preloader

Prašome palaukti

BRILLIAX akių lašai SENSITIVE, nuo 12 m., 15 ml

BRILLIAX akių lašai SENSITIVE, nuo 12 m., 15 ml

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 477903612036
Izotoninis, buferinis akių tirpalas su Euphrasia (paprastoji akišveitė).
8,99 €

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Medicinos priemonė

Izotoninis, buferinis akių tirpalas su Euphrasia (paprastoji akišveitė).„Brilliax Sensitive“ akių lašai, išsiskiriantys drėkinamuoju poveikiu, skirti sudirgusioms, pavargusioms ir sausoms akims. Galima naudoti, kai juntamas akių niežėjimas, sausumas, jautrumas ryškiai šviesai, skausmas mirkčiojant ar vargina išskyros iš akių. Tinka plauti svetimkūnius iš akių. Galima naudoti esant sudirgimui dėl išorinių faktorių, tokių kaip ryški šviesa, dulkės, kondicionieriaus veikla, taip pat nuvargus akims, ilgai dirbant kompiuteriu ar sudirgus akims po kontaktinių lęšių naudojimo. Tinka suaugusiesiems ir vaikams nuo 12 metų.

 

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Lašinti 1–2 lašus į abi akis 3–4 kartus per dieną. „Brilliax Sensitive“ galima vartoti iš karto atsukus buteliuką. Atsukus dangtelį, šiek tiek atlošti galvą ir spaudžiant buteliuką įlašinti reikiamą kiekį lašų į junginės maišelį. Negalima lašintuvu liesti akį, voką ar blakstienas. Po procedūros reikia stipriai užsukti dangtelį, tai apsaugos tirpalą nuo užteršimo.

 

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti