preloader

Prašome palaukti

Gera kaina
COREGA fiksuojamasis dantų protezų kremas COMFORT, 40 g

COREGA fiksuojamasis dantų protezų kremas COMFORT, 40 g

Burnos higienos priemonė
Prekės kodas: 505456305735
„Corega Comfort“ dantų protezų fiksuojamasis kremas užtikrins Jūsų dantenų komfortą ir apsaugą.
-15%
5,91 €
6,95 € *

* www.eurovaistine.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Burnos higienos priemonė

„Corega Comfort“ dantų protezų fiksuojamasis kremas užtikrins Jūsų dantenų komfortą ir apsaugą.„Corega Comfort“  fiksuojamasis dantų protezų kremas, reaguodamas su seilėmis, virsta geliu, tvirtai laikančiu Jūsų protezus visą dieną. Jis taip pat sukuria komforto jausmą ir apsaugo Jūsų dantenas nuo spaudimo, trinties bei dirginimo, kurį gali sukelti protezai.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Taip
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne
Lytis: Vyrams ir moterims

Naudojant pirmą kartą, pradėkite nuo nedidelio kremo kiekio. Jeigu reikia, kiekį padidinkite. Per didelis kremo kiekis gali pratekėti. Jeigu taip atsitiko, kitą kartą naudokite mažiau kremo. Gali reikėti kelių bandymų tinkamam kiekiui nustatyti. Patikimam, visą dieną trunkančiam ir nuo maisto likučių apsaugančiam pritvirtinimui naudokite vieną kartą per dieną. Jei kremą reikia naudoti daugiau nei vieną kartą per dieną, pasitarkite su dantų gydytoju.

 

NAUDOJIMAS: 1. Nuplaukite ir nusausinkite protezus. 2. Naudokite kremą taip, kaip nurodyta diagramoje, tik ne per arti protezų kraštų: a) viršutinis protezas: užtepkite kremą ilga ištisine juostele. Užtepkite dvi trumpesnes juosteles protezo viduryje; b) viršutinis protezas: užtepkite kremą ilga ištisine juostele; c) dalinis protezas: užtepkite dvi trumpas juosteles. 3. Prieš įdedant protezus, išsiskalaukite burną. 4. Prispauskite dantų protezus ten, kur jų vieta, tvirtai laikykite prispaudę ir tuomet sukąskite, kad patikimai prisitvirtintų.

 

NUĖMIMAS: 1. Praskalaukite burną vandeniu. 2. Sukamaisiais judesiais švelniai nuimkite dantų protezus. 3. Pašalinkite kremo likučius nuo dantų protezų ir burnos šiltu vandeniu ir švelniu šepetėliu. 4. Naudokite „Corega“ dantų protezų valymo priemones, kad gerai išvalytumėte protezus, ir nuplaukite vandeniu.

 

ĮSPĖJIMAI IR ATSARGUMO PRIEMONĖS: laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Kai kurie žmonės gali būti jautrūs ar alergiški šiam produktui. Jei patiriate alerginę reakciją ar diskomfortą, nedelsiant nutraukite naudojimą. Jei kremas naudojamas laikantis nurodymų, nurytas nedidelis jo kiekis nėra pavojingas. Netinkami dantų protezai gali pakenkti Jūsų sveikatai. Reguliariai lankykitės pas dantų gydytoją ir pasitikrinkite, ar dantų protezai Jums tinka. Laikykite dangtelį ir antgalį sausą, kad apsaugotumėte nuo užsikimšimo.

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti