Karjera

 
eurovaistine

Prisijunk prie „EUROVAISTINĖS“ komandos!

 

„ČIA GALIMA. Paprastai. Atvirai. Drąsiai. Tu tik norėk“ – mūsų darbdavio šūkis, nusakantis kultūrą, kurioje veikiame. Mūsų komanda – paprasti, atviri ir patys savas galimybes kuriantys žmonės, kurie kasdien prisideda prie vaistinių tinklo ir vaistinės internete veiklos.

Jei esi farmacijos profesionalas – savo galimybes EUROVAISTINĖJE gali susikurti net 273 vaistinėse visoje Lietuvoje, kuriose nuolat ieškome vaistininkystės profesionalų, grožio specialistų bei jiems padedančių kolegų. Taip pat gali konsultuoti klientus internetu ir prisijungti prie vaistinės internete!

Logistikos srities darbuotojus kviečiame į mūsų tiekimo grandinės komandą, kurioje bendradarbiaudami su administracija ir vaistinėmis veikiame, kad klientus pasiektų visos reikiamos prekės.

Įvairių sričių administracijos specialistus kviečiame prisijungti tiek vystant fizinių vaistinių tinklą, tiek vaistinę internete. Abi šios komandos veikia atskirai, kad suteiktų kuo geresnę patirtį mūsų klientui.

Šiuo metu atviras pozicijas vaistinių tinkle (fizinės vaistinės, logistikos centras, administracija) ir vaistinėje internete (e. komercija) rasite apačioje.

Atraskite savo galimybes EUROVAISTINĖJE!