preloader

Prašome palaukti

Gera kaina
CELL-PLUS® baltasis molis su dumbliais MEDICAL DEVICE, 1 kg

CELL-PLUS® baltasis molis su dumbliais MEDICAL DEVICE, 1 kg

Kosmetika
Prekės kodas: 803024300950

Medicininė priemonė, skirta esant pradinei ir pažengusiai celiulito stadijai.

-20%
39,99 €
49,99 € *
Prekė sandėlyje

* www.eurovaistine.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Kosmetika

Medicininė priemonė, skirta esant pradinei ir pažengusiai celiulito stadijai.Gaivinamojo poveikio baltasis molis nuo celiulito. Laikyti tik 20 minučių.


Molis ir baltieji dumbliai kovoja su vandens kaupimuisi, kas yra būdinga celiulitui įvairiuose jo etapuose – osmozės būdu. Gaminio sudėtyje yra patentuoto pajūrinio kritmo (Crithum Maritimum) ir rozmarinų ekstrakto komplekso, kurie kartu veikia tam tikras riebalų sankaupų vietas. Sudėtyje taip pat yra mėtos eterinio aliejaus, kuris suteikia gaivinantį pojūtį, ir kofeino. Itin tinka jautriai odai su silpnais kapiliarais. Be parabenų ir jodo**.


*Patento Nr. 001406676


Laikymo sąlygos: nenaudokite gaminio, pasibaigus ant pakuotės nurodytam galiojimo laikui. Laikykite vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ir šildymo įrenginių. Galiojimo laikas nurodytas, kai gaminys yra tinkamai laikomas ir neatidarytas. Bet koks spalvos pasikeitimas ar atsiradusios nuosėdos yra normalus reiškinys, kai gaminys yra natūralus, ir tai neturi įtakos jo kokybei.


Įspėjimas: gaminys gali sukelti nedidelį odos paraudimą ar dilgčiojimą, kuris greitai išnyksta. Šiluma, kurią jaučiate, užtepę molį, reiškia, kad jis pradeda veikti. Poveikis nebejaučiamas, kai molis nuplaunamas. Saugokitės, kad nepatektų į akis. Jei netyčia pateko į akis, plaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Panaudoję molį, gerai nusiplaukite rankas. Nenaudokite nėštumo ir žindymo metu. Netepkite ant pažeistos ir sudirgusios odos. Laikykite ne ilgiau kaip 20 minučių. Nenaudokite, jei žinote, kad esate jautrūs ar alergiški vienai ar keletui sudedamųjų dalių. Jei pasireiškė šalutinis poveikis, nustokite naudoti ir kreipkitės į gydytoją. Nenaudokite, jei pakuotė yra atidaryta ar pažeista. NAUDOKITE TIK IŠORIŠKAI.


**Jodo pėdsakų gali būti dėl sudėtyje esančių augalų ar jūros ekstraktų.


Kilmės šalis: Italija.


Platintojas: UAB „Vilandra“, Terminalo g. 8, Kuprioniškių k., LT-13279 Vilniaus r.,  Lietuva. Tel. +370 5 260 18 30.

Tepkite molį visose reikiamose vietose (kojas, rankas, pilvą, klubus) ir palikite 20 min. Norėdami pasiekti geresnių rezultatų, ant pateptų vietų užvyniokite permatomą plėvelę. Baigus procedūrą, nusiprauskite po dušu. Molį tepkite vieną ar du kartus per savaitę. Intensyvesniam rezultatui pasiekti naudokite du kartus per savaitę du mėnesius.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės