preloader

Prašome palaukti

KNEIPP® vonios druska BACK RELIEF, 500 g

KNEIPP® vonios druska BACK RELIEF, 500 g

Kosmetika
Prekės kodas: 400823311510

Natūrali, išskirtinės kokybės vonios druska su inkaruočio ekstraktu ir mirtenės eteriniu aliejumi. „Kneipp®“ veikia natūraliai. Pagaminta Vokietijoje.

5,79 €
Prekė sandėlyje

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Kosmetika

Natūrali, išskirtinės kokybės vonios druska su inkaruočio ekstraktu ir mirtenės eteriniu aliejumi. „Kneipp®“ veikia natūraliai. Pagaminta Vokietijoje.Sebastianas Kneipas − vokiečių dvasininkas, natūropatas, holistinės filosofijos pradininkas. Anot jo, vanduo gydo viską. Augalai ir vanduo − mūsų sveikatos šaltinis. Sveikatinimas, pagal Sebastianą Kneipą, sustiprina visą organizmą, grūdina kūną ir sielą, stiprina imuninę sistemą. „Kneipp®“ produktai sukurti remiantis šia filosofija, naudojant tik išskirtinės, ypač aukštos kokybės natūralius žolelių ekstraktus, esencijas ir aliejus. „Kneipp®“ vonios druska nugarai atpalaiduoti su vertinguoju gulsčiojo inkaruočio ekstraktu ir natūraliu smulkialapės mirtenės (kajeputų) eteriniu aliejumi. Šilta vonia su šia druska sumažins nugaros ir kaklo raumenų įtampą, atpalaiduos. Ypač aukštos kokybės ypatingai grynas ir natūralus sūrymas, išgaunamas iš terminio druskos šaltinio – Saline Luisenhall – vieno iš nedaugelio likusių Europoje. Sūrymas garinamas tradiciniu metodu, kurio metu susiformuoja unikalūs kristalai. Druska yra išskirtinai švari, neužteršta cheminėmis medžiagomis ir kitomis priemaišomis, gausi natūralių elementų.


Be dirbtinių dažiklių, parafino, silikono, mineralinių aliejų.


Su augaliniais ekstraktais. Patikrinta dermatologų.


Kilmės šalis: Vokietija

Išberkite ¾ kamštelio į šiltą vonios vandenį (36−38 ˚C) ir ištirpinkite. Mėgaukitės vonia 15−20 min. Užtenka 8–10 vonių.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės