Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

TIK INTERNETE
TRIFLUNEX, 500mg+200mg+10mg, milteliai geriamajam tirpalui, N10

TRIFLUNEX, 500mg+200mg+10mg, milteliai geriamajam tirpalui, N10

Veikliosios medžiagos: Paracetamolis+Gvajfenezinas+Fenilefrinas Veikliosios medžiagos stiprumas: 500mg+200mg+10mg
Vaistinis preparatas
Prekės kodas: 408450083307

 TriFlunex skirtas peršalimo ir gripo simptomams malšinti.
 
 TriFlunex vartokite tik tuomet, kai Jus kamuoja skausmas arba temperatūra, užsikimšusi nosis ir sausas kosulys.

Patraukli kaina!
5,94

Dėmesio! Prašome įdėmiai perskaityti informacinį lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.
Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.
Užsisakant vaistinį preparatą internetu atsiskaitymas galimas tik grynaisiais.

Kartu perkamos prekės

Vaistinis preparatas

 TriFlunex skirtas peršalimo ir gripo simptomams malšinti.
 
 TriFlunex vartokite tik tuomet, kai Jus kamuoja skausmas arba temperatūra, užsikimšusi nosis ir sausas kosulys.



 Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką. - Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių. - Jeigu per 3 dienas Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?    1. Kas yra TriFlunex ir kam jis vartojamas  2. Kas žinotina prieš vartojant TriFlunex  3. Kaip vartoti TriFlunex  4. Galimas šalutinis poveikis  5. Kaip laikyti TriFlunex  6. Pakuotės turinys ir kita informacija     1. Kas yra TriFlunex ir kam jis vartojamas    TriFlunex skirtas peršalimo ir gripo simptomams malšinti.  Jo sudėtyje yra trys veikliosios medžiagos: - paracetamolis, kuris gerai žinomas kaip skausmą malšinanti medžiaga (analgetikas). Jis veiksmingai malšina gėlą ir skausmus, įskaitant galvos ir gerklės skausmą, taip pat mažina temperatūrą (antipiretikas); - gvajfenazinas (atsikosėjimą skatinanti medžiaga) skystina gleives ir tokiu būdu malšina sausą kosulį; - fenilefrino hidrochloridas (vaistas nuo slogos) mažina nosies gleivinės paburkimą ir silpnina nosies užsikimšimą.  TriFlunex vartokite tik tuomet, kai Jus kamuoja skausmas arba temperatūra, užsikimšusi nosis ir sausas kosulys.     2. Kas žinotina prieš vartojant TriFlunex    TriFlunex vartoti negalima:  - jeigu yra alergija paracetamoliui, gvajfenazinui, fenilefrino hidrochloridui ar bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje); - jeigu sergate širdies liga; - jeigu yra padidėjęs kraujospūdis; - jeigu sergate kepenų liga arba yra sunkus inkstų pažeidimas; - jeigu yra sustiprėjusi skydliaukės veikla; - jeigu sergate cukriniu diabetu; - jeigu sergate uždaro akies kampo glaukoma (padidėjęs akispūdis); - jeigu sergate porfirija, paveldima liga, kuriai būdinga gausus pigmentų kiekis šlapime; - jeigu vartojate triciklius antidepresantus; - jeigu vartojate beta adrenoblokatorius; - jeigu vartojate monoaminooksidazės (MAO) inhibitorių depresijos arba Parkinsono (Parkinson) ligos gydymui arba vartojote šiuos vaistus mažiau kaip prieš 14 dienų; - jeigu vartojate vaistų kraujospūdžiui mažinti ir krūtinės anginai gydyti.

TriFlunex negalima vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams gydyti.

Svarbu: sudėtyje yra paracetamolio. Nevartokite kartu su kitais vaistais, kurių sudėtyje yra paracetamolio. Perdozavus nedelsiant kreipkitės medicininės pagalbos, netgi tuomet, kai Jūsų savijauta gera, nes galima sunki vėliau pasireiškianti kepenų liga. Nevartokite kartu su kitais bet kokias vaistais nuo gripo, peršalimo arba nosies užsikimšimo.

Prieš pradedant vartoti TriFlunex, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, jeigu: - sutrikusi kepenų veikla; - esate vyras ir padidėjusi Jūsų prostata, nes gali pasunkėti šlapimo tekėjimas; - sutrikusi kraujotaka (įskaitant Reino (Raynaud) sindromą); - kamuoja nuolatinis kosulys, susijęs su rūkymu, astma, lėtiniu bronchitu  arba emfizema.

Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.  Pasakykite gydytojui, jeigu vartojate: - vaistus, kurių sudėtyje yra paracetamolio arba kitų vaistų nuo slogos, vartojamų sergant peršalimu ir gripu; - monoaminooksidazės (MAO) inhibitorius depresijai ir Parkinsono ligai gydyti. Nevartokite TriFlunex jeigu MAO inhibitorius vartojote paskutinių 14 dienų laikotarpiu; - tokius triciklius antidepresantus depresijai gydyti, kaip amitriptiliną arba imipraminą; - vaistus padidėjusiam kraujospūdžiui gydyti (antihipertenzinius), įskaitant beta adrenoblokatorius tinkamus širdies veiklai pagerinti arba sutrikusiam širdies ritmui atstatyti (digoksiną, lanoksiną, digitoksiną); - fenotiazino preparatus (vartojamus psichikos sutrikimams, šizofrenijai, paranojai gydyti arba pykinimo ir vėmimo profilaktikai); - vaistus nuo pykinimo ir vėmimo (metaklopramidą arba domperidoną); - vaistus kraujui skystinti (antikoaguliantus) – varfariną arba kitus kumarino grupės preparatus; - vaistus padidėjusiam cholesterolio kiekiui kraujyje mažinti (kolestiraminą); - raminamuosius vaistus (barbitūratus); - probenecidą arba azotiaprimą (zidovudiną); - izoniazidą (vartojamą tuberkuliozės gydymui arba profilaktikai).   TriFlunex vartojimas su maistu ir gėrimais Nevartokite šio vaisto kartu su alkoholiniais gėrimais.   Nėštumas ir žindymo laikotarpis  TriFlunex nerekomenduojama vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu: prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.   Vairavimas ir mechanizmų valdymas  Šis vaistas gali sukelti svaigulį arba sumišimą. Jei pasireiškė šie simptomai, nevairuokite ir nevaldykite mechanizmų.   Svarbi informacija apie TriFlunex pagalbines medžiagas Šio vaisto sudėtyje yra: - aspartamo (E951), fenilalanino šaltinio; tai gali būti žalinga sergantiems fenilketonurija; - sacharozės; jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą; - natrio (157 mg vienoje dozėje); tai turi įvertinti pacientai, kontroliuojantys druskos kiekį maiste.

3. Kaip vartoti TriFlunex    Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į  gydytoją arba vaistininką.    Dozavimas  Miltelius reikia ištirpinti vandenyje ir gerti paruošus karštą gėrimą.  Išberkite vieno paketėlio miltelius į standartinio dydžio (apie 250 ml talpos) puodelį, užpilkite karštu, bet ne verdančiu vandeniu. Leiskite atvėsti iki gėrimui tinkamos temperatūros.    Suaugusieji ir vyresni kaip 12 metų vaikai:  gerti po 1 paketėlį kas 4-6 val. pagal poreikį. Per 24 valandas negalima išgerti daugiau kaip 4 paketėlių.   Negalima vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams.

Neviršykite nustatytos dozės.

Nevartokite šio vaisto su alkoholiniais gėrimais.

Šio vaistinio preparato nerekomenduojama vartoti ilgai. Jeigu ligos simptomai išlieka ilgiau kaip 3 dienas arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Jeigu pavartojote per didelę TriFlunex dozę Jei atsitiktinai išgėrėte vaisto daugiau negu reikia arba davėte išgerti vaikams daugiau negu rekomenduojama, dėl galimo sunkaus kepenų pažeidimo nedelsiant kreipkitės medicininės pagalbos, netgi tuomet, kai Jūs arba vaikas jaučiasi gerai.    Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.  

4. Galimas šalutinis poveikis    Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.    Jeigu Jums atsirado bet kuris iš žemiau išvardytų sunkaus šalutinio poveikio požymių, vaisto vartojimą nedelsiant nutraukite ir kreipkitės skubios medicininės pagalbos.    Labai retai pasitaikė sunkios odos reakcijos. Sunkios alerginės reakcijos (anafilaksija), švokštimas arba pasunkėjęs kvėpavimas gali pasitaikyti retai (pasitaiko mažiau kaip 1 iš 1000 žmonių, bet daugiau kaip 1 iš 10 000 žmonių); labai retai: gali pasitaikyti mažiau kaip 1 iš 10 000 žmonių.    Vartojant paracetamolio labai retai (pasitaiko mažiau kaip 1 iš 10 000 žmonių) būna sumažėjęs tam tikrų kraujo baltųjų ląstelių skaičius, kasos uždegimas (pankreatitas).    Kitas šalutinis poveikis  Dažnis  Šalutinis poveikis  Dažnas (pasitaiko mažiau kaip 1 iš 10 žmonių, bet daugiau kaip 1 iš 100 žmonių).  Apetito netekimas, pykinimas ar vėmimas  Retas (pasitaiko mažiau kaip 1 iš 1000 žmonių, bet daugiau kaip 1 iš 10 000 žmonių)  Nesunkios alerginės reakcijos (tokios kaip odos bėrimas ar dilgėlinė)  Skrandžio skausmas, viduriavimas.  Galvos skausmas, svaigimas.  Greitas širdies ritmas (palpitacijos); aukštas kraujospūdis.  Miego sutrikikimai (nemiga), nervingumas, drebulys (tremoras), dirglumas, neramumas, sumišimas ar nerimas.         Pranešimas apie šalutinį poveikį  Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.     5. Kaip laikyti TriFlunex    Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.   Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje.    Ant paketėlio arba dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.    Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.     6. Pakuotės turinys ir kita informacija   TriFlunex sudėtis - Veikliosios medžiagos: kiekviename šio vaisto paketėlyje yra vienkartinė veikliųjų medžiagų dozė: 500 mg paracetamolio, 200 mg gvajfenezino ir 10 mg fenilefrino hidrochlorido.

- Pagalbinės medžiagos yra sacharozė, citrinų rūgštis, vyno rūgštis, natrio ciklamatas, natrio citratas, aspartamas (E951), acesulfamo kalio druska (E950), mentolo milteliai, citrinų aromato medžiaga, citrinų sulčių aromato medžiaga, chinolino geltonasis (E104). Žr. 2 skyrių.

TriFlunex išvaizda ir kiekis pakuotėje  TriFlunex yra beveik baltos spalvos milteliai supakuoti laminuotuose paketėliuose, sudėtuose į kartono dėžutes. Kartono dėžutėje yra 5 arba 10 paketėlių.   Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.   Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas   Rinkodaros teisės turėtojas WICK Pharma Sulzbacher Strasse 40, 65824 Schwalbach am Taunus  Vokietija    Gamintojas  Wrafton Laboratories Limited  Exeter Road, Wrafton  Braunton,  Devon,  EX33 2DL  Jungtinė Karalystė    Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą:

UAB Sicor Biotech Molėtų pl. 5 LT-08409 Vilnius  Tel. +370 5 266 02 03    Šio vaistinio preparato rinkodaros teisė EEE valstybėse narėse suteikta tokiais pavadinimais:    Austrija Influbene Erkältungsgetränk Pulver zur Herstellung einer Lösung zum Einnehmen  Bulgarija Vicks SymptoMed Complete 500 mg/200 mg/10 mg powder for oral solution  Čekija Vicks SymptoMed Complete citrón  Kroatija  Vicks SymptoMed Complete 500 mg + 200 mg + 10 mg prašak za oralnu otopinu  Estija  TriFlunex  Italija Vicks Flu-Tripla Azione  Airija Paracetamol 500 mg Guaifenesin 200 mg Phenylephedrine Hydrochloride 10 mg  Latvija TriFlunex 500 mg/200 mg/10 mg pulveris iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai  Didžioji Britanija Vicks Cold and Flu Care Daymed Complete Hot Drink  Lietuva TriFlunex 500 mg/200 mg/10 mg milteliai geriamajam tirpalui  Lenkija Vicks SymptoMed Complete Cytrynowy  Rumunija Vicks Plus 500mg/200mg/10mg pulbere pentru soluţie orală  Slovakija Vicks Chrípka a Prechladnutie Horúci nápoj  Ispanija GripaVicks  Vengrija GrippoMed Wick Citrom izü por belsöleges oldathoz  Vokietija WICK DayMed Kombi Erkältungsgetränk      Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-06-08.      Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.

 Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į  gydytoją arba vaistininką.    Dozavimas  Miltelius reikia ištirpinti vandenyje ir gerti paruošus karštą gėrimą.  Išberkite vieno paketėlio miltelius į standartinio dydžio (apie 250 ml talpos) puodelį, užpilkite karštu, bet ne verdančiu vandeniu. Leiskite atvėsti iki gėrimui tinkamos temperatūros.    Suaugusieji ir vyresni kaip 12 metų vaikai:  gerti po 1 paketėlį kas 4-6 val. pagal poreikį. Per 24 valandas negalima išgerti daugiau kaip 4 paketėlių.   Negalima vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams.

Neviršykite nustatytos dozės.

Nevartokite šio vaisto su alkoholiniais gėrimais.

Šio vaistinio preparato nerekomenduojama vartoti ilgai. Jeigu ligos simptomai išlieka ilgiau kaip 3 dienas arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Jeigu pavartojote per didelę TriFlunex dozę Jei atsitiktinai išgėrėte vaisto daugiau negu reikia arba davėte išgerti vaikams daugiau negu rekomenduojama, dėl galimo sunkaus kepenų pažeidimo nedelsiant kreipkitės medicininės pagalbos, netgi tuomet, kai Jūs arba vaikas jaučiasi gerai.    Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Kartu perkamos prekės

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas