Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

Trichopol, 250mg, tabletės, N20

Veikliosios medžiagos: Metronidazolas Veikliosios medžiagos stiprumas: 250mg
Receptinis vaistinis preparatas
Prekės kodas: 013688
Trichopol vartojamas, kai yra: trichomonozė (šlapimo takų infekcija); giardiazė (liambliozė) (žarnyno liga); visos amebiazės formos (žarnyno ir kitų organų liga, taip pat besimptomiams cistų nešiotojams); anaerobinių bakterijų arba mišrios bakterinės infekcijos (anaerobinių ir aerobinių bakterijų) sukelta liga (vaistas dažniausiai vartojamas kartu su tinkamais antibiotikais); Helicobacter pylori infekcijai gydyti, kai sergama skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opalige (pvz., kartu su bismuto citratu ir klaritromicinu arba kartu su klaritromicinu ir omeprazolu).

Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.

Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška

receptiniai_preke

Kartu perkamos prekės

Receptinis vaistinis preparatas

Trichopol vartojamas, kai yra: trichomonozė (šlapimo takų infekcija); giardiazė (liambliozė) (žarnyno liga); visos amebiazės formos (žarnyno ir kitų organų liga, taip pat besimptomiams cistų nešiotojams); anaerobinių bakterijų arba mišrios bakterinės infekcijos (anaerobinių ir aerobinių bakterijų) sukelta liga (vaistas dažniausiai vartojamas kartu su tinkamais antibiotikais); Helicobacter pylori infekcijai gydyti, kai sergama skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opalige (pvz., kartu su bismuto citratu ir klaritromicinu arba kartu su klaritromicinu ir omeprazolu).

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
- Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).
- Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

1. Kas yra Trichopol ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Trichopol
3. Kaip vartoti Trichopol
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Trichopol
6. Pakuotės turinys ir kita informacija


1. Kas yra Trichopol ir kam jis vartojamas

Trichopol sudėtyje yra veiklioji medžiaga metronidazolas, kuris yra 5-nitroimidazolo junginys, naikinantis pirmuonis ir bakterijas.

Trichopol vartojamas, kai yra:
- trichomonozė (šlapimo takų infekcija);
- giardiazė (liambliozė) (žarnyno liga);
- visos amebiazės formos (žarnyno ir kitų organų liga, taip pat besimptomiams cistų nešiotojams);
- anaerobinių bakterijų arba mišrios bakterinės infekcijos (anaerobinių ir aerobinių bakterijų) sukelta liga (vaistas dažniausiai vartojamas kartu su tinkamais antibiotikais).
Metronidazolas taip pat vartojamas Helicobacter pylori infekcijai gydyti, kai sergama skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opalige (pvz., kartu su bismuto citratu ir klaritromicinu arba kartu su klaritromicinu ir omeprazolu).


2. Kas žinotina prieš vartojant Trichopol

Trichopol vartoti negalima:
- jeigu yra alergija metronidazolui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);
- jeigu esate nėščia (ypač pirmaisiais trimis nėštumo mėnesiais);
- žindymo laikotarpiu.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Sunaikinus Trichomonas vaginalis, išlieka galimybė, kad persistuos gonokokinė infekcija.
Metronidazolo negalima vartoti porfirija sergantiems pacientams.
Pacientams, kuriems anksčiau yra pasireiškusi kraujo diskrazija, metronidazolo reikia vartoti atsargiai.
Pacientams, sergantiems centrinės nervų sistemos ligomis, metronidazolo reikia vartoti atsargiai. Jei pasireiškia neurologinių sutrikimų, metronidazolo vartojimą reikia nedelsiant nutraukti.
Gydymo metu Jūsų gydytojas stebės Jūsų kraujo būklę. Jei metronidazolo vartojate ilgiau nei 10 dienų, kraujo kontrolė yra būtina.
Kiti vaistai ir Trichopol
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

- Pastebėta, kad metronidazolo vartojant kartu su varfarino tipo geriamaisiais antikoaguliantais, gali sustiprėti antikoaguliantų poveikis. Gali prireikti mažinti pastarųjų vaistų dozę. Reikia stebėti protrombino laiką. Sąveikos su heparinu nėra.
- Pastebėta, kad metronidazolo vartojant kartu su ličio preparatais, organizme gali kauptis litis ir dėl to gali būti pažeisti inkstai. Prieš pradedant vartoti metronidazolo, ličio dozę reikia mažinti arba gydymą juo nutraukti. Metronidazolo vartojant kartu su ličio preparatais, reikia stebėti ličio, kreatinino bei elektrolitų koncentracijas pacientų kraujo plazmoje.
- Fenobarbitalio vartojantiems pacientams metronidazolas metabolizuojamas žymiai greičiau nei įprastai; pusinės metronidazolo eliminacijos laikas sutrumpėja iki maždaug 3 valandų.
- Metronidazolas mažina 5-fluorouracilo klirensą, todėl gali sustiprėti toksinis 5-fluorouracilo poveikis.
- Ciklosporino vartojantiems pacientams gali padidėti šio vaisto koncentracija kraujo serume. Metronidazolo vartojant kartu su ciklosporinu, reikia atidžiai stebėti ciklosporino ir kreatinino koncentracijas pacientų kraujo serume.
- Metronidazolas sulėtina fenitoino metabolizmą (padidėja koncentracija kraujo plazmoje).
- Metronidazolo vartojant kartu su disulfiramu, gali pasireikšti ūmi psichozė. Gydymą metronidazolu galima pradėti tik praėjus dviem savaitėms po gydymo disulfiramu nutraukimo.

Trichopol vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu
Metronidazolas stiprina toksinį alkoholio poveikį. Vartojant alkoholio kartu su vaistu, gali pasireikšti nepageidaujamų reakcijų: karščio pylimas, prakaitavimas, galvos skausmas, pykinimas, vėmimas, viršutinės pilvo dalies skausmas. Gydymosi metronidazolu metu ir mažiausiai 48 valandas po to nevartoti alkoholio, kadangi gali pasireikšti į disulfiramo poveikį panašių reakcijų (abstinencijai būdingų reakcijų).

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Nėštumas
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.
Nėštumas
Pirmuosius tris nėštumo mėnesius metronidazolo vartoti draudžiama.
II ir III nėštumo trimestro metu vaisto galima vartoti tik tokiu atveju, jei gydytojo nuomone, vaisto vartojimo nauda motinai didesnė už žalingo poveikio vaisiui pavojų.

Žindymas
Metronidazolo patenka į motinos pieną, todėl šio vaisto žindyvei reikėtų nevartoti. Jei vaisto vartoti būtina, gydymo metu žindymą reikia nutraukti.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Retkarčiais metronidazolas gali sukelti mieguistumą, galvos svaigimą, sumišimą, haliucinacijų, traukulių ar praeinančių regos sutrikimų. Jei Jums pasireiškia šių simptomų, vairuoti ar valdyti mechanizmų negalima.
Duomenų, rodančių kad vairuoti ar valdyti mechanizmus negalima, nėra.


3. Kaip vartoti Trichopol

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vaistą reikia vartoti per burną.

Trichomonozė
Pastaba. Vienu metu turi būti gydomas ir seksualinis partneris.
Moterims: po 250 mg tris kartus per parą ryte ir vakare valgio metu 7 paras.
Vyrams: po 250 mg tris kartus per parą ryte ir vakare valgio metu 7 paras.

Amebiazė
Gydymo trukmė paromis; Suaugusiesiems ir vyresniems kaip 10 metų vaikams;
Invazinė žarnyno amebiazė imliems pacientams: 5 paros; Po 750 mg tris kartus per parą
Žarnyno amebiazė mažiau imliems pacientams ir lėtinis amebinis hepatitas: 5-10 parų; Po 375 mg tris kartus per parą
Amebinis kepenų pūlinys, taip pat kitų organų amebiazė: 5 paros; Po 375 mg tris kartus per parą
Besimptomiams cistų nešiotojams: 5-10 parų; Po 375-750 mg tris kartus per parą

Vaikams
Gydymo trukmė paromis; 7-10 metų; 3-7 metų; 1-3 metų
Invazinė žarnyno amebiazė imliems pacientams: 5 paros; Po 375 mg tris kartus per parą; Po 250 mg tris kartus per parą; Po 250 mg du kartus per parą
Žarnyno amebiazė mažiau imliems pacientams ir lėtinis amebinis hepatitas: 5-10 parų; Po 250 mg du kartus per parą; Po 125 mg tris kartus per parą; Po 125 mg du kartus per parą
Amebinis kepenų pūlinys, taip pat kitų organų amebiazė: 5 paros; Po 375 mg tris kartus per parą; Po 250 mg du kartus per parą; Po 125 mg tris kartus per parą; Po 125 mg du kartus per parą
Besimptomiams cistų nešiotojams: 5-10 parų; Po 375-750 mg tris kartus per parą; Po 250-500 mg du kartus per parą; Po 125-250 mg tris kartus per parą; Po 125-250 mg du kartus per parą

Giardiazė (liambliozė)
Suaugusiesiems:
Po 500 mg du kartus per parą 7-10 parų arba po 2000 mg vieną kartą per parą 3 paras.
Vaikams:
- 1-3 metų - 500 mg per parą 3 paras;
- 3-7 metų - 500-750 mg per parą 3 paras;
- 7-10 metų - 1000 mg per parą 3 paras.

Prireikus, gydytojo nurodymu, po 4-6 savaičių gydymą galima kartoti.

Anaerobinių bakterijų sukelta infekcija
Galima vartoti vien metronidazolo arba kartu su kitais antibakteriniais vaistais. Vidutinė gydymo trukmė turėtų būti ne ilgesnė kaip 7 paros.
Suaugusiesiems ir vyresniems kaip 12 metų vaikams: po vieną arba dvi 250 mg tabletes tris kartus per parą valgio metu ar po jo.
Vyresniems kaip 8 savaičių kūdikiams - jaunesniems kaip 12 metų vaikams: 7,5 mg/kg kūno svorio dozė tris kartus per parą valgio metu ar po jo
Jaunesniems kaip 8 savaičių kūdikiams: 7,5 mg/kg kūno svorio dozė du kartus per parą valgio metu ar po jo.
Per parą negalima viršyti didžiausios 4 g dozės.

Helicobacter pylori infekcijai išnaikinti sergant skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opalige
Metronidazolo reikia vartoti mažiausiai 7 dienas kartu su kitais Helicobacter pylori infekcijai naikinti rekomenduojamais vaistais.
Suaugusiesiems: po 500 mg 2-3 kartus per parą 7-14 parų.
Vaikams: kaip sudėtinė kombinuotojo gydymo dalis, 20 mg/kg kūno svorio/per parą, neviršijant 500 mg 2 kartus per parą 7-14 parų..
Senyviems pacientams
Specialių dozavimo rekomendacijų nėra.

Pacientams, kurių sutrikusi kepenų funkcija
Pacientams, kuriems yra hepatinė encefalopatija, Trichopol reikia vartoti atsargiai. Paros dozę reikia sumažinti iki trečdalio įprastinės, ją galima vartoti per vieną kartą.

Pacientams, kurių sutrikusi inkstų funkcija
Kai yra inkstų funkcijos nepakankamumas, pusinės metronidazolo eliminacijos laikas nesikeičia. Todėl metronidazolo dozės mažinti nereikia. Tačiau šiems pacientams kaupiasi metronidazolo metabolitų. Pastarųjų klinikinė reikšmė iki šiol nežinoma.
Pacientams, kuriems atliekama hemodializė, metronidazolas ir jo metabolitai visiškai pašalinami aštuonių valandų trukmės dializės metu. Todėl metronidazolo reikia vėl vartoti iškart po hemodializės.
Inkstų funkcijos nepakankamumu sergantiems pacientams, kuriems atliekama protarpinė peritoninė dializė ar nuolatinė ambulatorinė peritoninė dializė, koreguoti Trichopol dozės paprastai nereikia.

Ką daryti pavartojus per didelę Trichopol dozę?
Jei Jūs ar kas nors kitas pavartojo didesnę dozę nei buvo paskirta, nedelsiant kreipkitės į gydytoją ar vaistininką.

Pamiršus pavartoti Trichopol
Pamiršus pavartoti šio vaisto, dozę vartokite kai tik prisiminsite.
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Toliau vaisto reikia vartoti taip, kaip paskirta.

Nustojus vartoti Trichopol
Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją.


4. Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Labai dažni (pasireiškia daugiau nei 1 iš 10 žmonių)
Pykinimas (12%), kurio metu kartais skauda galvą, džiūsta burna, juntamas metalo skonis.
Nedažni (pasireiškia mažiau nei 1 iš 100 žmonių)
Vėmimas, viduriavimas, pilvo negalavimas, vidurių užkietėjimas.
Reti (pasireiškia mažiau nei 1 iš 1000 žmonių)
Liežuvio apnašos, burnos ertmės mikozė.
Vidutinio sunkumo leukopenija (leukocitų skaičius visuomet sunormalėja iki baigiant gydymą ar jį baigus), agranuliocitozė, neutropenija, trombocitopenija ir pancitopenija (dažnai grįžtama nutraukus vaisto vartojimą; nors ir labai retai, gali lemti mirtį).
Periferinė neuropatija, kuriai būdingas galūnių tirpimas, dilgčiojimo pojūtis ar parestezija. Daugeliu atveju neuropatijos reiškiniai išnyko nutraukus vaisto vartojimą ar sumažinus vaisto dozę; taip pat gali pasireikšti galvos skausmas ir svaigimas, sutrikusi judesių koordinacija, mieguistumas.
Dilgėlinė, daugiaformė eritema, angioneurozinė edema, anafilaksijos reakcija.
Patamsėjęs šlapimas.
Labai reti (pasireiškia mažiau nei 1 iš 10000 žmonių)
Kasos uždegimas (grįžtamas nutraukus vaisto vartojimą).
Psichikos sutrikimai, tame tarpe sumišimas ir haliucinacijos; praeinantys epilepsiforminiai traukuliai.
Pdos bėrimas, pūlinis bėrimas, niežulys.
Kepenų veiklos rodmenų pokyčiai, cholestazinis hepatitas, gelta (kurie grįžtami nutraukus vaisto vartojimą).
Raumenų skausmas, sąnarių skausmas.
Dažnis nežinomas (negali būti įvertintas pagal turimus duomenis)
Apetito nebuvimas (anoreksija).
Praeinantis regos sutrikimas, pvz., dvejinimasis ir trumparegystė.
Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui, vaistininkui arba slaugytojui.


5. Kaip laikyti Trichopol

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.
Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos ir drėgmės.

Ant dėžutės po „Tinka iki" ir lizdinės plokštelės po „EXP" nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


6. Pakuotės turinys ir kita informacija

Trichopol sudėtis
- Veiklioji medžiaga yra metronidazolas. Vienoje tabletėje yra 250 mg metronidazolo.
- Pagalbinės medžiagos yra bulvių krakmolas, želatina, krakmolo sirupas, magnio stearatas.

Trichopol išvaizda ir kiekis pakuotėje
Tabletės yra baltos su gelsvu atspalviu, apvalios, plokščios su vagele vienoje pusėje. Tabletę galima padalyti į lygias dozes.

Kartono dėžutėje yra 20 tablečių.

Rinkodaros teisės turėtojas
Pharmaceutical Works POLPHARMA SA
19, Pelplińska Street, 83-200 Starogard Gdański
Lenkija

Gamintojai
Pharmaceutical Works POLPHARMA SA
19, Pelplińska Street, 83-200 Starogard Gdański
Lenkija

arba

Medana Pharma SA
10 Władysława Łokietka Street, 98-200 Sieradz
Lenkija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

FARMACINĖS ĮMONĖS „POLPHARMA" S.A. ATSTOVYBĖ
E. Ožeškienės g. 18a
44254 Kaunas, Lietuva
Tel. + 370 37 325 131

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2012-11-29

Naujausia pakuotės lapelio redakcija pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/.
Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vaistą reikia vartoti per burną.

Trichomonozė
Pastaba. Vienu metu turi būti gydomas ir seksualinis partneris.
Moterims: po 250 mg tris kartus per parą ryte ir vakare valgio metu 7 paras.
Vyrams: po 250 mg tris kartus per parą ryte ir vakare valgio metu 7 paras.

Amebiazė
Gydymo trukmė paromis; Suaugusiesiems ir vyresniems kaip 10 metų vaikams;
Invazinė žarnyno amebiazė imliems pacientams: 5 paros; Po 750 mg tris kartus per parą
Žarnyno amebiazė mažiau imliems pacientams ir lėtinis amebinis hepatitas: 5-10 parų; Po 375 mg tris kartus per parą
Amebinis kepenų pūlinys, taip pat kitų organų amebiazė: 5 paros; Po 375 mg tris kartus per parą
Besimptomiams cistų nešiotojams: 5-10 parų; Po 375-750 mg tris kartus per parą

Vaikams
Gydymo trukmė paromis; 7-10 metų; 3-7 metų; 1-3 metų
Invazinė žarnyno amebiazė imliems pacientams: 5 paros; Po 375 mg tris kartus per parą; Po 250 mg tris kartus per parą; Po 250 mg du kartus per parą
Žarnyno amebiazė mažiau imliems pacientams ir lėtinis amebinis hepatitas: 5-10 parų; Po 250 mg du kartus per parą; Po 125 mg tris kartus per parą; Po 125 mg du kartus per parą
Amebinis kepenų pūlinys, taip pat kitų organų amebiazė: 5 paros; Po 375 mg tris kartus per parą; Po 250 mg du kartus per parą; Po 125 mg tris kartus per parą; Po 125 mg du kartus per parą
Besimptomiams cistų nešiotojams: 5-10 parų; Po 375-750 mg tris kartus per parą; Po 250-500 mg du kartus per parą; Po 125-250 mg tris kartus per parą; Po 125-250 mg du kartus per parą

Giardiazė (liambliozė)
Suaugusiesiems:
Po 500 mg du kartus per parą 7-10 parų arba po 2000 mg vieną kartą per parą 3 paras.
Vaikams:
- 1-3 metų - 500 mg per parą 3 paras;
- 3-7 metų - 500-750 mg per parą 3 paras;
- 7-10 metų - 1000 mg per parą 3 paras.

Prireikus, gydytojo nurodymu, po 4-6 savaičių gydymą galima kartoti.

Anaerobinių bakterijų sukelta infekcija
Galima vartoti vien metronidazolo arba kartu su kitais antibakteriniais vaistais. Vidutinė gydymo trukmė turėtų būti ne ilgesnė kaip 7 paros.
Suaugusiesiems ir vyresniems kaip 12 metų vaikams: po vieną arba dvi 250 mg tabletes tris kartus per parą valgio metu ar po jo.
Vyresniems kaip 8 savaičių kūdikiams - jaunesniems kaip 12 metų vaikams: 7,5 mg/kg kūno svorio dozė tris kartus per parą valgio metu ar po jo
Jaunesniems kaip 8 savaičių kūdikiams: 7,5 mg/kg kūno svorio dozė du kartus per parą valgio metu ar po jo.
Per parą negalima viršyti didžiausios 4 g dozės.

Helicobacter pylori infekcijai išnaikinti sergant skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opalige
Metronidazolo reikia vartoti mažiausiai 7 dienas kartu su kitais Helicobacter pylori infekcijai naikinti rekomenduojamais vaistais.
Suaugusiesiems: po 500 mg 2-3 kartus per parą 7-14 parų.
Vaikams: kaip sudėtinė kombinuotojo gydymo dalis, 20 mg/kg kūno svorio/per parą, neviršijant 500 mg 2 kartus per parą 7-14 parų..
Senyviems pacientams
Specialių dozavimo rekomendacijų nėra.

Pacientams, kurių sutrikusi kepenų funkcija
Pacientams, kuriems yra hepatinė encefalopatija, Trichopol reikia vartoti atsargiai. Paros dozę reikia sumažinti iki trečdalio įprastinės, ją galima vartoti per vieną kartą.

Pacientams, kurių sutrikusi inkstų funkcija
Kai yra inkstų funkcijos nepakankamumas, pusinės metronidazolo eliminacijos laikas nesikeičia. Todėl metronidazolo dozės mažinti nereikia. Tačiau šiems pacientams kaupiasi metronidazolo metabolitų. Pastarųjų klinikinė reikšmė iki šiol nežinoma.
Pacientams, kuriems atliekama hemodializė, metronidazolas ir jo metabolitai visiškai pašalinami aštuonių valandų trukmės dializės metu. Todėl metronidazolo reikia vėl vartoti iškart po hemodializės.
Inkstų funkcijos nepakankamumu sergantiems pacientams, kuriems atliekama protarpinė peritoninė dializė ar nuolatinė ambulatorinė peritoninė dializė, koreguoti Trichopol dozės paprastai nereikia.

Ką daryti pavartojus per didelę Trichopol dozę?
Jei Jūs ar kas nors kitas pavartojo didesnę dozę nei buvo paskirta, nedelsiant kreipkitės į gydytoją ar vaistininką.

Pamiršus pavartoti Trichopol
Pamiršus pavartoti šio vaisto, dozę vartokite kai tik prisiminsite.
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Toliau vaisto reikia vartoti taip, kaip paskirta.

Nustojus vartoti Trichopol
Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas