preloader

Prašome palaukti

Syntostigmin, 0,5mg/ml, 1 ml, injekcinis tirpalas, N10

Syntostigmin, 0,5mg/ml, 1 ml, injekcinis tirpalas, N10

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagios: Neostigmino metilsulfatas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 0,5mg/ml
Prekės kodas: 890013

Syntostigmin vartojama:
- susilpnėjusio žarnyno judrumo skatinimui;
- šlapimo pūslės veiklos atnaujinimui po operacijos;
- simptominiam genera...

Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
  Receptinis vaistinis preparatas

  Syntostigmin vartojama:
  - susilpnėjusio žarnyno judrumo skatinimui;
  - šlapimo pūslės veiklos atnaujinimui po operacijos;
  - simptominiam generalizuotos miastenijos (ligos, pasireiškiančios neįprastu raumenų nuovargiu bei silpnumu) gydymui.
  - vadinamųjų nedepoliarizuojamojo tipo raumenis atpalaiduojančių vaistų poveikiui pašalinti.  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. - Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų). - Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Apie ką rašoma šiame lapelyje?

  1. Kas yra Syntostigmin ir kam jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant Syntostigmin 3. Kaip vartoti Syntostigmin 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti Syntostigmin 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  1. Kas yra Syntostigmin ir kam jis vartojamas

  Veiklioji Syntostigmin medžiaga yra neostigmino metilsulfatas. Jis stiprina raumenų susitraukimus, kadangi slopina acetilcholinesterazės (fermento, blokuojančio nervinio impulso poveikį raumeniui) aktyvumą.

  Syntostigmin vartojama: - susilpnėjusio žarnyno judrumo skatinimui; - šlapimo pūslės veiklos atnaujinimui po operacijos; - simptominiam generalizuotos miastenijos (ligos, pasireiškiančios neįprastu raumenų nuovargiu bei silpnumu) gydymui. - vadinamųjų nedepoliarizuojamojo tipo raumenis atpalaiduojančių vaistų poveikiui pašalinti.

  2. Kas žinotina prieš vartojant Syntostigmin

  Syntostigmin vartoti negalima: - jeigu yra alergija neostigminui arba bet kuriai pagalbinei Syntostigmin medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje); - jeigu yra obstrukcinis žarnyno nepraeinamumas (žarnose yra mechaninė kliūtis); - jeigu dėl mechaninės kliūties neprateka šlapimas; - jei yra bronchų astma; - jei yra bet kokio tipo miotonija (raumenų tonuso sutrikimas).

  Įspėjimai ir atsargumo priemonės  Pasitarkite su gydytoju, prieš pradėdami vartoti Syntostigmin, jeigu: - jeigu yra širdies sutrikimų; - jeigu sergama epilepsija; - jeigu yra hipotenzija (mažas kraujo spaudimas); - jeigu neseniai ištiko miokardo infarktas; - jeigu sergama Parkinsono liga; - jei yra vagotonija (nervo klajoklio sudirginimas); - jei yra inkstų veiklos sutrikimas.

  Kiti vaistai ir Syntostigmin Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Syntostigmin poveikį gali pakeisti: - skausmą malšinantys vaistai; - beta blokatoriai (jų vartojama nuo širdies ir kitokių ligų); - kraujo spaudimą mažinantys vaistai, kraujagysles plečiantys preparatai, vaistai nuo širdies ritmo sutrikimo, širdies veiklą stiprinantys medikamentai; - morfinas (vaistas nuo stipraus skausmo); - parasimpatinę nervų sistemą blokuojančios medžiagos; - kai kurie raumenis atpalaiduojantys vaistai; - parasimpatinę nervų sistemą aktyvinančios medžiagos bei pantoteno rūgštis (vitaminas B5); - spazmus atpalaiduojantys vaistai.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Jeigu esate nėščia, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju.

  Nėščios moterys neostigminu gydomos atsargiai. Prieš vaisto skyrimą gydytojas įvertins galimą riziką bei naudą.

  Žindymo laikotarpiu Syntostigmin vartoti nerekomenduojama.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Neostigminas siaurina vyzdį ir sutrikdo matymą į tolį. Vairuojant arba valdant mechanizmus gali pakisti gebėjimas susikaupti.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Syntostigmin medžiagas Šio vaisto dozėje yra mažiau kaip 1 mmol (23 mg) natrio, t. y. jis beveik neturi reikšmės.

  3. Kaip vartoti Syntostygmin

  Tikslią dozę ir vartojimo dažnį, atsižvelgiant į nustatys gydytojas.

  Šį vaistą galima leisti į raumenis, po oda arba į veną.

  Ką daryti pavartojus per didelę Syntostigmin dozę? Perdozavimo simptomai yra smarkus prakaitavimas, seilėtekio sustiprėjimas, raumenų silpnumas, širdies susitraukimų dažnumo pokytis, vėmimas.

  Jei manote, kad Jums buvo suleista per didelė dozė, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

  4. Galimas šalutinis poveikis

  Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Toliau išvardyto poveikio dažnis nėra žinomas (negali būti nustatytas pagal turimus duomenis). • Cholinerginis sindromas (jam būdingas ašarojimas, seilėtekis, virškinimo trakto sutrikimai). • Ašarojimas, regos sutrikimas, vyzdžių susiaurėjimas. • Retas širdies plakimas, širdies laidžiosios sistemos slopinimas. • Kraujospūdžio sumažėjimas. • Bronchų sekrecijos sustiprėjimas kartu su kosuliu (kyla bronchų astmos priepuolio pavojus), bronchų susiaurėjimas (švokštimas ir dusulys). • Gausi sekrecija (seilėtekis), sustiprėjusi peristaltika (net atsirandant virškinimo trakto spazmų), pilvo diegliai, pykinimas ir vėmimas, nevalingas tuštinimasis. • Smarkus prakaitavimas. • Šlapimo nelaikymas. • Raumenų spazmai, traukuliai.

  Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. Kaip laikyti Syntostigmin

   Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

  Ant ampulės etiketės ir dėžutės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje. Negalima šaldyti ar užšaldyti. Ampules laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Atidarytos ampulės turinį vartoti nedelsiant. Nesuvartotą preparato likutį išmesti.

  Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  Syntostigmin sudėtis

  - Veiklioji medžiaga yra neostigmino metilsulfatas. 1 ml injekcinio tirpalo yra 0,5 mg neostigmino metilsulfato. - Pagalbinės medžiagos yra natrio chloridas, koncentruota vandenilio chlorido rūgštis (pH koreguoti) ir injekcinis vanduo.

  Syntostigmin išvaizda ir kiekis pakuotėje

  Skaidrus bespalvis injekcinis tirpalas. Kartono dėžutėje yra dešimt 1 ml ampulių.

  Rinkodaros teisės turėtojas

  PharmaSwiss Česká republika s.r.o. Jankovcova 1569/2c 170 00 Prague 7 Čekija

  Gamintojas

  AB „SANITAS“ Veiverių g. 134 B LT - 46352 Kaunas Lietuva Tel. (8~37) 22 67 25 faksas (8~37) 22 36 96

  arba

  HBM Pharma s.r.o. Sklabinská 30, 03680 Martin Slovakija Tel. +421 434202111 Faksas +421 434221004

  Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

  UAB „PharmaSwiss“ Šeimyniškių 21 B  LT-09200 Vilnius Tel. +370 5 2790 762

  Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2013-05-29

  Naujausia pakuotės lapelio redakcija pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/

   

  Tikslią dozę ir vartojimo dažnį, atsižvelgiant į nustatys gydytojas.

  Šį vaistą galima leisti į raumenis, po oda arba į veną.

  Ką daryti pavartojus per didelę Syntostigmin dozę? Perdozavimo simptomai yra smarkus prakaitavimas, seilėtekio sustiprėjimas, raumenų silpnumas, širdies susitraukimų dažnumo pokytis, vėmimas.

  Jei manote, kad Jums buvo suleista per didelė dozė, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Panašios prekės