preloader

Prašome palaukti

ALMA K apsauginis rankų kremas, 100 ml
ALMA K apsauginis rankų kremas, 100 ml

ALMA K apsauginis rankų kremas, 100 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 729010847273

Intensyviai drėkinantis ir natūraliai apsaugantis lengvas, sodrus bei greitai įsigeriantis kremas, kurio sudėtyje yra natūralių aliejų ir Negyvosios jūros mi...

11,99 €
Prekė sandėlyje

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Kosmetika

Intensyviai drėkinantis ir natūraliai apsaugantis lengvas, sodrus bei greitai įsigeriantis kremas, kurio sudėtyje yra natūralių aliejų ir Negyvosios jūros mineralų. Ten, kur gamta susieina su prabanga, kur kūnas susijungia su siela, yra „Alma K“ – natūralios odos priežiūros priemonės, kuriose gausu Jūsų odą puoselėjančių mineralų iš stebuklingiausios pasaulyje SPA – Negyvosios jūros. Papildyta Negyvosios jūros mineralais ir 100 proc. natūraliais aliejais. Sudėtyje nėra parabenų, petrolatumų ir naftos produktų. Intensyviai drėkinantis ir natūraliai apsaugantis lengvas, sodrus bei greitai įsigeriantis kremas, kurio sudėtyje yra riebaus kakavos aliejaus, maistingo erškėtuogių aliejaus ir Negyvosios jūros mineralų, veiksmingai apsaugos Jūsų darbščių rankų odą.

Užtepkite nedidelį kiekį kremo ir švelniai masažuokite rankas, kol kremas visiškai įsigers. Naudokite tik išoriškai kasdien tiek, kiek reikia. Saugokite, kad nepatektų į akis.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės