Pirmasis kūdikių odelės draugas

Pirmasis kūdikių odelės draugas

Patikima kūdikio odelės apsauga, o kartu ir puiki priemonė nuo uodų!

Kūdikių odelė turi būti apsaugoma, drėkinama bei raminama tik specialiai tam skirtais produktais. Būtent tokia ir yra naujoji CHICCO linija, kurios produktus galima naudoti jau nuo pirmųjų mažylio gyvenimo savaičių. Tai itin švelni ir 100 % natūrali odos apsauga bei patikima priemonė nuo uodų.

100 % natūrali apsauga

Kūdikiams rekomenduojama naudoti švelnios sudėties produktus, kurių veikliosios medžiagos yra natūralios, pavyzdžiui, eteriniai aliejai. Naujoji CHICCO linija švelniai ir natūraliai apsaugo mažylį tam nenaudojant agresyvių repelentų. Produktų sudėtyje  yra melisos ir gvianinės karapos eterinių aliejų, kurių aromatai natūraliai atbaido uodus.

Švelnios formulės, puikiai tinkančios kūdikiams

Visi CHICCO produktai yra dermatologiškai patikrinti, puikiai tinka jautriai odai, sudėtyje neturi sintetinių kvapų, alkoholio, dažiklių, parabenų, SLES, fenoksietanolio, naftos produktų, silikonų ir mineralinių aliejų. Išskirtinė formulė, apsauganti Jūsų mažylį tiek dieną, tiek naktį.

Jūsų poreikius atitinkantys produktai

Naujojoje CHICCO linijoje rasite švelniai kvepiančius produktus, kurie puikiai pasirūpins Jūsų mažylio odele: purškiklis ir rutulinis tepalas nuo uodų bus nepakeičiami lauke ar kelionėse, kremas, kurį rekomenduojama naudoti po maudynių, pasirūpins, kad kūdikio odelė būtų švelni it šilkas bei apsaugota nuo uodų, o rutulinis tepaliukas po įkandimo iš karto atvėsins ir numalšins vabzdžių bei medūzų įgėlimo sukeltą niežulį bei skausmą.

Pagaminta Italijoje