Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

Specialisto konsultacija - Dantų implantacija

Užduokite klausimą specialistui
Jūsų klausimą specialistai gauna paštu ir atsako čia - mūsų tinklalapyje.
Kiekvieną savaitę specialistas atsako į 10 klausimų, kuriuos rasite čia.
Atsakyti klausimai
 •  Sveiki, 

  ar galima statyti implanta, jei po danties rovimo praejo tik 2 menesiai? Rovimas buvo sudetingas, gydytojas sake, kad statyti implanta galima tik ne anksciau, kaip po 3 men. Buvau konsultacijoje vienoje klinikoje, tai jos gydytojas pasake, kad galim statyti dabar, nieko cia tokio, nors po rovimo praejo nepilni 2 men.

  Ka manote apie A.B. DENTAL DEVICE implantus?

  Aciu

   Laba diena, po sudėtingo danties rovimo implanto sriegimas galimas praėjus 4 mėn. Denticija trūkstamų dantų atstatyme naudoja pirmaujančias pasaulyje implantų sistemas – Straumann ir Zimmer. Straumann dantų implantų sistema yra viena dažniausiai naudojamų pasaulyje, daugiau nei 30 metų trukusių mokslinių tyrimų patirties rezultatas. Jų kokybė yra įrodyta.

 •  Laba diena,

  Ruošiuosi danties implantacijai. Ką galite pasakyti apie MEGAGEN implantus? Ar jie patikimi ir ilgaamžiai? Iš anksto dėkoju.

   Laba diena, ar šis implantas tinkamiausias Jums, pasakys burnos chirurgas, kuris atliks dantų implantaciją.

 •  Ar galima per 2 savaites istatyti dantu implanta?

   Sveiki, implantas įsukamas vieno vizito metu. Po įsukimo apie 2 mėn. vyksta gijimo laikotarpis. Tuo metu pacientas vaikšto su laikinu vainikėliu. Po sugijimo ant implanto velkamas nuolatinis dantų protezas. 

 •  Sveiki.

  Turiu tokią problemą. Man vos 24 metai, bet apacioj neturiu jau 2 kruminių dantų (kurie yra greta vienas kito) :(  Ir norėčiau sužinoti ar yra galimybė ant vieno implanto (ta prasme ant vieno to metalinio dalykėlio kuris įsukamas į kaulą) užprotezuot  2 dantis ?. Ir dar, kiek apytiksliai tai kainuotų, žinau, kad tai priklauso nuo šimto aplinkybių bet visgi. Ačiū

    Sveiki, galimybė yra ne viena. Tačiau būtina pirminė konsultacija, kurios metu specialistas, atlikęs reikiamus tyrimus ir įvertinęs esamą klinikinę situaciją, parinktų Jums tinkamiausią asmeninį gydymo planą. Vieno implanto įsukimo operacijos kaina apie 2000 Lt, tilto ar vainikėlių kaina priklausys nuo to, kokią protezo rūšį pasirinksite (pvz., metalo keramikos vainikėlio kaina apie 800 Lt). Registruokites vienoje iš Denticijų. Maloniai Jūsų lauksime!

 •  Laba diena. Prieš 3 menesius buvo padaryta viršutinio žandikaulio operacija, reikia implantuoti dantis, man žada  vienos operacijos metu įstatyti 6 implantus. Norėčiau paklausti, ar praktikuojamos tokios operacijos,kiek jos pasiteisina,kokia rizika

   Sveiki, atvykite konsultacijai pas burnos chirurgą ir jis Jums išsamiai pakomentuos visos gydymo procedūros eigą bei aptarsite rizikas.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas