preloader

Prašome palaukti

CANESBALANCE, 7 Ovulės
CANESBALANCE, 7 Ovulės
CANESBALANCE, 7 Ovulės
CANESBALANCE, 7 Ovulės

CANESBALANCE, 7 Ovulės

Medicinos priemonė
0
Prekės kodas: 475101750005
Prekės ženklas: CANESBALANCE
„Canesbalance“ makšties ovulės natūraliu būdu sumažina bakterinės vaginozės simptomus, atstatydamos normalią šarmų ir rūgščių pusiausvyrą (pH) ir makšties florą.
12,99 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatymas: Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Panašios prekės

Medicinos priemonė

„Canesbalance“ makšties ovulės natūraliu būdu sumažina bakterinės vaginozės simptomus, atstatydamos normalią šarmų ir rūgščių pusiausvyrą (pH) ir makšties florą.


„Canesbalance“ makšties ovulių sudėtyje yra pieno rūgšties, kuri, kaip buvo kliniškai patvirtinta, veiksmingai gydo bakterinės vaginozės simptomus, atstatydama normalią šarmų ir rūgščių pusiausvyrą (pH) ir makšties florą.

Kas yra bakterinė vaginozė?

Bakterinė vaginozė yra labai dažna makšties infekcija. Paprastai makštyje natūraliai būna įvairių tipų bakterijų; daugiausia iš jų būna pieno rūgšties bakterijų, vadinamų Lactobacillus. Pieno rūgšties bakterijos gamina rūgštinančią pieno rūgštį, kuri palaiko normalią, žemą makšties rūgščių ir šarmų pusiausvyrą (pH) ir saugo nuo infekcijų. Esant žemai pH pusiausvyrai, nepageidaujamų bakterinių mikroorganizmų augimas makštyje paprastai slopinamas.

Sumažėjus pieno rūgšties bakterijų skaičiui ir padidėjus pH lygiui, normali makšties flora pasikeičia ir pradeda daugintis „blogosios“ bakterijos. Mediciniškai ši būklė vadinama bakterine vaginoze. Pagrindiniai su bakterine vaginoze siejami simptomai yra neįprastos nemalonaus žuvies kvapo išskyros iš makšties ir nemalonūs pojūčiai makštyje.

Kas sukelia bakterinę vaginozę?

Veiksniai, dėl kurių pasikeičia makšties flora ir kurie gali sukelti bakterinę vaginozę, yra užsitęsusios menstruacijos, dažnas makšties plovimas, kontraceptinės priemonės, vaginaliniai vaistiniai preparatai, lytiniai santykiai ir stresas. Makšties rūgščių ir šarmų pusiausvyrą neigiamai gali paveikti ir antibiotikai bei naudojamos į gimdos ertmę priemonės (paprastai vadinamos spiralėmis).

„Canesbalance“ natūraliu būdu gydo bakterinės vaginozės simptomus

„Canesbalance“ makšties ovulėse yra pieno rūgšties, kuri atkuria normalią makšties rūgščių ir šarmų pusiausvyrą (pH) ir taip veiksmingai neutralizuoja nemalonų kvapą. Jose taip pat yra glikogeno, kuris maitina pieno rūgšties bakterijas ir padeda joms daugintis.

Esant normaliai rūgščių ir šarmų (pH) pusiausvyrai bei maitinamosioms medžiagoms, pradeda daugintis apsauginės pieno rūgšties bakterijos ir atkuriama natūrali makšties flora. Taip veiksmingai sumažinamos neįprastos išskyros, nemalonus kvapas ir nemalonūs pojūčiai.

CANESBALANCE, 7 Ovulės
CANESBALANCE, 7 Ovulės
12,99 €
Tinka alergiškiems: Taip
Tinka diabetikams: Taip
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Geriausiai „Canesbalance“ vartoti prieš miegą. Rekomenduojama naudoti įklotą, nes dažnai pastebimos išskyros iš makšties. Tai nereiškia, kad gydymas neveiksmingas.

Kaip naudoti „Canesbalance“ makšties ovules?

Gydymas

 

Siekiant veiksmingai sumažinti dėl bakterinės vaginozės atsiradusį nemalonų kvapą, neįprastas išskyras ir nemalonius pojūčius

 

Naudokite po 1 ovulę kasdien 7 dienas

„Canesbalance“ lengva naudoti.

Ovulę reikia įstumti giliai į makštį prieš miegą. Ovulės negalima dalyti į kelias dalis, nes ji skirta vienkartiniam naudojimui.

Kiekvienoje ovulėje yra šios sudedamosios dalys:

makrogoliai, pieno rūgštis, natrio hidroksidas, glikogenas, pH 3,6–4,2.

Be konservantų. Be hormonų. Be kvapiųjų medžiagų.

Klientų vertinimas (0):

Jums taip pat gali patikti

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.