preloader

Prašome palaukti

MODUXIN, 35mg, pailginto atpalaidavimo tabletės, N60

MODUXIN, 35mg, pailginto atpalaidavimo tabletės, N60

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagios: Trimetazidino dihidrochloridas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 35mg
Prekės kodas: 203683

Šis vaistas yra skirtas vartoti derinyje su kitais vaistais krūtinės anginai (širdies kraujagyslių ligų sukeltam skausmui) gydyti.

Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
  Receptinis vaistinis preparatas

  Šis vaistas yra skirtas vartoti derinyje su kitais vaistais krūtinės anginai (širdies kraujagyslių ligų sukeltam skausmui) gydyti.    Vykdoma papildoma šio vaisto stebėsena. Tai padės greitai nustatyti naują saugumo informaciją. Mums galite padėti pranešdami apie bet kokį Jums pasireiškiantį šalutinį poveikį. Apie tai, kaip pranešti apie šalutinį poveikį, žr. 4 skyriaus pabaigoje.

  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. - Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų). - Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

  Apie ką rašoma šiame lapelyje?

  1. Kas yra MODUXIN ir kam jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant MODUXIN 3. Kaip vartoti MODUXIN 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti MODUXIN 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  1. Kas yra MODUXIN ir kam jis vartojamas

  Šis vaistas yra skirtas vartoti derinyje su kitais vaistais krūtinės anginai (širdies kraujagyslių ligų sukeltam skausmui) gydyti.

  2. Kas žinotina prieš vartojant MODUXIN

  MODUXIN vartoti negalima:

  -   jeigu yra alergija trimetazidinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje); -    jei yra alergija sojoms arba žemės riešutams; -   jeigu sergate Parkinsono liga: tai galvos smegenų liga, pasireiškianti judesių sutrikimu (drebėjimu,     sustingimu, judesių sulėtėjimu, kojų vilkimu, sutrikusia eisena); -   jeigu sergate sunkiomis inkstų ligomis.

  Įspėjimai ir atsargumo priemonės: Prieš vartodami MODUXIN pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. - jeigu sergate sunkiomis kepenų ligomis.

  Šis vaistas gali sukelti arba pasunkinti tokius simptomus kaip drebulys, sustingimas, judesių sulėtėjimas ir kojų vilkimas, ypač senyviems pacientams. Šie simptomai turi būti tiriami ir apie juos reikia pranešti gydytojui, kad jis galėtų iš naujo įvertinti gydymą.

  MODUXIN vartoti negalima, siekiant nutraukti ūmius krūtinės anginos priepuolius.

  Vaikams ir paaugliams MODUXIN nerekomenduojama vartoti jaunesniems kaip 18 metų vaikams.

  Kiti vaistai ir MODUXIN Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  MODUXIN vartojimas su maistu ir gėrimais Maisto ir gėrimų vartojimas vaisto absorbcijai ir poveikiui reikšmingos įtakos neturi.   Nėštumas ir žindymo laikotarpis Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju.

  Nėštumas Venkite vartoti šio vaisto nėštumo metu. Jeigu pastojote vaisto vartojimo metu, kreipkitės į savo gydytoją. Tik gydytojas gali nuspręsti, ar Jūs turėtumėte toliau vartoti MODUXIN.

  Žindymas Nežinoma, ar trimetazidinas išsiskiria į motinos pieną. todėl vartoti MODUXIN nėštumo metu reikia vengti.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas

  Šis vaistas gali sukelti svaigulį ir mieguistumą. Tai gali turėti poveikį gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus.

  MODUXIN sudėtyje yra sojų lecitino. Jei esate alergiški žemės riešutams arba sojoms, nevartokite šio vaisto.

  3. Kaip vartoti MODUXIN

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Suaugusieji: Rekomenduojama MODUXIN 35 mg dozė yra 1 tabletė du kartus per parą pusryčiaujant ir vakarieniaujant.

  Tabletės turi būti vartojamos ryte ir vakare valgio metu užsigeriant stikline vandens.

  Vartojimas vaikams Vaikai: MODUXIN nerekomenduojama vartoti vaikams.

  Jeigu sergate inkstų ligomis arba esate vyresni kaip 75 metų, gydytojas gali pakeisti rekomenduojamą dozę.

  Ką daryti pavartojus per didelę MODUXIN dozę? Jeigu išgersite per daug tablečių, nedelsdami susisiekite su savo gydytoju arba artimiausios ligoninės skubiosios medicinos pagalbos skyriumi, kad gautumėte tinkamą gydymą.

  Pamiršus pavartoti MODUXIN Vaisto svarbu vartoti kiekvieną parą. Jeigu vis dėlto vaisto dozę ar kelias dozes įprastiniu laiku išgerti pamiršite, gerkite ją atėjus kitos dozės vartojimo laikui. Toliau preparatą vartokite kaip išrašyta. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

  Nustojus vartoti MODUXIN Nustatant gydymui vartotino preparato dozę ir gydymo trukmę, laikykitės gydytojo nurodymų. Jeigu nusprendėte prieš laiką nutraukti MODUXIN vartojimą, nedelsiant apie tai praneškite gydytojui.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. Galimas šalutinis poveikis

  Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Gauta pranešimų apie tokius šalutinius poveikius: Dažni (gali pasireikšti iki 1 iš 10 žmonių): Svaigulys, galvos skausmas, pilvo skausmas, viduriavimas, nevirškinimas, pykinimas, vėmimas, bėrimas, niežulys, dilgėlinė ir silpnumas. Reti (gali pasireikšti iki 1 iš 1000 žmonių): Greitas ar nereguliarus širdies plakimas (kitaip vadinamas palpitacijomis), širdies permušimai, pagreitėjęs širdies plakimas, kraujospūdžio sumažėjimas atsistojus, kuris sukelia svaigulį, galvos sukimąsi arba silpnumą, negalavimą (paprastai blogą savijautą), svaigulys, kritimai, veido ir kaklo paraudimas.

  Dažnis nežinomas (negali būti įvertintas pagal turimus duomenis): Ekstrapiramidiniai simptomai (neįprasti judesiai, įskaitant drebėjimą ir rankų bei pirštų drebėjimą, sukamuosius kūno judesius, kojų vilkimą, rankų ir kojų sustingimą), kurie paprastai išnyksta nutraukus gydymą. Miego sutrikimai (negalėjimas užmigti, mieguistumas), vidurių užkietėjimas, stiprus išplitęs odos bėrimas raudonomis dėmėmis su pūslėmis, veido, lūpų, burnos, liežuvio arba gerklės tinimas, dėl kurio sunku ryti ar kvėpuoti. Sunkus baltųjų kraujo ląstelių skaičiaus sumažėjimas, dėl kurio padidėja infekcijų tikimybė, trombocitų (kraujo plokštelių) skaičiaus sumažėjimas kraujyje, dėl kurio padidėja kraujavimo ar mėlynių atsiradimo rizika. Kepenų liga (pykinimas, vėmimas, apetito praradimas, bloga savijauta, karščiavimas, niežulys, odos ir akių pageltimas, šviesios išmatos, tamsus šlapimas). Tokiu atveju, pasikonsultavus su gydytoju, gydymas turi būti nutrauktas kuo greičiau.

  Pranešimas apie šalutinį poveikį Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

  5. Kaip laikyti MODUXIN

  Laikyti žemesnėje kaip 25oC temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

  Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

  Ant dėžutės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

  Vaistų negalima išmesti  į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  MODUXIN sudėtis

  - Veiklioji medžiaga yra trimetazidino dihidrochloridas. Kiekvienoje pailginto atpalaidavimo tabletėje yra 35 mg trimetazidino dihidrochlorido. - Pagalbinės medžiagos yra: Tabletės šerdis - Mikrokristalinė celiuliozė (102 tipo) - Pregelifikuotas krakmolas (iš dalies pregelifikuotas kukurūzų krakmolas) - Hipromeliozė - Bevandenis koloidinis silicio dioksidas - Magnio stearatas

  Tabletės plėvelė - Polivinilo alkoholis - Talkas - Titano dioksidas (E171) - Makrogolis 3350 - Lecitinas (sojų) - Raudonasis geležies oksidas (E172) - Geltonasis geležies oksidas (E172) - Juodasis geležies oksidas (E172)

  MODUXIN išvaizda ir kiekis pakuotėje

  MODUXIN tabletės yra rausvos, apskritos, abipus išgaubtos, apie 8 mm skersmens, be įspaudo. Pakuotės dydis: Al / PVC lizdinėse plokštelėse kartono dėžutėje yra 30, 60, 120 ir 180 plėvele dengtų tablečių. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

  Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

  Rinkodaros teisės turėtojas Gedeon Richter Plc. H-1103 Budapest Gyömrői út 19-21. Vengrija

  Gamintojai Gedeon Richter Plc. H-1103 Budapest Gyömrői út 19-21. Vengrija

  arba

  Gedeon Richter Polska Sp. z o.o. ul. ks. J. Poniatowskiego 5 05-825 Grodzisk Mazowiecki Lenkija

  arba

  Gedeon Richter Romania S.A. 99-105 Cuza-Voda St. 540306 Targu-Mures  Rumunija

  Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

  Gedeon Richter Plc. atstovybė Lietuvoje Maironio 23-3 Vilnius Tel. +370 5 268 53 92

  Šio vaistinio preparato rinkodaros teisė EEE valstybėse narėse suteikta tokiais pavadinimais: Bulgarija Moduxin MR Čekija              Protevasc Vengrija Moduxin MR Lietuva              MODUXIN Latvija              Moduxin Lenkija              Protevasc SR Rumunija  Moduxin MR Slovakija Protevasc

  Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2014-11-25

  Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/

   

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Suaugusieji: Rekomenduojama MODUXIN 35 mg dozė yra 1 tabletė du kartus per parą pusryčiaujant ir vakarieniaujant.

  Tabletės turi būti vartojamos ryte ir vakare valgio metu užsigeriant stikline vandens.

  Vartojimas vaikams Vaikai: MODUXIN nerekomenduojama vartoti vaikams.

  Jeigu sergate inkstų ligomis arba esate vyresni kaip 75 metų, gydytojas gali pakeisti rekomenduojamą dozę.

  Ką daryti pavartojus per didelę MODUXIN dozę? Jeigu išgersite per daug tablečių, nedelsdami susisiekite su savo gydytoju arba artimiausios ligoninės skubiosios medicinos pagalbos skyriumi, kad gautumėte tinkamą gydymą.

  Pamiršus pavartoti MODUXIN Vaisto svarbu vartoti kiekvieną parą. Jeigu vis dėlto vaisto dozę ar kelias dozes įprastiniu laiku išgerti pamiršite, gerkite ją atėjus kitos dozės vartojimo laikui. Toliau preparatą vartokite kaip išrašyta. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

  Nustojus vartoti MODUXIN Nustatant gydymui vartotino preparato dozę ir gydymo trukmę, laikykitės gydytojo nurodymų. Jeigu nusprendėte prieš laiką nutraukti MODUXIN vartojimą, nedelsiant apie tai praneškite gydytojui.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Panašios prekės