30 METŲ, SKIRTŲ JAUTRIAI IR YPAČ JAUTRIAI ODAI

30 METŲ, SKIRTŲ JAUTRIAI IR YPAČ JAUTRIAI ODAI

30 METŲ, SKIRTŲ JAUTRIAI IR YPAČ JAUTRIAI ODAI

Prieš 30 metų buvo pradėtas naujas „Eau Thermale Avène" istorijos puslapis. Seniai pamirštos „Avène Thermal Baths“ (terminės vonios) buvo atrastos iš naujo, o kartu su jomis ir unikalus „Avène" terminio šaltinio vanduo. Pirmasis terminis baseinas buvo pastatytas 1743 m. Avène, mažame pietų Prancūzijos kaimelyje. Avène terminių šaltinių vandens gydomosios savybės buvo pripažintos, o 1874 m. Prancūzijos Nacionalinė medicinos akademija viešai paskelbė apie šias savybes ir visuomenė susidomėjo.


Buvo nustatyta, kad gryno, veiksmingo ir stipriai veikiančio vandens savybės ramina ir stiprina odą. 1990 m. duris atvėrė Hidroterapijos centras ir buvo sukurtas „Eau Thermale Avène“ prekės ženklas. „Avène“ hidroterapijos centre sprendžiamos 3 pagrindinės problemos: gydoma egzema ir atopinis dermatitas, psoriazė bei atliekamas gydymas po vėžinių susirgimų. Gerinama ne tik žmonių odos būklė, bet ir jų pačių gyvenimo kokybė, pacientai supažindinami su odos sveikata ir jai naudinga kosmetika. Išmokti maži kasdieniai įpročiai prisideda prie Jūsų geros savijautos ir padeda ilgiau jausti gydymo teikiamą naudą.

  

Per 30 metų „Avène“ hidroterapijos centras padėjo beveik 60 000 pacientų išmokti vėl mylėti savo odą.30 METŲ INOVACIJŲ. KURIOS IŠ JŲ SVARBIOS JUMS?

 

Per paskutinius 30 metų „Avène“ dermatologinėse laboratorijose buvo nuolatos analizuojamas „Avène“ terminis šaltinio vanduo, siekiant kuo geriau pasinaudoti jo naudingosiomis savybėmis. Toks požiūris leido mums atskleisti ir sukurti naujas postbiotines biotechnologiškai aktyvias sudedamąsias dalis, gaunamas iš šio terminio šaltinio vandens mikrofloros.

 

Noras kurti naujoves taip pat paskatino „Avène“ gamybą pasitelkti pramoninį procesą ir išgryninti dar niekieno kito nesukurtas gaminių formules. Naudojant „Sterile Cosmetics“, kurios sudėtyje nėra konservantų, jautri ir į atopinę egzemą linkusi oda efektyviai prižiūrima.

Tai daroma atrenkant tik tas sudedamąsias dalis, kurios teikia naudą odai, taip pat ribojama odos jautrinimo rizika ir siekiama, kad būtų atitinkama odos mikrobioma.


PATENTUOTA INOVACIJA

STERILI KOSMETIKA


Technologija, kurią dažnai bandoma imituoti, tačiau jai niekada neprilygstama        


Odai tik būtiniausi elementai

Sterilizuota receptūra, be konservantų

Visiškai hermetiška pakuotė
30 METŲ, SKIRTŲ JAUTRIAI IR YPAČ JAUTRIAI ODAI

Nuo šaltinio iki pat odos purškiamasis terminio šaltinio vanduo „Avène“ išlieka visiškai grynas ir visapusiškai ramina odą bei teikia jai stiprinamąjį poveikį.