preloader

Prašome palaukti

Normelox, 15mg, tabletės, N20

Normelox, 15mg, tabletės, N20

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Meloksikamas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 15mg
Prekės kodas: 477902376026

Vaistas skiriamas  trumpalaikiam simptominiam osteoartrito paūmėjimo gydymui, simptominiam reumatoidinio artrito ar ankilozinio spondilito gydymui.

Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
  Receptinis vaistinis preparatas

  Vaistas skiriamas  trumpalaikiam simptominiam osteoartrito paūmėjimo gydymui, simptominiam reumatoidinio artrito ar ankilozinio spondilito gydymui.  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. - Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų). - Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

  Apie ką rašoma šiame lapelyje? 1. Kas yra Normelox ir nuo ko jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant Normelox 3. Kaip vartoti Normelox 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti Normelox 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  1. Kas yra Normalox ir kam jis vartojamas

  Vaistas skiriamas  trumpalaikiam simptominiam osteoartrito paūmėjimo gydymui, simptominiam reumatoidinio artrito ar ankilozinio spondilito gydymui.

  2. Kas žinotina prieš vartojant Normelox

  Normelox vartoti negalima:

   - jeigu yra alergija veikliajai medžiagai arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje); - jeigu yra alergija panašaus poveikio vaistams, pvz., NVNU (nesteroidiniams vaistams nuo uždegimo), aspirinui; - jeigu pavartojus nesteroidinių vaistų nuo uždegimo arba  acetilsalicilo rūgšties buvo pasireiškusi astma, sloga, atsiradę nosies polipai, odos ir(ar) gleivinės patinimas arba dilgėlinė; - aktyvi pepsinė opa ar praeityje buvę besikartojančios pepsinės opos; - jeigu yra aktyvus arba pasikartojantis praeityje virškinimo trakto išopėjimas ir (ar) kraujavimas (du ar daugiau atskirų nustatyto išopėjimo ar kraujavimo epizodų); - jeigu anksčiau buvo kraujavimas iš virškinimo trakto ar perforacija, susijusi su ankstesniu gydymu nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo; - jeigu yra sunkus kepenų funkcijos pakenkimas; - jeigu yra sunkus inkstų nepakankamumas, kuomet neatliekama dializė; - jeigu kraujavimas iš virškinimo trakto, kraujavimas į smegenis arba kitos būklės, kurių metu kraujuojama; - jeigu  yra sunkus širdies nepakankamumas; - nėštumo  ir žindymo laikotarpis; - jaunesniems kaip15 metų vaikams ir paaugliams; - skausmas, susijęs su implanto įsiuvimo į širdies vainikinę arteriją operacija; - jei yra aktyvi uždegiminė žarnų liga (Krono liga arba opinis kolitas).

  Įspėjimai ir atsargumo priemonės:

  Pasitarkite su gydytoju  arba vaistininku prieš pradėdami vartoti Normelox.

  - Jeigu sirgote virškinimo trakto liga arba vartojate kraują skystinančių preparatų (antikoaguliantų). Tokiems žmonėms meloksikamo, kaip ir kitokių nesteroidinių vaistų nuo uždegimo galima vartoti tik gydytojui prižiūrint. Jeigu atsiranda pepsinė opa arba pradeda kraujuoti į virškinimo traktą, preparato vartojimą būtina nedelsiant nutraukti. Gydant Normelox, kaip ir kitokiais nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo bet kuriuo laikotarpiu galimas kraujavimas iš virškinimo trakto, jo išopėjimas ar prakiurimas, kuris gali būti mirtinas. Šių komplikacijų gali atsirasti ir be įspėjamųjų simptomų, ir kartu su jais. Jos galimos ir tiems žmonėms, kuriems sunkių virškinimo trakto reiškinių anksčiau nebuvo. Senyviems žmonėms minėtų komplikacijų padariniai paprastai būna sunkesni. - Jeigu piktnaudžiaujate alkoholiu, kraujavimo iš virškinamojo trakto pavojus yra didesnis. - Jeigu atsiranda odos išbėrimas, minkštųjų audinių (gleivinės) pažaida arba kitokie alergijos požymiai, vaisto  vartojimą reikia nutraukti, kadangi galima sunki alerginė reakcija. Su meloksikamo vartojimu labai retais atvejais buvo susijusios sunkios odos reakcijos, įskaitant, Stivenso-Džonsono sindromą ir toksinę epidermio nekrolizę. Daugeliu atvejų tokios reakcijos prasidėdavo per pirmąsias gydymo savaites. Reikia nutraukti Normelox vartojimą, vos pasireiškus pirmiesiems odos išbėrimo, gleivinės pažeidimo ar kitokiems padidėjusio jautrumo požymiams - Jeigu sergate kepenų, inkstų ar širdies ligomis (aukštas arterinis kraujospūdis ir (arba) širdies nepakankamumas) arba Jūsų organizme linkę susilaikyti skysčiai. - Jeigu Jūs tuo pačiu metu vartojate diuretikus ar mažai vartojate skysčių. - Jeigu pakinta kepenų funkcijos tyrimų duomenys. Dažniausiai padidėjimas būna trumpalaikis ir, palyginti su norma, mažas. Jeigu pasireiškę pokyčiai yra ženklūs arba nepraeina, meloksikamo vartojimą reikia nutraukti ir atlikti reikiamus tyrimus - Jeigu esate vyresnio amžiaus, nusilpęs ar išsekęs, šalutinis vaisto poveikis pasireiškia dažniau, todėl Jums būtina atidi gydytojo priežiūra.

  Vartojant nesteroidinius vaistus nuo uždegimo, organizme gali kauptis natrio, kalio ir vandens, sutrikti natrį iš organizmo išskiriantis diuretikų poveikis. Dėl to jautriems žmonėms gali prasidėti arba pasunkėti širdies nepakankamumas arba hipertenzija.

  Meloksikamas, kaip ir kiti nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo, gali slėpti sergamos infekcinės ligos simptomus.

  Rekomenduojama maksimali paros dozė neturi būti viršijama nepasiekus terapinio poveikio, taip pat papildomai neturi būti skiriama kitų NVNU, nes tai gali padidinti toksiškumą nors terapinė to nauda nėra įrodyta.

  Meloksikamas, kaip ir kiti preparatai, slopinantys fermento ciklooksigenazės aktyvumą, vadinasi, ir prostaglandinų sintezę, gali trikdyti vaisingumą, todėl moterims, kurios planuoja nėštumą, šio vaistinio preparato vartoti nerekomenduojama. Toms moterims, kurios sunkiai pastoja, arba kurioms dėl nevaisingumo atliekami tyrimai, meloksikamo vartojimą reikia nutraukti. Gimdos spiralė Pastebėta, kad NVNU mažina gimdos spiralės veiksmingumą. Nors anksčiau pastebėta, kad NVNU mažina gimdos spiralės veiksmingumą, tačiau būtinas tolesnis šių duomenų patvirtinimas.

  Tokie vaistai, kaip Normelox, gali būti susiję su nedideliu širdies priepuolio („miokardo infarkto“) ar insulto pavojaus padidėjimu. Bet koks pavojus yra labiau tikėtinas ilgą laiką vartojant vaistą didelėmis dozėmis. Neviršykite rekomenduotos dozės ar gydymo laiko.

  Jei Jūsų širdies veikla yra sutrikusi, patyrėte insultą arba galvojate, kad Jums galėtų grėsti šios būklės (pavyzdžiui, Jūsų kraujospūdis yra padidėjęs, sergate diabetu, turite daug cholesterolio arba rūkote), turite aptarti gydymą su savo gydytoju arba vaistininku.

  Vaikams ir paaugliams Normelox negalima vartoti vaikams ir paaugliams iki 15 metų

   Kiti vaistai ir Normelox Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Labai svarbu gydytoją informuoti, jeigu vartojama toliau išvardytų vaistų: - nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU), įskaitant salicilatus (pvz., aspiriną). Kartu su NVNU meloksikamo nevartoti dėl padidėjančio virškinamojo trakto išopėjimo ir kraujavimo pavojaus; - vaistų, saugančių nuo kraujo krešulių atsiradimo, pvz., heparino, varfarino; vaistų, tirpdančių kraujo krešulius (trombolizinių preparatų); kraujospūdį mažinančių vaistų ((pvz.,beta adrenoblokatorių, angiotenziną konvertuojančio fermento inhibitorių, angiotenzino II antagonistų) ), kadangi meloksikamas gali silpninti jų poveikį; diuretikų (šlapimo išskyrimą didinančių vaistų), kadangi tokiu atveju gydytojas gali sekti Jūsų inkstų veiklą; digoksino (vaisto širdies nepakankamumui gydyti); ciklosporino (vaisto, vartojamo po organų persodinimo, nuo sunkių odos sutrikimų, reumatoidinio artrito ar nefrozinio sindromo); ličio (vaisto nuo psichikos sutrikimų); metotreksato (vaisto nuo navikų, sunkios nekontroliuojamos odos ligos bei aktyvaus reumatoidinio artrito); antidiabetinių vaistų (vaistų, mažinančių cukraus kiekį kraujyje; gliukokortikoidų,( dėl padidėjančio nepageidaujamo poveikio virškinamajam traktui); selektyvių serotonino atgalinio sugražinimo inhibitorių (vaistų depresijai gydyti); kolestiramino (vaisto, mažinančio cholesterolio kiekį organizme); gimdos spiralę, nes meloksikamas mažina jos veiksmingumą.

  Normelox vartojimas su maistu ir gėrimais Vaisto reikia gerti valgio metu.

  Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

  Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Nėščioms moterims Normelox vartoti draudžiama

  Žindymo laikotarpiu Normelox vartoti negalima.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Nėra atlikta specialių tyrimų apie tokį poveiki. Tačiau kai atsiranda regos sutrikimų ar mieguistumas, svaigimas arba kitų sisteminių centrinės nervų sistemos sutrikimų negalima vairuoti ir valdyti mechanizmų tol kol yra išvardinti sutrikimai.

  Normelox  sudėtyje yra pagalbinės medžiagos laktozės monohidrato ir natrio. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą. Šio vaisto dozėje yra mažiau kaip 1 mmol (23 mg) natrio, t. y. jis beveik neturi reikšmės.

  3. Kaip vartoti Normelox

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Rekomenduojamas dozavimas suaugusiems. Trumpalaikis simptominis osteoartrito paūmėjimo gydymas Dozavimas individualus, 7,5 mg kartą per parą. Jei reikia, nesant pagerėjimo, dozė gali būti didinama iki 15 mg kartą per parą. Vaistą reikia nuryti užsigeriant skysčiu kartu su maistu. Simptominis reumatoidinio artrito gydymas Pradinė dozė yra 15 mg kartą per parą, kurią galima mažinti iki 7,5 mg, priklausomai nuo gydymo rezultatų.  Simptominis ankilozinio spondilito gydymas Pradinė dozė yra 15 mg kartą per parą, kurią galima mažinti iki 7,5 mg, priklausomai nuo gydymo rezultatų.

  Neturi būti viršijama 15 mg meloksikamo paros dozė.

  Senyviems pacientams ir pacientams, kuriems nepageidaujamų reakcijų rizika yra didesnė Ilgalaikiam reumatoidinio artrito ir ankilozinio spondilito gydymui senyvo amžiaus pacientams rekomenduojama paros dozė yra 7,5 mg per parą. Pacientai, kuriems yra padidėjusi nepageidaujamų poveikių rizika, turi būti pradedami gydyti nuo 7,5 mg dozės per parą.

  Pacientams, kurių inkstų funkcija sutrikusi Dializuojamiems pacientams, kuriems yra sunkus inkstų nepakankamumas, dozė neturi viršyti 7,5 mg per parą. Pacientams, kurių kepenų funkcija sutrikusi Nereikia koreguoti dozės gydant pacientus, kuriems yra lengvas ar vidutinio sunkumo kepenų pažeidimas. Pacientai, kuriems sunkus kepenų nepakankamumas, nebuvo tiriami.

  Visą paros dozę reikia išgerti iš karto valgio metu, užgeriant pakankamu skysčio kiekiu.

  Vartojimas vaikams ir paaugliams Meloksikamo vartojimo saugumas ir efektyvumas gydant jaunesnius nei 15 metų amžiaus vaikus nebuvo tirtas, todėl Normelox vartoti negalima.

  Ką daryti pavartojus per didelę Normelox dozę? Meloksikamo perdozavimas nebuvo aprašytas. Nėra specifinio priešnuodžio, tačiau meloksikamo eliminacija yra pagreitinama kolestiramino. Perdozavus būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją.

  Pamiršus pavartoti Normelox Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. Galimas šalutinis poveikis

  Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms

  Tokie vaistai, kaip Normelox, gali būti susiję su širdies priepuolio („miokardo infarkto“) ar insulto pavojaus nedideliu padidėjimu.

  Nepageidaujamo poveikio dažnis apibūdinamas taip: labai dažnas ( ≥1/10), dažnas (nuo ≥1/100 iki < 1/10), nedažnas (nuo ≥1/1000 iki < 1/100), retas (nuo ≥1/ 10000 iki < 1/1000), labai retas (< 1/10000) ir nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis).

  Dažniausi šalutiniai poveikiai yra dispepsija (7 proc.), pykinimas (5 proc.), viduriavimas (4 proc.)  ir galvos skausmas (4proc.).

  Kraujo ir limfinės sistemos sutrikimai Dažni: mažakraujystė. Nedažni: leukocitopenija, trombocitopenija, agranuliocitozė..

  Imuninės sistemos sutrikimai Reti: anafilaksinė ar į ją panaši reakcija.

  Psichikos sutrikimai Reti: nuotaikos sutrikimai, nemiga, košmariški sapnai.

  Nervų sistemos sutrikimai Dažni: apsvaigimas, galvos skausmas. Nedažni: galvos svaigimas, spengimas ausyse, snaudulys. Reti: sumišimas.

  Akių sutrikimai Reti: regėjimo sutrikimas, įskaitant matymą lyg per miglą.

  Širdies sutrikimai Nedažni: palpitacija, širdies nepakankamumas.

  Kraujagyslių sutrikimai Nedažni: kraujospūdžio padidėjimas, staigus kraujo priplūdimas į veidą. Kvėpavimo sistemos, krūtinės ląstos ir tarpuplaučio sutrikimai Reti: sstmos priepuolių atsiradimas kai kuriems ligoniams, alergiškiems acetilsalicilo rūgščiai ar kitiems nesteroidiniams vaistams nuo uždegimo. Virškinimo trakto sutrikimai Dažni: blogas virškinimas, pykinimas, vėmimas, pilvo skausmas, vidurių užkietėjimas, gausus dujų išėjimas, viduriavimas. Nedažni: kraujavimas iš virškinimo trakto, pepsinės opos, stomatitas, stemplės uždegimas. Reti:. virškinimo trakto perforacija, skrandžio, storosios žarnos uždegimas. Kai kurie virškinimo trakto sutrikimai, t. y. pepsinės opos, perforacija ar kraujavimas iš virškinimo trakto, kurių gali atsirasti vartojant meloksikamo, kartais būna sunkūs, ypač pagyvenusiems žmonėms. Kepenų ir tulžies sistemos sutrikimai Nedažni: laikinai gali pakisti kepenų veiklos tyrimų rodmenys, pvz., padidėti serumo transaminazių aktyvumas ir bilirubino kiekis kraujyje. Reti: kepenų uždegimas. Odos ir poodinio audinio sutrikimai Dažni: niežulys, išbėrimas. Nedažni: dilgėlinė. Reti: sunki gyvybei pavojinga orod reakcija:Stivenso ir Džonsono sindromas ir  toksinė epidermio nekrolizė,. ( žr. 2 skyrių)  angioedema, pūslinė odos reakcija (pvz., daugiaformė eritema), padidėjusio jautrumo šviesai reakcija. Inkstų ir šlapimo takų sutrikimai Nedažni. inkstų veiklos tyrimų duomenų pokyčiai, pvz., padidėjęs kreatinino ar šlapalo kiekis kraujyje. Reti. inkstų veiklos nepakankamumas. Bendri sutrikimai ir vartojimo vietos pažeidimai Nedažni: edema, įskaitant kojų edemą. Informacija, apibūdinanti sunkius individualius ir /ar dažnus nepageidaujamus reiškinius Pastebėta pavienių agranulocitozės atvejų pacientams, kurie meloksikamo vartojo kartu su kitais vaistais, galinčiais sukelti toksinį poveikį kaulų čiulpams.

  Jei vartojant atsiranda reikšmingas kepenų funkcijos rodiklių padidėjimas, skrandžio opa, kraujavimas iš virškinimo trakto ar gleivinių ir odos šalutinis poveikis, Normelox vartojimą reikia nutraukti.

  Senyvo amžiaus pacientams yra didesnė šalutinio poveikio rizika. Ši rizika didėja kartu esant inkstų, kepenų ar širdies nepakankamumui, dėl ko tokie pacientai turi būti atidžiai stebimi gydymo metu.

  Pranešimas apie šalutinį poveikį Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

  5. Kaip laikyti Normelox

   Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 0C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad vaistas būtų apsaugotas nuo drėgmės.    Ant lizdinės plokštelės ir dėžutės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.    Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

   6. Pakuotės turinys ir kita informacija    Normelox sudėtis

  - Veiklioji medžiaga yra meloksikamas. Kiekvienoje Normelox 7,5 mg tabletėje yra 7,5 mg meloksikamo. Kiekvienoje Normelox 15 mg tabletėje 15 mg meloksikamo. - Pagalbinės medžiagos yra kukurūzų krakmolas, pregelifikuotas krakmolas, koloidinis bevandenis silicio dioksidas, natrio citratas, laktozė monohidratas, mikrokristalinė celiuliozė, magnio stearatas.

  Normelox išvaizda ir kiekis pakuotėje

  Normelox tabletės yra gelsvos spalvos, apvalios, nuožulniais kraštais, vienoje pusėje su vagele. Tabletę galima padalyti į dvi lygias dozes.

  Normelox tabletės yra tiekiamos supakuotos lizdinėse plokštelėse (PVC/PVDC/Al) po 10 tablečių. Pakuotėje yra 20 arba 50 tablečių. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

  Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

  Rinkodaros teisės turėtojas UAB Norameda Meistrų 8a Vilnius Lietuva

  Gamintojai UAB Norameda Meistrų 8a Vilnius Lietuva

  arba

  ExtractumPharma Co. Ltd., 6413 Kunfehértó, IV. körzet 6. Vengrija    Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą:

  UAB Norameda Meistrų 8a, Vilnius LT 02189 Tel. + 370 5 2306499

   Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2014-07-21

  Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Rekomenduojamas dozavimas suaugusiems. Trumpalaikis simptominis osteoartrito paūmėjimo gydymas Dozavimas individualus, 7,5 mg kartą per parą. Jei reikia, nesant pagerėjimo, dozė gali būti didinama iki 15 mg kartą per parą. Vaistą reikia nuryti užsigeriant skysčiu kartu su maistu. Simptominis reumatoidinio artrito gydymas Pradinė dozė yra 15 mg kartą per parą, kurią galima mažinti iki 7,5 mg, priklausomai nuo gydymo rezultatų.  Simptominis ankilozinio spondilito gydymas Pradinė dozė yra 15 mg kartą per parą, kurią galima mažinti iki 7,5 mg, priklausomai nuo gydymo rezultatų.

  Neturi būti viršijama 15 mg meloksikamo paros dozė.

  Senyviems pacientams ir pacientams, kuriems nepageidaujamų reakcijų rizika yra didesnė Ilgalaikiam reumatoidinio artrito ir ankilozinio spondilito gydymui senyvo amžiaus pacientams rekomenduojama paros dozė yra 7,5 mg per parą. Pacientai, kuriems yra padidėjusi nepageidaujamų poveikių rizika, turi būti pradedami gydyti nuo 7,5 mg dozės per parą.

  Pacientams, kurių inkstų funkcija sutrikusi Dializuojamiems pacientams, kuriems yra sunkus inkstų nepakankamumas, dozė neturi viršyti 7,5 mg per parą. Pacientams, kurių kepenų funkcija sutrikusi Nereikia koreguoti dozės gydant pacientus, kuriems yra lengvas ar vidutinio sunkumo kepenų pažeidimas. Pacientai, kuriems sunkus kepenų nepakankamumas, nebuvo tiriami.

  Visą paros dozę reikia išgerti iš karto valgio metu, užgeriant pakankamu skysčio kiekiu.

  Vartojimas vaikams ir paaugliams Meloksikamo vartojimo saugumas ir efektyvumas gydant jaunesnius nei 15 metų amžiaus vaikus nebuvo tirtas, todėl Normelox vartoti negalima.

  Ką daryti pavartojus per didelę Normelox dozę? Meloksikamo perdozavimas nebuvo aprašytas. Nėra specifinio priešnuodžio, tačiau meloksikamo eliminacija yra pagreitinama kolestiramino. Perdozavus būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją.

  Pamiršus pavartoti Normelox Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Panašios prekės