preloader

Prašome palaukti

OFLOXIN, 200mg, plėvele dengtos tabletės, N10

OFLOXIN, 200mg, plėvele dengtos tabletės, N10

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Ofloksacinas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 200mg
Prekės kodas: 050359
OFLOXIN gydomos šios infekcinės ligos: viršutinių ir apatinių šlapimo takų infekcinės ligos; apatinių kvėpavimo takų infekcinės ligos; nekomplikuota šlaplės ir...
Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.

  Dažnai perkama kartu

  Receptinis vaistinis preparatas

  OFLOXIN gydomos šios infekcinės ligos: viršutinių ir apatinių šlapimo takų infekcinės ligos; apatinių kvėpavimo takų infekcinės ligos; nekomplikuota šlaplės ir gimdos kaklelio gonorėja; ne gonokokinis šlaplės ir gimdos kaklelio uždegimas; odos ir poodinio audinio infekcinės ligos.  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. - Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų). - Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

  Apie ką rašoma šiame lapelyje? 1. Kas yra OFLOXIN ir kam jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant OFLOXIN 3. Kaip vartoti OFLOXIN 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti OFLOXIN 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  1. Kas yra OFLOXIN ir kam jis vartojamas

  OFLOXIN priklauso vaistų, vadinamų fluorochinolonais, grupei. Šios grupės vaistais gydomos vidutinio sunkumo arba sunkios infekcinės ligos, sukeltos jiems jautrių mikroorganizmų.

  OFLOXIN gydomos šios infekcinės ligos: - viršutinių ir apatinių šlapimo takų infekcinės ligos; - apatinių kvėpavimo takų infekcinės ligos; - nekomplikuota šlaplės ir gimdos kaklelio gonorėja; - ne gonokokinis šlaplės ir gimdos kaklelio uždegimas; - odos ir poodinio audinio infekcinės ligos.

  2. Kas žinotina prieš vartojant OFLOXIN

  OFLOXIN vartoti negalima: - jeigu yra alergija ofloksacinui, kitiems chinolonams arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje); - jeigu sergate epilepsija arba sumažėjęs traukulių atsiradimo slenkstis; - jeigu pavartojus fluorochinolonų pasireiškė sausgyslės sutrikimų; - augantiems vaikams ar paaugliams; - nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

  Įspėjimai ir atsargumo priemonės Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti OFLOXIN: - jeigu yra inkstų ar kepenų sutrikimų; - jeigu yra traukulių atsiradimo rizika (pvz., tuo pat metu vartojate fenbufeno, kitų nesteroidinių vaistų nuo uždegimo ar teofilino, žr. poskyrį „Kiti vaistai ir OFLOXIN“); - jeigu sergate cukriniu diabetu ir vartojate glibenklamido ar insulino; - jeigu yra sausgyslės uždegimas; - jei buvo pasireiškusi padidėjusio jautrumo reakcija į fluorochinolonus; - jeigu sergate ar kada nors sirgote psichikos liga; - jeigu yra įgimta gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės stoka; - jeigu yra širdies sutrikimų. Tokio tipo vaistų būtina vartoti atsargiai, jei Jums ar Jūsų šeimos nariams buvo įgimtas QT intervalo pailgėjimas (toks pokytis matomas EKG, t. y. užrašytuose elektrinės širdies veiklos pėdsakuose), kraujyje yra sutrikusi druskų pusiausvyra (ypač jei kalio ar magnio kiekis kraujyje yra mažas), širdis plaka labai retai (yra vadinamoji bradikardija), širdis yra silpna (yra širdies nepakankamumas), buvo ištikęs širdies priepuolis (miokardo infarktas), esate moteris ar senyvas žmogus arba vartojate kitų nenormalių EKG pokyčių sukelti galinčių vaistų (žr. poskyrį „Kiti vaistai ir OFLOXIN“); - jeigu sergate sunkiąja miastenija, t. y. raumenis ir nervus pažeidžiančia liga; - jeigu praeityje Jums buvo sunkių pūslinių odos reakcijų; - jeigu Jums bus atliekamas opiatų nustatymo šlapime tyrimas, kadangi tyrimų rezultatas gali būti netikslus.

  Jeigu sutrinka regėjimas arba yra kitoks poveikis akims (reikia nedelsiant kreiptis į akių specialistą). Jeigu gydymo metu arba po gydymo pasireiškia viduriavimas, ypač sunkus ir (arba) susijęs su kraujavimu, OFLOXIN vartojimą tuoj pat nutraukite ir kreipkitės į savo gydytoją, kadangi tai gali būti pseudomembraninio kolito (gleivinis storosios žarnos uždegimas) požymis. Prireikus Jūsų gydytojas Jums skirs tinkamą šio sutrikimo gydymą. Peristaltiką slopinančių preparatų šiuo atveju vartoti draudžiama. Dėl galimo padidėjusio jautrumo šviesai pavojaus, vartojant OFLOXIN reikia vengti stiprios saulės ir ultravioletinių spindulių (saulės šviesos lempų, soliariumo).

  Kiti vaistai ir OFLOXIN Ofloksacinas ir kiti kartu vartojami vaistai gali daryti įtaką vienas kito poveikiui. Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  - Turite pasakyti gydytojui, jeigu vartojate kitų širdies ritmą sutrikdyti galinčių vaistų. Tokie vaistai yra preparatai nuo širdies ritmo sutrikimo (pvz., chinidinas, hidrochinidinas, dizopiramidas, amjodaronas, sotalolis, dofetilidas, ibutilidas), tricikliai antidepresantai, kai kurie antibiotikai (priklausantys makrolidų grupei), kai kurie antipsichoziniai vaistai. - Antacidiniai vaistai, kurių sudėtyje yra magnio, aliuminio, geležies ar cinko, gali mažinti kartu vartojamo ofloksacino absorbciją, todėl OFLOXIN reikia gerti likus bent 2 val. iki minėtų preparatų vartojimo. - Kartu su OFLOXIN vartojami nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo (jais gydomos reumatinės ligos ir uždegimas) ar teofilinas gali didinti traukulių atsiradimo riziką. - Jei OFLOXIN vartojama su kraują skystinančiais vaistais (pvz., varfarinu), svarbu stebėti protrombino laiką ir kitus kraujo krešėjimo tyrimų parametrus. - OFLOXIN gali keisti cukraus kiekį kraujyje, todėl vaistais nuo cukrinio diabeto gydomi pacientai turi būti atidžiai stebimi. - Jeigu OFLOXIN vartojamas kartu su probenecidu, cimetidinu, furozemidu, metotreksatu ar kitais pro inkstus pašalinamais vaistais, galimas abipusis poveikio sustiprėjimas.

  Jeigu gydytojams Jums paskyrė kito vaisto, pasakykite jam, kad vartojate OFLOXIN.

  Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Nėštumo metu ir žindymo laikotarpiu OFLOXIN vartoti negalima. OFLOXIN gali daryti neigiamą poveikį Jūsų vaiko augimui ir vystymuisi.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Kadangi gydymo OFLOXIN metu kartais pasireiškia svaigulys ar galvos svaigimas, apsnūdimas, regos sutrikimas, prieš vairuodami arba valdydami mechanizmus turite žinoti, kaip Jus šis vaistas veikia. Jeigu toks poveikis pasireiškia, vairuoti ir valdyti mechanizmų negalima.

  OFLOXIN sudėtyje yra laktozės monohidrato OFLOXIN sudėtyje yra laktozės monohidrato. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

  3. Kaip vartoti OFLOXIN

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  OFLOXIN dozę Jums nustatys gydytojas, atsižvelgdamas į infekcinės ligos rūšį ir sunkumą.

  Suaugusiems pacientams, kurių inkstų funkcija normali - Šlapimo takų infekcinės ligos: 200 400 mg per parą (prireikus, gydant viršutinių šlapimo takų infekcines ligas, galima didinti iki 400 mg du kartus per parą). - Kvėpavimo takų infekcinės ligos: 400 mg per parą (prireikus, galima didinti iki 400 mg du kartus per parą). - Gonorėja: viena 400 mg dozė. - Ne gonokokų sukeltas šlaplės bei gimdos kaklelio uždegimas: 400 mg per parą. Šią dozę galima gerti iš karto arba lygiomis dalimis per du kartus. - Odos ir poodinio audinio infekcinės ligos: 400 mg du kartus per parą.

  Pacientams, kurių inkstų funkcija sutrikusi Pacientams, kurių inkstų veikla sutrikusi, OFLOXIN dozę nustatys gydytojas, atsižvelgdamas į inkstų veiklos sutrikimo sunkumą.

  Pacientams, kuriems yra kepenų nepakankamumas Pacientams, kuriems yra kepenų nepakankamumas, gali sumažėti ofloksacino išsiskyrimas iš organizmo. Negalima vartoti didesnės kaip 400 mg paros dozės.   Vartojimas vaikams ir paaugliams Vaikų ir augančių paauglių OFLOXIN gydyti negalima.

  Senyviems pacientams Senyviems pacientams dozės keiti nereikia. Vis dėlto reikia atidžiai stebėti inkstų funkciją ir, jei reikia, koreguoti vaisto dozę.

  Gydymo trukmė Gydymo trukmė priklauso nuo infekcinės ligos sunkumo. Įprastinė gydymo trukmė yra 5–10 parų, išskyrus nekomplikuotą gonorėją, kurią patariama gydyti vienkartine doze. Gydymą ofloksacinu, kaip ir bet kuriuo kitu antimikrobiniu preparatu, rekomenduojama tęsti dar mažiausiai 2 ar 3 paras po to, kai kūno temperatūra tampa normali ar yra įrodytas bakterijų išnaikinimas. Ilgiau negu 2 mėn. vaistu gydyti negalima.

  Vartojimo būdas Vartojant iki 400 mg dozę, ją geriausia išgerti visą iš karto ryte. Didesnę kaip 400 mg paros dozę reikia suvartoti padalytą į dvi dalis ir apytiksliai lygiais intervalais. OFLOXIN tabletes reikia nuryti užgeriant pakankamu kiekiu skysčio. Vaistą galima vartoti nevalgius arba valgio metu. Vengti kartu vartoti su antacidiniais vaistais (mažinantys skrandžio sulčių rūgštingumą). Jeigu manote, kad OFLOXIN veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į savo gydytoją arba vaistininką.

  Ką daryti pavartojus per didelę OFLOXIN dozę? Jeigu OFLOXIN tablečių išgersite daugiau negu reikia, arba jeigu vaisto atsitiktinai išgers vaikas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Parodykite jam likusių tablečių pakuotę.

  Pamiršus pavartoti OFLOXIN Jeigu įprastiniu laiku dozę išgerti pamiršite, gerkite ją tuoj pat, kai tik prisiminsite. Kitas dozes (tabletes) gerkite gydytojo rekomenduota tvarka. Tačiau, jei jau beveik atėjo laikas kitai dozei, praleiskite pamirštąją. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

  Nustojus vartoti OFLOXIN Gydytojo skirto gydymo nenutraukite, nors ir jausitės geriau. Jeigu gydymą nutrauksite nesuvartoję visų gydytojo skirtų tablečių, bakterijos gali likti aktyvios ir iš naujo sukelti infekcinę ligą.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. Galimas šalutinis poveikis

  Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Jei pasireikš bet kuris toliau išvardytas šalutinis poveikis, nedelsdami nutraukite OFLOXIN vartojimą ir kreipkitės į gydytoją. • Išplitusi anafilaksinė reakcija (jos požymiai yra pykinimas ar silpnumas, šokas, kolapsas ar sąmonės netekimas dėl kraujospūdžio sumažėjimo, kartu pasireiškiant kraujotakos kolapsui, dilgėlinė, patinimas, vėmimas, viduriavimas, nenormaliai dažnas širdies plakimas ir kvėpavimas, plaštakų ir pėdų dilgčiojimas, plaštakų ir pėdų pamėlimas, šaltas prakaitas). Toks poveikis pasireiškia retai. • Nervų sistemos sutrikimas (laikinas tirpimas, dilgčiojimas, badymas, labai didelis jautrumas prisilietimui, raumenų silpnumas, drebulys ir pan.). Toks poveikis pasireiškia labai retai. • Sunkus viduriavimas (išmatose gali būti kraujo), karščiavimas ir pilvo skausmas. Toks poveikis pasireiškia labai retai. • Sunkios odos reakcijos, prieš kurių atsiradimą dažnai pasireiškia karščiavimas, galvos skausmas, kūno maudimas (į gripą panašūs simptomai). Gali pasireikšti sunkus odos išbėrimas, apimantis burnos, gerkės, nosies ir lytinius organų išopėjimą, bei konjunktyvitas (akių paraudimas ir patinimas). Išbėrimas gali progresuoti ir gali pasireikšti išplitęs odos pūslėjimasis ir lupimasis (toksinė epidermio nekrolizė (TEN), Stivenso-Džonsono (Stevens-Johnson) sindromas, ūminė išplitusi egzanteminė pustuliozė, vaisto sukeltas vis toje pačioje kūno vietoje atsirandantis išbėrimas). Toks poveikis pasireiškia labai retai. • Uždegimo ar plyšimo sukeltas sausgyslės (ypač Achilo) skausmas. Toks poveikis pasireiškia retai. • Kepenų uždegimas (gali būti sunkus), kurio požymiai yra apetito netekimas, gelta, pilvo skausmas, karščiavimas, šlapimo patamsėjimas ir odos dirginimas. Tokio poveikio dažnis nežinomas. • Agranulocitozė (labai retas sunkus kraujo sutirkimas, pasireiškiantis kartu su karščiavimu, stipriu gerklės skausmu ir burnos išopėjimu). Tokio poveikio dažnis nežinomas.

  OFOXIN vartojimo metu gali pasireikšti toliau išvardytas šalutinis poveikis, kuris yra suskirstytas pagal pasireiškimo dažnį.

  Nedažnas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 žmogui iš 100): - grybelių sukelta infekcija, sukėlėjų atsparumas vaistui; - susijaudinimas, miego sutrikimas, nemiga; - svaigulys, galvos skausmas, galvos svaigimas; - akių dirginimas; - kosulys, nosies ir ryklės gleivinės uždegimas; - pilvo skausmas, viduriavimas, pykinimas arba vėmimas; - odos išbėrimas, niežėjimas. Retas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 žmogui iš 1 000): - anoreksija; - psichikos sutrikimas (pvz., haliucinacijos), nerimas, sumišimas, košmariški sapnai, depresija; - apsnūdimas, skonio pojūčio sutrikimas, niežėjimas, dilgčiojimas, uoslės pojūčio sutrikimas; - regos sutrikimas; - karščio pylimas, dilgėlinė, pūlinėlinis išbėrimas, sustiprėjęs prakaitavimas; - mažas kraujospūdis, padažnėjęs širdies plakimas; - dusulys; - plonosios ar storosios žarnų uždegimas (kartais susijęs su krauju išmatose); - kraujo tyrimais nustatomas kepenų fermentų aktyvumo padidėjimas, bilirubino ir kreatinino kiekio padidėjimas. Labai retas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 žmogui iš 10 000): - mažas baltųjų kraujo ląstelių, raudonųjų kraujo ląstelių ar trombocitų kiekis, padidėjęs eozinofilų kiekis kraujyje; - šokas, sutrikusi raumenų kontrolė, traukuliai, ekstrapiramidiniai simptomai; - spengimas ausyse, apkurtimas; - gelta; - išbėrimas raudonomis dėmėmis, netaisyklingos violetinės odos dėmės (purpura), kraujagyslių uždegimas, nenormalus jautrumas šviesai; - raumenų skausmas, sąnarių skausmas, sausgyslės plyšimas; - inkstų nepakankamumas. Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis): - nenormaliai dažnas širdies plakimas, gyvybei pavojingas nereguliarus širdies plakimas, širdies ritmo pokytis (vadinamasis QT intervalo pailgėjimas, kuris matomas EKG, t. y. užrašytuose elektrinės širdies veiklos pėdsakuose); - kaulų čiulpų veiklos nepakankamumas; - sumažėjęs cukraus kiekis kraujyje (hipoglikemija) cukriniu diabetu sergantiems pacientams, vartojantiems vaistų nuo cukrinio diabeto, padidėjęs cukraus kiekis kraujyje (hiperglikemija), mažo cukraus kiekio kraujyje sukelta koma; - klausos pablogėjimas; - psichikos sutrikimas ir depresija, susijusi su pavojų sau keliančia elgsena, įskaitant mintis apie savižudybę ir bandymą žudytis, nervingumas; - drebulys, nevalingi raumenų judesiai, skonio netekimas, apalpimas; - plaučių uždegimas, sunkus dusulys; - raumenų sutrikimas (rabdomiolizė ir (arba) miopatija), raumenų silpnumas, raumenų plyšimas, raiščio plyšimas, sąnario uždegimas; - nevirškinimas, dujų susikaupimas žarnyne, vidurių užkietėjimas, kasos uždegimas; - burnos gleivinės uždegimas; - inkstų uždegimas; - porfirijos (tam tikrų hemo biosintezėje dalyvaujančių fermentų sutrikimo) priepuoliai šia liga sergantiems pacientams; - silpnumas, karščiavimas, skausmas (nugaros, krūtinės, galūnių).

  Pranešimas apie šalutinį poveikį Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

  5. Kaip laikyti OFLOXIN

  Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Šiam vaistui specialių laikymo sąlygų nereikia. Ant kartoninės dėžutės po „Tinka iki“ ir lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  OFLOXIN sudėtis - Veiklioji medžiaga yra ofloksacinas. Kiekvienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 200 mg ofloksacino. - Pagalbinės medžiagos tabletės šerdyje yra laktozė monohidratas, kukurūzų krakmolas, povidonas K25, krospovidonas, poloksameras 188, magnio stearatas, talkas; tabletės plėvelėje yra hipromeliozė, makrogolis 6 000, talkas, titano dioksidas (E 171).

  OFLOXIN išvaizda ir kiekis pakuotėje OFLOXIN tabletės yra baltos arba balkšvos, apvalios, abipus išgaubtos, plėvele dengtos, vienoje jų pusėje yra laužimo vagelė, kitoje įspaudas „200“. Tabletę galima padalyti į lygias dozes.

  Pakuotės dydis 10 arba 20 plėvele dengtų tablečių.

  Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

  Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas ZENTIVA, k.s. U kabelovny 130 Dolní Měcholupy 102 37 Praha 10 Čekijos Respublika

  Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

  UAB „SANOFI-AVENTIS LIETUVA“ A. Juozapavičiaus g. 6/2 LT 09310, Vilnius Tel.: +370 5 2755224 Faks.: +370 5 2755239

  Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-04-01

  Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/  

  OFLOXIN dozę Jums nustatys gydytojas, atsižvelgdamas į infekcinės ligos rūšį ir sunkumą.
  Suaugusiems pacientams, kurių inkstų funkcija normali
  Šlapimo takų infekcinės ligos: 200 - 400 mg per parą (prireikus, gydant viršutinių šlapimo takų infekcines ligas, galima didinti iki 400 mg du kartus per parą).
  Kvėpavimo takų infekcinės ligos: 400 mg per parą (prireikus, galima didinti iki 400 mg du kartus per parą).
  Gonorėja: viena 400 mg dozė.
  Ne gonokokų sukeltas šlaplės bei gimdos kaklelio uždegimas: 400 mg per parą. Šią dozę galima gerti iš karto arba lygiomis dalimis per du kartus.
  Odos ir poodinio audinio infekcinės ligos: 400 mg du kartus per parą.

  Pacientams, kurių inkstų funkcija sutrikusi
  Pacientams, kurių inkstų veikla sutrikusi, OFLOXIN dozę nustatys gydytojas, atsižvelgdamas į inkstų veiklos sutrikimo sunkumą.

  Pacientams, kurių kepenų funkcija sutrikusi
  Pacientams, kuriems yra sunkus kepenų funkcijos sutrikimas, gali sumažėti ofloksacino išsiskyrimas iš organizmo. Negalima vartoti didesnės kaip 400 mg paros dozės.

  Vartojimas vaikams ir paaugliams
  Vaikų ir augančių paauglių OFLOXIN gydyti negalima.

  Senyviems pacientams
  Senyviems pacientams dozės keiti nereikia. Vis dėlto reikia atidžiai stebėti inkstų funkciją ir, jei reikia, koreguoti vaisto dozę.

  Ofloksacinas; 200mg

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Jums taip pat gali patikti