Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

TANGLE TEEZER plaukų šepetys THICK & CURLY, 1 vnt.

Pramoninė prekė
Prekės kodas: 506017337051

Plaukų nepešantis šepetys, skirtas storiems, garbanotiems ir afrikietiško tipo plaukams.

16,99

Kartu perkamos prekės

Pramoninė prekė

Plaukų nepešantis šepetys, skirtas storiems, garbanotiems ir afrikietiško tipo plaukams.„Tangle Teezer“ šepečiai pagaminti iš itin kokybiško plastiko. Šepečių šereliai pagaminti pagal specialią technologiją ir yra tuščiaviduriai – tai leidžia jiems išlikti lankstiems. Šukuojant plaukus, jie slysta labai švelniai, beveik nejuntamai. Šereliai yra skirtingų ilgių, todėl nepeša ir neįstringa, o tiesiog išpainioja susivėlusius plaukus.


Visiems patinka stori, garbanoti, tankūs plaukai. Tačiau iššukuoti tokius plaukus reikia daug laiko ir kantrybės. Be to, įprasti šepečiai gali skausmingai išpešti susivėlusius plaukus.


Laimei, „Tangle Teezer“ siūlo naują „Thick & Curly“ šepetį, specialiai sukurtą storiems, garbanotiems ar afrikietiško stiliaus plaukams.


Šio šepečio dantukai yra ilgesni ir stipresni nei kitų „Tangle Teezer“ šepečių. Taip pat jie pagaminti pagal „Firmflex“ technologiją, užtikrinančią šepečio spygliukų tvirtumą ir lankstumą. Šios savybės  leidžia švelniai iššukuoti storus plaukus jų neišpešant.

Šukuokite sausus arba šlapius plaukus. Įspėjimas: neatsparus karščiui. Nenaudoti plaukų džiovinimui džiovintuvu.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas