Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

Specialisto konsultacija - Dantų protezavimas

Užduokite klausimą specialistui
Jūsų klausimą specialistai gauna paštu ir atsako čia - mūsų tinklalapyje.
Kiekvieną savaitę specialistas atsako į 10 klausimų, kuriuos rasite čia.
Atsakyti klausimai
 • Laba diena, Ar dantų kariesas yra nuvalomas, gydomas? Ant galinio danties šono atsirado juodas ruoželis. Ačiū

   Laba diena, dantų kariesas, arba ėduonis, yra gydomas. Nedelskite ir kreipkitės į odontologą, rekomenduojame vieną iš DENTICIJA klinikų. Klinikų kontaktai www.denticija.lt

 • Kokia Jūsų nuomonė apie minkštą plokštelę apatiniame žandikaulyje saugusiam žmogui.. Yra likę dantys šeši apačioje įskaitant iltinius dantis. Ar ši minkšta plokštelė pasiteisins ar taupyti implantams.Ačiū už nuomonę.Aušra.

   Jūsų minimu atveju galimi įvairūs protezavimo (dantų atkūrimo) variantai – lanko atraminis protezas (biugelis), minšta-elastinė plokštelė, implantų sriegimas.

  Minkšta-elastinė plokštelė yra nefiksuotas dantų protezas, t. y. išimamas protezas. Lyginant su implantais, implantų privalumas – pastovus, fiksuotas sprendimas dantų atstatyme. Siūlytume registruotis konsultacijai vienoje iš Denticijų ir kartu su gydytoju aptarti Jums tinkamiausias gydymo metodikas ir jų kainas. Laukiame Jūsų.

   
 • Sveiki,dukrai apacioje vienas dantis netelpa ir ji stumia kiti dantys i vidine burnos puse ar galima ka nors padaryti

   Sveiki. Taip, galima. Jūsų dukrai reikalingas ortodontinis gydymas. Registruokitės ortodonto konsultacijai vienoje iš Denticijų.

 • Sveiki, Norėčiau, įsidėti briketus, nes mano dantys išsikraipę, bet yra problema, neturiu vieno vieno danties šone (jis išrautas). Ar man reiktų įsistatyti dantį ir tada dėtis briketus ar galima apsieiti ir be to? Ir kokia būtų maždaug kaina?

   Sveiki, danties įstatyti nereikėtų, kaip tiksliai vyktų gydymo procesas su gydytoja aptartumėte konsultacijos metu. Rekomenduojame Vilniaus Denticijos specialistę ortodontę Vitą Budrienę. Konsultacijos metu gydytoja Jums sudarys alternatyvius tinkamiausius gydymo planus. Juose matysite siūlomas dantų tiesinimo sistemas, gydymo trukmes ir kainas. Kontaktinę klinikos informaciją rasite www.vilniausdenticija.lt.

 • Sveiki ar gydytojas burnos chirurgas gydo danties ėduonį? ar protezuoja dantis? Ar danties ėdonies gydymui bei protezavimui reikia kreiptis pas gydytoja odontologą?

   Sveiki, žiūrint kokiose srityse gydytojas specializuojasi. Dėl ėduonies pažeidimų sugydymo kreipkitės į gyd. odontologą, kuris atlieka terapinį gydymą.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas