preloader

Prašome palaukti

Gera kaina
MAXFACTOR blakstienų tušas FALSE LASH EPIC, juoda spalva, 13.1 ml

MAXFACTOR blakstienų tušas FALSE LASH EPIC, juoda spalva, 13.1 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 96137215

Dirbtinių blakstienų įspūdį sukuriantis tušas.

-25%
13,19 €
17,59 € *
Prekė sandėlyje

* www.eurovaistine.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Kosmetika

Dirbtinių blakstienų įspūdį sukuriantis tušas.Šis blakstienų tušas turi daugiau vandens nei bet kuris kitas „MaxFactor“ blakstienų tušas, todėl dažymo procesas gali būti ilgesnis ir kūrybiškesnis. Lengvai tirpstantis vaškas leidžia vienodai padengti blakstienas. Sunkiai tirpstantis vaškas neleidžia tušui teptis ir trupėti visą dieną. Žvilgus polimeras suteikia natūraliai atrodančio ryškaus spindesio.


Blakstienų tušo „False Lash Epic“ dirbtinių blakstienų įspūdį sukuriantis šepetėlis su „Zoom-Action“ galiuku pasiekia ir išryškina kiekvieną blakstieną.


Naujasis šepetėlis turi lenktas ertmes, skirtas blakstienoms šukuoti ir išryškinti. Plokščioji teptuko briauna patamsina blakstienas, padengdama jas tušu. Tepant tušą, kiekvieną blakstieną paliečia skirtingų šerelių plokščioji ir apvalioji pusės.


Kūgio pavidalo ir plokščius galiukus turinčių šerelių derinys sukurtas blakstienoms dailinti bei koreguoti ir sunkiai pasiekiamoms vietoms, be to, plokštieji šerelių galiukai papildomai šukuoja blakstienas. 

1 žingsnis. Prispauskite šepetėlį prie pat šaknų, kad jis paliestų ir padidintų visas kiekvienos blakstienos vietas. Tada abiem šepetėlio pusėmis braukite per blakstienas iki galiukų.


2 žingsnis. Pasukite šepetėlio galiuką akių link ir braukite juo aukštyn bei žemyn, kad išsklaidytumėte tušo gumulėlius ir pastorintumėte bei padidintumėte smulkias blakstienas.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės