preloader

Prašome palaukti

CANOCOMBI, 32mg+12,5mg, tabletės, N30

CANOCOMBI, 32mg+12,5mg, tabletės, N30

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Kandesartanas+Hidrochlorotiazidas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 32mg+12,5mg
Prekės kodas: 206501

Jums paskirtas vaistas, vadinamas Canocombi. Šiuo vaistu gydomi suaugusieji, kurių kraujospūdis yra padidėjęs (hipertenzija).

Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
  Receptinis vaistinis preparatas

  Jums paskirtas vaistas, vadinamas Canocombi. Šiuo vaistu gydomi suaugusieji, kurių kraujospūdis yra padidėjęs (hipertenzija).  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. - Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų). - Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.    Apie ką rašoma šiame lapelyje? 1. Kas yra Canocombi ir kam jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant Canocombi 3. Kaip vartoti Canocombi 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti Canocombi 6. Pakuotės turinys ir kita informacija      1. Kas yra Canocombi ir kam jis vartojamas

  Jums paskirtas vaistas, vadinamas Canocombi. Šiuo vaistu gydomi suaugusieji, kurių kraujospūdis yra padidėjęs (hipertenzija). Vaisto sudėtyje yra dvi veikliosios medžiagos: kandesartanas cileksetilas ir hidrochlorotiazidas. Veikdamos kartu, šios medžiagos gali sumažinti kraujospūdį.

  Kandesartanas cileksetilas priklauso vaistų, vadinamų angiotenzino II receptorių blokatoriais, grupei. Ši medžiaga atpalaiduoja ir praplečia kraujagysles. Tai padeda sumažinti kraujospūdį.

  Hidrochlorotiazidas priklauso vaistų, vadinamų diuretikais (šlapimo išsiskyrimą skatinančios tabletės), grupei. Ši medžiaga padeda kartu su šlapimu iš organizmo pašalinti vandenį ir druskas (pvz., natrį). Tai padeda sumažinti kraujospūdį.

  Gydytojas gali skirti Jums Canocombi, jeigu kraujospūdžio nepavyko tinkamai sumažinti vartojant vieną kandesartaną cileksetilą arba vieną hidrochlorotiazidą.      2. Kas žinotina prieš vartojant Canocombi

  Canocombi vartoti negalima

  - jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) kandesartanui cileksetilui ar hidrochlorotiazidui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje); - jeigu yra alergija sulfonamidams. Jeigu abejojate, ar šis teiginys tinka Jums, pasitarkite su gydytoju; - jeigu sergate sunkia kepenų liga arba tulžies pūslės ir latakų obstrukcija (kliūtis tulžiai ištekėti iš tulžies pūslės); - jeigu sergate sunkia inkstų liga; - jeigu kada nors sirgote podagra; - jeigu nuolat yra sumažėjusi kalio koncentracija kraujyje; - jeigu nuolat yra padidėjusi kalcio koncentracija kraujyje; - jeigu yra daugiau kaip 3 nėštumo mėnesiai (Canocombi nėštumo pradžioje irgi geriau nevartoti, žr. skyrelį „Nėštumas“) - jeigu Jūs sergate cukriniu diabetu arba Jūsų inkstų veikla sutrikusi ir Jums skirtas kraujospūdį mažinantis vaistas, kurio sudėtyje yra aliskireno.

  Jeigu abejojate, ar kuris nors iš šių teiginių tinka Jums, prieš vartodami Canocombi, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

  Įspėjimai ir atsargumo priemonės

  Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Canocombi. - jeigu sergate diabetu; - jeigu sergate širdies, kepenų ar inkstų ligomis; - jeigu neseniai Jums buvo persodintas inkstas; - jeigu vemiate, neseniai gausiai vėmėte arba viduriavote; - jeigu sergate antinksčių liga, vadinama Kono sindromu (dar vadinamas pirminiu hiperaldosteronizmu); - jeigu kada nors sirgote liga, vadinama sistemine raudonąja vilklige (SRV); - jeigu yra sumažėjęs kraujospūdis; - jeigu kada nors buvo ištikęs insultas; - jeigu kada nors pasireiškė alergija arba astma; - jeigu vartojate kurį nors iš šių vaistų padidėjusiam kraujospūdžiui gydyti: - AKF inhibitorių (pavyzdžiui, enalaprilį, lizinoprilį, ramiprilį), ypač jei turite su diabetu susijusių inkstų sutrikimų; - aliskireną. Jūsų gydytojas gali reguliariai ištirti Jūsų inkstų funkciją, kraujospūdį ir elektrolitų kiekį (pvz., kalio) kraujyje.

  Taip pat žiūrėkite informaciją, pateiktą poskyryje „Canocombi vartoti negalima“.   Jeigu kuris nors iš šių teiginių tinka Jums, gydytojas gali pageidauti Jus dažniau stebėti ir atlikti kai kuriuos tyrimus.

  Turite pasakyti gydytojui, jeigu galvojate, kad esate (arba galite būti) nėščia. Canocombi nerekomenduojama vartoti nėštumo pradžioje ir negalima vartoti, jeigu yra daugiau kaip 3 nėštumo mėnesiai, nes šiuo nėštumo laikotarpiu vartojamas vaistas gali labai pakenkti vaisiui (žr. skyrelį,,Nėštumas“).

  Jeigu Jums numatyta atlikti kokią nors operaciją, pasakykite gydytojui ar odontologui, kad vartojate Canocombi. Tai padaryti reikia dėl to, kad vartojant kartu kai kuriuos anestetikus, gali labai sumažėti kraujospūdis.

  Canocombi gali didinti odos jautrumą saulės spinduliams.

  Vaikams ir paaugliams Canocombi vartojimo vaikams ir jaunesniems kaip 18 metų paaugliams patirties nėra. Todėl vaikams ir paaugliams Canocombi vartoti negalima.   Kiti vaistai ir Canocombi

   Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Canocombi gali keisti kai kurių kitų vaistų veikimo būdą ir kiti vaistai gali keisti Canocombi tablečių poveikį. Jeigu vartojate tam tikrų vaistų, gydytojas turės periodiškai atlikti kai kuriuos kraujo tyrimus.

  Ypač svarbu pasakyti gydytojui, jeigu vartojate kurį nors iš šių vaistų: - kitus vaistus, kurie padeda sumažinti kraujospūdį, įskaitant beta adrenoreceptorių blokatorius, diazoksidą ir angiotenziną konvertuojančio fermento (AKF) inhibitorius, pavyzdžiui, enalaprilį, kaptoprilį, lizinoprilį ar ramiprilį; - nesteroidinius vaistus nuo uždegimo (NVNU), pavyzdžiui, ibuprofeną, naprokseną, diklofenaką, celekoksibą ar etorikoksibą (skausmą malšinantys ir uždegimą mažinantys vaistai); - acetilsalicilo rūgštį (jeigu vartojate daugiau kaip po 3 g kiekvieną dieną) (skausmą malšinantis ir uždegimą mažinantis vaistas); - kalio papildus ar druskos pakaitalus, kurių sudėtyje yra kalio (vaistai, kurie didina kalio koncentraciją kraujyje); - kalcio ar D vitamino papildus; - vaistus, kurie mažina cholesterolio koncentraciją kraujyje, pavyzdžiui, kolestipolį ar kolestiraminą; - vaistus diabetui gydyti (tabletes ar insuliną); - vaistus širdies plakimui kontroliuoti (antiaritminius vaistus), pavyzdžiui, digoksiną ir beta adrenoreceptorių blokatorius; - hepariną (kraujo krešėjimą mažinantis vaistas); - šlapimo išsiskyrimą skatinančias tabletes (diuretikus); - vidurių laisvinamuosius vaistus; - peniciliną (antibiotikas); - amfotericiną (gydomos grybelių sukeltos infekcinės ligos); - litį (vaistus psichikos sutrikimams gydyti); - steroidus, pavyzdžiui, prednizoloną; - hipofizės hormoną (AKTH); - vaistus vėžiui gydyti; - amantadiną (Parkinsono ligai arba sunkioms virusų sukeltoms infekcinėms ligoms gydyti); - barbitūratus (sedaciją sukeliantys vaistai, kurie vartojami ir epilepsijai gydyti); - karbenoksoloną (stemplės ligai arba burnos opoms gydyti); - anticholinerginius vaistus, pavyzdžiui, atropiną ir biperideną; - ciklosporiną – tai vaistas, kuris vartojamas po organų persodinimo operacijos, kad būtų išvengta organo atmetimo; - kitus vaistus, kurie gali sustiprinti antihipertenzinį poveikį, pavyzdžiui, baklofeną (spazmus malšinantis vaistas), amifostiną (vėžiui gydyti) ir kai kuriuos kitus vaistus nuo psichozių.    Jūsų gydytojui gali tekti pakeisti Jūsų dozę ir (arba) imtis kitų atsargumo priemonių: - jeigu vartojate AKF inhibitorių arba aliskireną (taip pat žiūrėkite informaciją, pateiktą poskyryje „Canocombi vartoti negalima“ ir „Įspėjimai ir atsargumo priemonės“)   Canocombi vartojimas su maistu ir gėrimais   - Canocombi galima vartoti valgant arba be maisto. - Negerkite alkoholio, kol nepasikalbėjote su gydytoju. Alkoholis gali sukelti didesnį kraujospūdžio sumažėjimą ir (arba) didinti galvos svaigimo ir apalpimo riziką.   Nėštumas ir žindymo laikotarpis Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

  Nėštumas Turite pasakyti gydytojui, jeigu galvojate, kad esate (arba galite būti) nėščia. Paprastai gydytojas rekomenduos nutraukti Canocombi prieš pastojant arba iš karto, kai tik sužinosite, kad pastojote, ir vietoj Canocombi skirs vartoti kitokių vaistų. Canocombi nerekomenduojama vartoti nėštumo pradžioje ir negalima vartoti, jeigu yra daugiau kaip 3 nėštumo mėnesiai, nes po trečio nėštumo mėnesio vartojamas vaistas gali labai pakenkti vaisiui.

  Žindymas Pasakykite gydytojui, jeigu žindote arba planuojate pradėti žindyti kūdikį. Canocombi nerekomenduojama vartoti žindyvėms, taigi jeigu norite žindyti kūdikį, gydytojas gali skirti kitokį gydymą.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Kai kuriems Canocombi vartojantiems žmonėms gali pasireikšti nuovargis ar galvos svaigimas. Jeigu pasireiškė toks poveikis, vairuoti ar mechanizmų valdyti negalima.    Canocombi sudėtyje yra laktozės (tam tikros rūšies angliavandenių).  Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.     3. Kaip vartoti Canocombi

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Svarbu vartoti Canocombi kiekvieną dieną. Įprasta Canocombi dozė yra viena tabletė vieną kartą per parą. Nurykite tabletę užsigerdami vandeniu. Stenkitės išgerti tabletę kasdien tuo pačiu laiku. Tai padės prisiminti, kad reikia išgerti vaisto.

  Ką daryti pavartojus per didelę Canocombi dozę? Jeigu išgėrėte daugiau Canocombi tablečių nei skyrė gydytojas, nedelsdami kreipkitės patarimo į gydytoją arba vaistininką.

  Pamiršus pavartoti Canocombi Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę. Tik išgerkite kitą dozę reikiamu laiku.

  Nustojus vartoti Canocombi  Nutraukus Canocombi, kraujospūdis gali vėl padidėti. Todėl nenutraukite Canocombi vartojimo tol, kol nepasikalbėjote su gydytoju.    Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.      4. Galimas šalutinis poveikis

   Šis vaistas, kaip ir kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Svarbu, kad žinotumėte, koks šalutinis poveikis gali pasireikšti. Kai kurį šalutinį Canocombi poveikį gali sukelti kandesartanas cileksetilas, o kai kurį hidrochlorotiazidas.     Nutraukite Canocombi vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jeigu pasireiškė kuri nors iš išvardytų alerginių reakcijų: - kvėpavimo pasunkėjimas kartu su veido, lūpų, liežuvio ir (arba) gerklės patinimu; - veido, lūpų, liežuvio ir (arba) gerklės patinimas, dėl kurio gali pasunkėti rijimas; - sunkus odos niežulys (su iškiliais gumbeliais).

  Canocombi gali mažinti baltųjų kraujo ląstelių kiekį. Gali sumažėti Jūsų atsparumas infekcijai ir pasireikšti nuovargis, infekcinė liga ar karščiavimas. Jeigu pasireiškia toks poveikis, pasakykite gydytojui. Gydytojas kartais gali atlikti kraujo tyrimus, kad patikrintų, ar Canocombi nedaro poveikio kraujui (agranulocitozė).

  Kitas galimas šalutinis poveikis

  Dažnas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10 žmonių) - kraujo tyrimų rodmenų pokyčiai: - natrio koncentracijos kraujyje sumažėjimas. Jeigu šis poveikis yra sunkus, galite justi silpnumą, energijos stoką ar raumenų mėšlungį; - kalio koncentracijos kraujyje padidėjimas arba sumažėjimas, ypač jeigu jau sergate inkstų liga ar širdies nepakankamumu. Jeigu šis poveikis yra sunkus, galite justi nuovargį, silpnumą, neritmišką širdies plakimą arba dilgčiojimą ir dygsėjimą; - cholesterolio, cukraus ar šlapimo rūgšties koncentracijos kraujyje padidėjimas; - cukrus šlapime; - galvos svaigimas ar sukimosi pojūtis arba silpnumas; - galvos skausmas; - kvėpavimo takų infekcinė liga.

  Nedažnas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 100 pacientų) - kraujospūdžio sumažėjimas. Tai gali sukelti apalpimą ar galvos svaigimą; - apetito nebuvimas, viduriavimas, vidurių užkietėjimas, pilvo dirginimas; - odos išbėrimas, išbėrimas gumbeliais (dilgėlinė), išbėrimas dėl jautrumo saulės spinduliams.

  Retas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 1000 žmonių) - gelta (odos ir akių baltymo pageltimas). Jeigu pasireiškė toks poveikis, nedelsdami kreipkitės į gydytoją; - poveikis inkstų funkcijai, ypač, jeigu jau sergate inkstų liga arba širdies nepakankamumu; - miego sutrikimas, depresija, neramumas; - rankų ar kojų dilgčiojimas ar dygsėjimas; - trumpalaikis matymas lyg per miglą; - nenormalus širdies plakimas; - kvėpavimo pasunkėjimas (įskaitant plaučių uždegimą ir skysčio kaupimąsi plaučiuose); - aukšta kūno temperatūra (karščiavimas); - kasos uždegimas. Tai sukelia vidutinio sunkumo ar sunkų pilvo skausmą; - mėšlungis; - kraujagyslių pažaida, dėl kurios atsiranda raudonos ar purpurinės spalvos taškelių ant odos; - raudonųjų ar baltųjų kraujo ląstelių ar plokštelių kiekio sumažėjimas. Galite justi nuovargį, gali pasireikšti infekcinė liga, karščiavimas ar greičiau atsirasti mėlynių; - sunkus išbėrimas, kuris pasireiškia staigiai su odos pūslėmis ar lupimusi, ir gali atsirasti pūslių burnoje; - į raudonąją vilkligę panašių reakcijų pasunkėjimas arba neįprastų odos reakcijų atsiradimas.

  Labai retas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10000 žmonių) - veido, lūpų, liežuvio ir (arba) gerklės patinimas; - niežulys; - nugaros skausmas, sąnarių ir raumenų skausmas; - kepenų funkcijos pokyčiai, įskaitant kepenų uždegimą (hepatitą). Galite justi nuovargį, gali pagelsti oda ir akių baltymai, atsirasti į gripą panašių simptomų; - kosulys; - pykinimas.

  Pranešimas apie šalutinį poveikį Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.      5. Kaip laikyti Canocombi    Šį vaistą laikykite  vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.   Tabletės, tiekiamos PVC/PVDC plėvelės ir aliuminio folijos lizdinėse plokštelėse Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 C temperatūroje.

  Tabletės, tiekiamos laminuotose OPA/Al/PVC folijos ir aliuminio folijos lizdinėse plokštelėse Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.

  Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui po „Tinka iki“ arba „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto  vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.    Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.      6. Pakuotės turinys ir kita informacija    Canocombi sudėtis   - Veikliosios medžiagos yra kandesartanas cileksetilas ir hidrochlorotiazidas. Kiekvienoje tabletėje yra 8 mg kandesartano cileksetilo ir 12,5 mg hidrochlorotiazido. Kiekvienoje tabletėje yra 16 mg kandesartano cileksetilo ir 12,5 mg hidrochlorotiazido. Kiekvienoje tabletėje yra 32 mg kandesartano cileksetilo ir 25 mg hidrochlorotiazido. Kiekvienoje tabletėje yra 32 mg kandesartano cileksetilo ir 12,5 mg hidrochlorotiazido.

  - Pagalbinės medžiagos yra laktozė monohidratas, kukurūzų krakmolas, makrogolis 8000, hidroksipropilceliuliozė, karmeliozės kalcio druska, magnio stearatas, raudonasis geležies oksidas (E172) tik 16 mg/12,5 mg ir 32 mg/25 mg tabletėse ir geltonasis geležies oksidas (E172) tik 32 mg/12,5 mg tabletėse.

   Canocombi išvaizda ir kiekis pakuotėje   Canocombi 8 mg/12,5 mg tabletės yra baltos spalvos, abipus išgaubtos, ovalo formos, su laužimo vagele vienoje pusėje. Vagelė skirta tik tabletei perlaužti, kad būtų lengviau nuryti, bet ne jai padalyti į lygias dozes.

  Canocombi 16 mg/12,5 mg tabletės yra šviesiai rausvos spalvos, abipus išgaubtos, ovalo formos, su laužimo vagele vienoje pusėje. Vagelė skirta tik tabletei perlaužti, kad būtų lengviau nuryti, bet ne jai padalyti į lygias dozes.

  Canocombi 32 mg/12,5 mg tabletės yra gelsvai baltos spalvos, abipus išgaubtos, ovalo formos, su laužimo vagele vienoje pusėje. Vagelė skirta tik tabletei perlaužti, kad būtų lengviau nuryti, bet ne jai padalyti į lygias dozes.

  Canocombi 32 mg/25 mg tabletės yra šviesiai rausvos spalvos, abipus išgaubtos, ovalo formos, su laužimo vagele vienoje pusėje. Tabletę galima padalyti į dvi lygias dozes.    Tiekiamos dėžutės, kuriose yra lizdinės plokštelės po 14, 15, 28, 30, 56, 60, 84, 90, 98 tabletes.    Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.    Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas   Rinkodaros teisės turėtojas KRKA, d.d., Novo mesto Šmarješka cesta 6 8501 Novo mesto Slovėnija

  Gamintojas KRKA, d.d., Novo mesto Šmarješka cesta 6 8501 Novo mesto Slovėnija

  arba

  TAD Pharma GmbH Heinz-Lohmann-Straße 5 27472 Cuxhaven Vokietija    Šio vaistinio preparato rinkodaros teisė EEE valstybėse narėse suteikta tokiais pavadinimais:    Valstybės narės pavadinimas  Vaistinio preparato pavadinimas  Austrija  Candesartan + HCT Krka Bulgarija, Lenkija, Rumunija, Slovakija,   Karbicombi Čekija  Cancombino  Vokietija  Candesartan-HCTad  Airija, Kipras, Graikija  Candesartan HCTZ Krka  Vengrija, Slovėnija  Candecombi  Lietuva  Canocombi   Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą:

  UAB KRKA Lietuva Senasis Ukmergės kelias 4, Užubalių km.,Vilniaus r. LT - 14013 Tel. + 370 5 236 27 40      Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-03-03.     Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/

   

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Svarbu vartoti Canocombi kiekvieną dieną. Įprasta Canocombi dozė yra viena tabletė vieną kartą per parą. Nurykite tabletę užsigerdami vandeniu. Stenkitės išgerti tabletę kasdien tuo pačiu laiku. Tai padės prisiminti, kad reikia išgerti vaisto.

  Ką daryti pavartojus per didelę Canocombi dozę? Jeigu išgėrėte daugiau Canocombi tablečių nei skyrė gydytojas, nedelsdami kreipkitės patarimo į gydytoją arba vaistininką.

  Pamiršus pavartoti Canocombi Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę. Tik išgerkite kitą dozę reikiamu laiku.

  Nustojus vartoti Canocombi  Nutraukus Canocombi, kraujospūdis gali vėl padidėti. Todėl nenutraukite Canocombi vartojimo tol, kol nepasikalbėjote su gydytoju.    Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.  

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Panašios prekės