preloader

Prašome palaukti

Olanzapine Orion, 10mg, burnoje disperguojamosios tabletės, N28

Olanzapine Orion, 10mg, burnoje disperguojamosios tabletės, N28

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Olanzapinas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 10mg
Prekės kodas: 202935

Olanzapinas priklauso vaistų, vadinamų antipsichoziniais vaistais, grupei. Šie vaistai vartojami pasireiškus toliau išvardytoms būklėms. - Šizofrenijai. Tai...

Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
  Receptinis vaistinis preparatas

  Olanzapinas priklauso vaistų, vadinamų antipsichoziniais vaistais, grupei. Šie vaistai vartojami pasireiškus toliau išvardytoms būklėms. - Šizofrenijai. Tai yra liga, kurios simptomai yra tokie: dalykų, kurių nėra, girdėjimas, matymas ar jutimas, klaidingi įsitikinimai, neįprastas įtarumas ar užsisklendimas. Šia liga sergantys žmonės gali jaustis prislėgti, nerimastingi ar įsitempę. - Vidutinio sunkumo arba sunkiems manijos epizodams. Tai yra būklė, kuri pasireiškia susijaudinimo arba euforijos simptomais.

  Nustatyta, kad Olanzapine Orion gali apsaugoti nuo šių simptomų pasikartojimo pacientus, kuriems pasireiškia bipolinis sutrikimas, jeigu gydant manijos epizodą, pasireiškė atsakas į gydymą olanzapinu.  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. - Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų). - Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

    Apie ką rašoma šiame lapelyje? 1. Kas yra Olanzapine Orion ir kam jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant Olanzapine Orion 3. Kaip vartoti Olanzapine Orion 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti Olanzapine Orion 6. Pakuotės turinys ir kita informacija      1. Kas yra Olanzapine Orion ir kam jis vartojamas

  Olanzapinas priklauso vaistų, vadinamų antipsichoziniais vaistais, grupei. Šie vaistai vartojami pasireiškus toliau išvardytoms būklėms. - Šizofrenijai. Tai yra liga, kurios simptomai yra tokie: dalykų, kurių nėra, girdėjimas, matymas ar jutimas, klaidingi įsitikinimai, neįprastas įtarumas ar užsisklendimas. Šia liga sergantys žmonės gali jaustis prislėgti, nerimastingi ar įsitempę. - Vidutinio sunkumo arba sunkiems manijos epizodams. Tai yra būklė, kuri pasireiškia susijaudinimo arba euforijos simptomais.

  Nustatyta, kad Olanzapine Orion gali apsaugoti nuo šių simptomų pasikartojimo pacientus, kuriems pasireiškia bipolinis sutrikimas, jeigu gydant manijos epizodą, pasireiškė atsakas į gydymą olanzapinu.

   2. Kas žinotina prieš vartojant Olanzapine Orion

  Olanzapine Orion vartoti negalima • jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) olanzapinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje). Alerginei reakcijai būdingi simptomai yra išbėrimas, niežulys, veido bei lūpų patinimas ir dusulys. Jei Jums yra buvę tokių simptomų, pasakykite savo gydytojui; • jeigu anksčiau buvo nustatyta akių liga, pavyzdžiui, kurio nors tipo glaukoma (akispūdžio padidėjimas).

  Įspėjimai ir atsargumo priemonės Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku prieš pradėdami vartoti Olanzapine Orion. • Olanzapine Orion nerekomenduojama vartoti senyviems demencija sergantiems žmonėms, nes vaistas jiems gali sukelti sunkų šalutinį poveikį. • Šios rūšies vaistai gali sukelti neįprastus judesius, daugiausia liežuvio ar veido. Jei taip atsitinka pavartojus Olanzapine Orion, pasakykite savo gydytojui. • Labai retai šios grupės vaistai gali sukelti šių simptomų derinį: karščiavimą, dažnesnį kvėpavimą, prakaitavimą, raumenų stingulį ir apsnūdimą ar mieguistumą. Jei toks poveikis pasireiškia, tuojau pat kreipkitės į gydytoją. • Buvo pastebėtas Olanzapine Orion vartojančių pacientų kūno masės padidėjimas. Jūs ir Jūsų gydytojas turėsite reguliariai stebėti Jūsų kūno masę. • Buvo išmatuotos didelės gliukozės ir didelės riebiųjų medžiagų (trigliceridų ir cholesterolio) koncentracijos Olanzapine Orion vartojančių pacientų kraujyje. Gydytojas skirs Jums atlikti kraujo tyrimus gliukozės ir tam tikrų riebiųjų medžiagų koncentracijoms išmatuoti prieš pradedant vartoti Olanzapine Orion ir reguliariai gydymo metu. • Pasakykite gydytojui, jeigu Jums arba kuriam nors Jūsų kraujo giminaičiui buvo susiformavę kraujo krešulių, į šį vaistą panašūs vaistai yra siejami su kraujo krešulių formavimusi.

  Kiek galima greičiau pasakykite savo gydytojui, jeigu pasireiškia kuris nors iš šių sveikatos sutrikimų: • insultas ar praeinantis smegenų išemijos priepuolis (laikini insulto simptomai); • Parkinsono liga; • prostatos problemos; • žarnų nepraeinamumas (paralyžinis žarnų nepraeinamumas); • kepenų ar inkstų liga; • kraujo sutrikimai; • širdies liga; • diabetas; • priepuoliai.

  Jei sergate demencija, Jūs arba Jūsų globėjai ar artimieji, turite pasakyti gydytojui apie buvusį insultą arba praeinantį smegenų išemijos priepuolį.

  Jei esate vyresnis nei 65 metų, gydytojas gali dažnai matuoti Jūsų kraujospūdį.

  Vaikams ir paaugliams Olanzapine Orion negalima vartoti jaunesniems kaip 18 metų vaikams.

  Kiti vaistai ir Olanzapine Orion Kitų vaistų vartoti kartu su Olanzapine Orion galima tik gydytojo leidimu. Jeigu kartu su Olanzapine Orion vartojate antidepresantų ar vaistų, mažinančių nerimą arba padedančių užmigti (trankviliantų), galite būti mieguistas.

  Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite savo gydytojui.

  Labai svarbu pasakyti gydytojui, jeigu vartojate: • vaistus nuo Parkinsono ligos; • karbamazepiną (antiepilepsinis ir nuotaiką stabilizuojantis vaistas), fluvoksaminą (antidepresantas) arbas ciprofloksaciją (antibiotikas), nes gali prireikti keisti Olanzapine Orion dozę.

  Olanzapine Orion vartojimas su alkoholiu Jeigu vartojate Olanzapine Orion, nevartokite alkoholio, nes kartu vartodami alkoholį, galite jaustis apsnūdę.   Nėštumas ir žindymo laikotarpis Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju. Jeigu žindote kūdikį, Olanzapine Orion vartoti negalima, nes mažas jo kiekis gali patekti į pieną.

  Naujagimiams, kurių motinos paskutinio nėštumo trimestro laikotarpiu (paskutiniais trimis nėštumo mėnesiais) vartojo Olanzapine Orion, gali atsirasti šių simptomų: drebulys, raumenų sustingimas ir (arba) silpnumas, mieguistumas, baimingas susijaudinimas, kvėpavimo sutrikimas ir maitinimosi pasunkėjimas. Jeigu Jūsų kūdikiui atsiranda bet kuris iš šių simptomų, gali tekti kreiptis į gydytoją.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Vartojant Olanzapine Orion yra rizika, kad tapsite apsnūdęs. Jeigu tai atsitinka, nevairuokite ir nevaldykite jokių staklių bei mechanizmų. Pasikalbėkite apie tai su savo gydytoju.   Olanzapine Orion sudėtyje yra aspartamo Fenilalanino negalintys vartoti pacientai turi žinoti, kad Olanzapine Orion yra aspartamo (E 951), kuris yra fenilalanino šaltinis. Tai gali pakenkti fenilketonurija sergantiems žmonėms.      3. Kaip vartoti Olanzapine Orion

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Jūsų gydytojas pasakys, kiek Olanzapine Orion tablečių reikia gerti ir kiek laiko vaistą vartoti. Paros dozė yra 5 mg-20 mg. Pasitarkite su gydytoju, jeigu vėl atsiranda ligos simptomų, bet nenutraukite olanzapino vartojimo, nebent tai padaryti nurodė Jūsų gydytojas.

  Olanzapine Orion tablečių reikia vartoti vieną kartą per parą taip, kaip nurodė gydytojas. Pasistenkite tabletes gerti kasdien tuo pačiu laiku, nesvarbu, ar valgio metu, ar ne. Olanzapine Orion burnoje disperguojamosios tabletės yra geriamos.

  Olanzapine Orion tabletės lengvai suyra, todėl su jomis būtina elgtis atsargiai. Neimkite tabletės drėgnomis rankomis, nes ji gali suirti.

  1.  Lizdinę plokštelę laikykite už kraštų ir atskirkite vieną dalelę nuo likusios plokštelės lengvai plėšdami per aplink ją esančias perforacijas. 2.  Atsargiai nuplėškite foliją. 3.  Atsargiai išstumkite tabletę. 4.  Įdėkite tabletę į burną. Ji greitai ištirps burnoje, todėl galėsite ją lengvai nuryti.

  Tabletę galite įmesti į pilną stiklinę ar puodelį vandens, apelsinų ar obuolių sulčių, pieno ar kavos ir išmaišyti. Naudojant kai kuriuos gėrimus, mišinys gali pakeisti spalvą ar susidrumsti. Jį reikia tuoj pat išgerti.

  Ką daryti pavartojus per didelę Olanzapine Orion dozę? Išgėrus didesnę negu skirta Olanzapine Orion dozę, gali atsirasti tokių simptomų: dažnas širdies plakimas, susijaudinimas ir (arba) agresyvumas, kalbos sutrikimai, neįprasti judesiai (ypač veido ir liežuvio) bei sąmonės pritemimas. Kitokie galimi simptomai yra: ūmus minčių susipainiojimas, traukuliai (epilepsija), koma, simptomų derinys karščiavimas, kvėpavimo pagreitėjimas, prakaitavimas, raumenų stingulys ir apsnūdimas ar mieguistumas, kvėpavimo suretėjimas, aspiracija, kraujospūdžio padidėjimas ar sumažėjimas, nenormalus širdies ritmas. Nedelsiant kreipkitės į gydytoją ar ligoninę, jeigu pasireiškia kuris nors iš anksčiau išvardytų simptomų. Parodykite gydytojui savo tablečių pakuotę.

  Pamiršus pavartoti Olanzapine Orion Tabletes išgerkite tuojau pat prisiminę. Nevartokite dvigubos dozės per vieną parą.

  Nustojus vartoti Olanzapine Orion Pasijutę geriau, nenustokite vartoti vaisto. Svarbu Olanzapine Orion vartoti tiek laiko, kiek paskyrė gydytojas.

  Jei staiga nutraukiate Olanzapine Orion vartojimą, gali pasireikšti šie simptomai: prakaitavimas, negalėjimas užmigti, drebulys, nerimas, pykinimas ar vėmimas. Jūsų gydytojas gali patarti Jums palaipsniui mažinti dozę prieš nutraukiant gydymą.    Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.      4. Galimas šalutinis poveikis

  Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Nedelsdami pasakykite gydytojui, jeigu: - pasireiškia neįprasti judesiai (dažnas šalutinis poveikis, kuris pasireiškia ne dažniau kaip 1 iš 10 žmonių), daugiausia veido ar liežuvio; - susiformuoja kraujo krešulių venose (nedažnas šalutinis poveikis, kuris pasireiškia ne dažniau kaip 1 iš 100 žmonių), ypač kojose (simptomai yra kojos patinimas, skausmas ir paraudimas), iš kur kraujagyslėmis gali patekti į plaučius ir sukelti krūtinės skausmą bei kvėpavimo pasunkėjimą. Jeigu pasireiškia kuris nors iš šių simptomų, nedelsdami kreipkitės į gydytoją; - pasireiškia karščiavimo, dažnesnio kvėpavimo, prakaitavimo, raumenų sąstingio ir apsnūdimo ar mieguistumo derinys (šio šalutinio poveikio dažnio nustatyti remiantis turimais duomenimis neįmanoma).

  Labai dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti dažniau kaip 1 iš 10 žmonių) yra: kūno svorio padidėjimas, mieguistumas, prolaktino koncentracijos kraujyje padidėjimas.

  Dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne dažniau kaip 1iš10 žmonių): kai kurių kraujo ląstelių kiekio ir riebiųjų medžiagų koncentracijos kraujyje pokyčiai, gliukozės koncentracijos kraujyje ir šlapime padidėjimas, alkio pojūčio sustiprėjimas, svaigulys, neramumas, drebulys, raumenų stingulys ar spazmas (įskaitant akių judesius), kalbos sutrikimas, vidurių užkietėjimas, burnos džiūvimas, išbėrimas, jėgų netekimas, labai didelis nuovargis, vandens susilaikymas organizme, sukeliantis rankų, kulkšnių ar pėdų patinimą, lytinės funkcijos sutrikimas (pvz.: lytinio potraukio susilpnėjimas vyrams ir moterims, erekcijos funkcijos sutrikimas vyrams). Gydymo pradžioje kai kurie pacientai gali jausti galvos svaigimą arba alpulį (kartu suretėja širdies plakimas), ypač atsistojus iš sėdimos ar gulimos padėties. Tai dažniausiai praeina savaime, o jei nepraeina, pasakykite savo gydytojui.

  Nedažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne dažniau kaip 1 iš 100 žmonių) yra: širdies plakimo suretėjimas, padidėjęs jautrumas saulės šviesai, šlapimo nelaikymas, nesugebėjimas pasišlapinti, menstruacijų nebuvimas ar sumažėjimas, krūtų pokyčiai vyrams ir moterims (pvz., nenormali pieno sekrecija arba nenormalus krūtų padidėjimas).

  Kitas papildomas šalutinis poveikis: dažnio negalima nustatyti remiantis turimais duomenimis (dažnis nežinomas) yra: alerginės reakcijos (pvz.: burnos ir gerklės patinimas, niežulys, išbėrimas), diabetas arba diabeto pasunkėjimas, kuris kartais būna susijęs su ketoacidoze (ketonai kraujyje ir šlapime) ar koma, sumažėjusi normali kūno temperatūra, priepuoliai, kurie dažniausiai būna susiję su buvusiais priepuoliais (epilepsija), akių raumenų spazmas, sukeliantis sukamuosius akių judesius, nenormalus širdies plakimas, staigi nepaaiškinama mirtis, kasos uždegimas, sukeliantis sunkų pilvo skausmą, karščiavimą ir pykinimą, kepenų liga, pasireiškianti odos ir akių baltymų pageltimu, raumenų liga, pasireiškianti nepaaiškinamu maudimu ir skausmais, užsitęsusi ir (arba) skausminga erekcija.

  Senyvus demencija sergančius ligonius, kurie vartoja olanzapino, gali ištikti insultas, jie gali susirgti plaučių uždegimu, nelaikyti šlapimo, griūti, justi didžiulį nuovargį, matyti haliucinacijas, jiems gali pakilti kūno temperatūra, parausti oda ar pasunkėti vaikščiojimas. Šios grupės pacientams pastebėta keletas mirties atvejų.

  Parkinsono liga sergantiems pacientams Olanzapine Orion gali pabloginti ligos simptomus.

   Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.      5. Kaip laikyti Olanzapine Orion

   Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.   Ant kartono dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

  Laikykite ne aukрtesnлje kaip 25 °C temperatыroje.    Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.      6. Pakuotės turinys ir kita informacija    Olanzapine Orion sudėtis - Veiklioji medžiaga yra olanzapinas. Kiekvienoje burnoje disperguojamoje tabletėje yra 5 mg / 10 mg / 15 mg / 20 mg olanzapino. - Pagalbinės medžiagos yra mikrokristalinė celiuliozė (E 460a), manitolis (E 421), pregelifikuotas kukurūzų krakmolas, krospovidonas, natrio laurilsulfatas, aspartamas (E951), guaro lipai (E 412), koloidinis bevandenis silicio dioksidas (E 551), magnio stearatas (E 572).

   Olanzapine Orion išvaizda ir kiekis pakuotėje Olanzapine Orion burnoje disperguojamosios tabletės yra geltonos, apvalios, viena tabletės pusė išgaubta, kita plokščia.

  Dėžutėje yra Olanzapine Orion burnoje disperguojamųjų tablečių perforuotomis aliuminio lizdinėmis plokštelėmis.

  Dėžutėje yra 14, 28, 30, 35, 56, 70 arba 98 burnoje disperguojamosios tabletės.

  Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.    Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

  Rinkodaros teisės turėtojas Orion Corporation Orionintie 1 FI-02200 Espoo Suomija

  Gamintojai Orion Corporation Orionintie 1 FI-02200 Espoo Suomija

  arba

  CEMELOG-BRS Ltd. H-2040 Budaörs Vasút u. 13 Vengrija

  Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

  UAB Orion Pharma J. Kubiliaus g. 6 Vilnius, LT-08234 Tel. +370 5 2769499 Faksas +370 5 2765209  El. paštas info@orionpharma.lt  

  Šio vaistinio preparato rinkodaros teisė EEE valstybėse narėse suteikta tokiais pavadinimais:

  Čekija:   Olanzapin Orion 5 mg, 10 mg, 15 mg, 20 mg dispergovatelné tablety Vokietija: Olanzapin Orion 5 mg, 10 mg, 15 mg, 20 mg Schmelztabletten Danija:  Olanzapin Orion 5 mg, 10 mg, 15 mg, 20 mg smeltetabletter Estija:  Olanzapine Orion 5 mg, 10 mg, 15 mg, 20 mg suus dispergeeruvad tabletid Suomija:  Olanzapin Orion 5 mg, 10 mg, 15 mg, 20 mg suussa hajoavat tabletit  Vengrija:  Olanzapin Orion 5 mg, 10 mg, 15 mg, 20 mg szájban diszpergálódó tabletta Latvija:  Olanzapine Orion 5 mg, 10 mg, 15 mg, 20 mg mutē disperģējamās tabletes Norvegija:  Olanzapin Orion 5 mg, 10 mg, 15 mg, 20 mg smeltetabletter Švedija:  Olanzapin Orion 5 mg, 10 mg, 15 mg, 20 mg munsönderfallande tabletter  Slovakija:  Olanzapin Orion 5 mg, 10 mg, 15 mg, 20 mg orodispergovateľné tablety     Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2013-03-27     Naujausia pakuotės lapelio redakcija pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Jūsų gydytojas pasakys, kiek Olanzapine Orion tablečių reikia gerti ir kiek laiko vaistą vartoti. Paros dozė yra 5 mg-20 mg. Pasitarkite su gydytoju, jeigu vėl atsiranda ligos simptomų, bet nenutraukite olanzapino vartojimo, nebent tai padaryti nurodė Jūsų gydytojas.

  Olanzapine Orion tablečių reikia vartoti vieną kartą per parą taip, kaip nurodė gydytojas. Pasistenkite tabletes gerti kasdien tuo pačiu laiku, nesvarbu, ar valgio metu, ar ne. Olanzapine Orion burnoje disperguojamosios tabletės yra geriamos.

  Olanzapine Orion tabletės lengvai suyra, todėl su jomis būtina elgtis atsargiai. Neimkite tabletės drėgnomis rankomis, nes ji gali suirti.

  1.  Lizdinę plokštelę laikykite už kraštų ir atskirkite vieną dalelę nuo likusios plokštelės lengvai plėšdami per aplink ją esančias perforacijas. 2.  Atsargiai nuplėškite foliją. 3.  Atsargiai išstumkite tabletę. 4.  Įdėkite tabletę į burną. Ji greitai ištirps burnoje, todėl galėsite ją lengvai nuryti.

  Tabletę galite įmesti į pilną stiklinę ar puodelį vandens, apelsinų ar obuolių sulčių, pieno ar kavos ir išmaišyti. Naudojant kai kuriuos gėrimus, mišinys gali pakeisti spalvą ar susidrumsti. Jį reikia tuoj pat išgerti.

  Ką daryti pavartojus per didelę Olanzapine Orion dozę? Išgėrus didesnę negu skirta Olanzapine Orion dozę, gali atsirasti tokių simptomų: dažnas širdies plakimas, susijaudinimas ir (arba) agresyvumas, kalbos sutrikimai, neįprasti judesiai (ypač veido ir liežuvio) bei sąmonės pritemimas. Kitokie galimi simptomai yra: ūmus minčių susipainiojimas, traukuliai (epilepsija), koma, simptomų derinys karščiavimas, kvėpavimo pagreitėjimas, prakaitavimas, raumenų stingulys ir apsnūdimas ar mieguistumas, kvėpavimo suretėjimas, aspiracija, kraujospūdžio padidėjimas ar sumažėjimas, nenormalus širdies ritmas. Nedelsiant kreipkitės į gydytoją ar ligoninę, jeigu pasireiškia kuris nors iš anksčiau išvardytų simptomų. Parodykite gydytojui savo tablečių pakuotę.

  Pamiršus pavartoti Olanzapine Orion Tabletes išgerkite tuojau pat prisiminę. Nevartokite dvigubos dozės per vieną parą.

  Nustojus vartoti Olanzapine Orion Pasijutę geriau, nenustokite vartoti vaisto. Svarbu Olanzapine Orion vartoti tiek laiko, kiek paskyrė gydytojas.

  Jei staiga nutraukiate Olanzapine Orion vartojimą, gali pasireikšti šie simptomai: prakaitavimas, negalėjimas užmigti, drebulys, nerimas, pykinimas ar vėmimas. Jūsų gydytojas gali patarti Jums palaipsniui mažinti dozę prieš nutraukiant gydymą.    Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Panašios prekės