-25%
3,59
4,79 € *
* www.eurovaistine.lt galiojanti įprastinė kaina

Kartu perkamos prekės

Kosmetika

Suteikia momentinę apsaugą nuo prakaito kvapo iki 24 valandų, netgi intensyviai sportuojant.Dezodorantas sumažina prakaitavimą, išlaiko odos drėgmės balansą ir apsaugo nuo bakterijų sukeliamo nemalonaus kvapo. Universalus – tinka ir vyrams, ir moterims. Tinka naudoti kojoms ir avalynei. Efektyvus bet kokiam sportiniam apavui (pačiūžoms, slidinėjimo batams, sportbačiams). Nepalieka dėmių ant kojinių ir batų. Greitai įsigeria, nedirgina ir nesausina odos.

 

Pavojus! Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti.

 

Atsargumo priemonės: slėginis indas. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių/žiežirbų/atviros liepsnos/ karštų paviršių. Nerūkyti. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 ⁰C/122 ⁰F temperatūroje. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Saugotis, kad nepatektų į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu. Nebenaudokite esant odos bėrimams ar dirginimams. Naudokite tik gerai vėdinamoje patalpoje. Venkite ilgalaikio purškimo. Sunaudojus, utilizuoti kaip buitines atliekas.

Naudojimo būdas:

 

kojoms – gerai suplakite buteliuką, 10–15 cm atstumu 2–3 sekundes purkškite ant švarios ir sausos kojų odos; avalynei – gerai suplakite buteliuką, purkškite į avalynės vidų. Palaukite, kol išdžius.

Panašios prekės

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas