preloader

Prašome palaukti

DEPAKINE, 57,64mg/ml, 150 ml, sirupas, N1

DEPAKINE, 57,64mg/ml, 150 ml, sirupas, N1

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Natrio valproatas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 57,64mg/ml
Prekės kodas: 016462
Vaistas skirtas epilepsijai gydyti.
Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
  Receptinis vaistinis preparatas

  Vaistas skirtas epilepsijai gydyti.

  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
  - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
  - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
  - Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).
  šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Apie ką rašoma šiame lapelyje?

  1. Kas yra Depakine ir kam jis vartojamas
  2. Kas žinotina prieš vartojant Depakine
  3. Kaip vartoti Depakine
  4. Galimas šalutinis poveikis
  5. Kaip laikyti Depakine
  6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  1. Kas yra Depakine ir kam jis vartojamas

  Depakine sirupas yra vaistas, skirtas epilepsijai gydyti. Juo gydomos įvairios suaugusių žmonių, vaikų bei paauglių epilepsijos formos:
  - epilepsija, pasireiškianti išplitusiais (generalizuotais) priepuoliais: didžiaisiais (raumenų susitraukinėjimo priepuoliais, susijusiais su raumenų įtempimu), mažaisiais (smegenų veiklos sutrikimo sukeltu tam tikros formos trumpalaikiu sąmonės netekimu), staigiais raumenų susitraukimais (mioklonusu), raumenų suglebimu (atoniniais priepuoliais) ar vadinamu Lennox-Gastaut sindromu;
  - epilepsija, pasireiškianti židininiais (daliniais) priepuoliais.
  Galima gydyti vien šiuo vaistu arba kartu vartoti kitokių vaistų nuo epilepsijos. Be to, vaisto vartojama karščiavimo sukeltiems vaikų ir paauglių traukuliams slopinti.

  2. Kas žinotina prieš vartojant Depakine

  Depakine vartoti negalima:
  - jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) natrio valproatui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);
  - jeigu sergate aktyviu kepenų uždegimu ar kita aktyvia kepenų liga;
  - jeigu Jūs arba artimi Jūsų giminaičiai anksčiau sirgo sunkiu kepenų uždegimu, ypač susijusiu su vaistų vartojimu;
  - jeigu sergate kepenų porfirija (labai retu medžiagų apykaitos sutrikimu).

  Jeigu manote, kad Jums yra kuris nors iš minėtų sutrikimų, arba dėl ko nors abejojate, prieš pradėdami vartoti Depakine, pasitarkite su gydytoju.

  Įspėjimai ir atsargumo priemonės
  Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku prieš pradėdami vartoti Depakine
  - jeigu Jums arba Jūsų vaikui staiga sutrinka sveikata (ypač per pirmuosius šešis gydymo mėnesius): ypač kartojasi vėmimas, juntamas labai didelis nuovargis, skauda pilvą, vargina mieguistumas, silpnumas, apetito stoka, skauda viršutinę pilvo dalį, pykina, išryškėja gelta (odos bei akių baltymų pageltimas), patinsta kojos, pasunkėja epilepsija ar pablogėja bendra savijauta, nedelsdami pasakykite gydytojui. Depakine labai nedidelei daliai pacientų kartais sukelia kepenų, bei dar mažesnei – kasos funkcijos sutrikimą;
  - jeigu Jūsų vaikui mažiau kaip 3 metai ir jis kartu su Depakine gydomas kitais vaistais nuo epilepsijos, serga kita nervų sistemos ar medžiagų apykaitos liga arba jo epilepsija sunkios formos;
  - jeigu Jūsų vaikui mažiau kaip 3 metai, Depakine draudžiama vartoti kartu su acetilsalicilo rūgštimi (aspirinu);
  - jeigu sergate reta liga sistemine raudonąja vilklige;
  - jeigu Jums nustatytas koks nors medžiagų apykaitos sutrikimas, ypač įgimtas nepakankamumas fermentų, pavyzdžiui, dalyvaujančių karbamido cikle, kadangi kraujyje gali padidėti amoniako koncentracija;
  - jeigu sutrikusi inkstų funkcija. Gydytojas gali tirti valproato koncentraciją Jūsų kraujyje ar keisti dozę;
  - jeigu turite antsvorio, nes gali padidėti apetitas;
  - nedaugelis žmonių, kurie buvo gydomi antiepilepsiniais vaistais, tokiais kaip natrio valproatas, turėjo minčių apie savęs žalojimą ar savižudybę. Jeigu bet kuriuo metu turite tokių minčių, nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

  Kitų vaistai ir Depakine
  Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
  Kai kurie vaistai, taip pat ir toliau išvardyti, gali keisti Depakine veiksmingumą arba atvirkščiai.
  - Neuroleptikai (vaistai nuo psichikos sutrikimų).
  - Vaistai nuo depresijos.
  - Benzodiazepinai (jie vartojami kaip migdomieji arba nuo nerimo).
  - Kiti vaistai nuo epilepsijos, įskaitant fenobarbitalį, fenitoiną, primidoną, lamotriginą, karbamazepiną, topiramatą, felbamatą.
  - Zidovudinas (vaistas nuo ŽIV infekcijos bei AIDS).
  - Meflokvinas (vartojamas maliarijos profilaktikai).
  - Salicilatai (aspirinas); apie jų vartojimą gydant vaikus informacijos yra ir kitose šio skyriaus vietose.
  - Antikoaguliantai (vaistai nuo kraujo krešulių susidarymo).
  - Cimetidinas (vaistas nuo opaligės).
  - Eritromicinas, rifampicinas.
  - Karbapenemai, tokie kaip imipenemas, panipenemas ir meropenemas (antibiotikai, kuriais gydomos bakterinės infekcinės ligos). Valproinės rūgšties negalima vartoti kartu su karbapenemais, nes gali susilpnėti natrio valproato poveikis.

  Jei vartojama kartu, Depakine gali keisti šių bei kitų vaistų poveikį, arba pakisti paties Depakine poveikis. Gali tekti keisti vartojamo vaisto dozę arba pradėti vartoti kitą vaistą.
  Gydytojas arba vaistininkas Jums patars, kaip elgtis bei suteiks daugiau informacijos apie vaistus, kuriuos reikia vartoti atsargiai ir kurių vengti, jei vartojate Depakine.

  Depakine vartojimas su maistu ir gėrimais
  Gydymo metu nerekomenduojama gerti alkoholio.

  Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas
  Nėštumas
  Jeigu esate nėščia arba vaisingo amžiaus moteris, šio vaisto vartoti negalima, išskyrus atvejus, kai vaistą vartoti aiškiai pataria gydytojas. Vaisingo amžiaus moterys turi naudoti veiksmingą kontracepcijos metodą gydymo metu.

  Informacija vaisingo amžiaus moterims
  Svarbu apsvarstyti Jūsų nėštumo ir epilepsijos klausimą su šeimos gydytoju ir, jei turite, su Jūsų epilepsijos specialistu. Tai užtikrins Jūsų ir Jūsų gydytojo sutarimą, kad Jūs turėtumėte vartoti Depakine kai pastosite. Moterims, vartojančioms vaistų nuo epilepsijos, reikia saugotis neplanuoto nėštumo. Kadangi Depakine geriamųjų kontraceptinių vaistų veiksmingumo nekeičia, reikia naudotis veiksmingu kontracepcijos metodu, o nusprendus pastoti, būtinai pasitarti su gydytoju.

  Moterų, kurios vartoja Depakine, pagimdytiems kūdikiams gali atsirasti įvairių problemų:
  - Depakine, gali didinti įgimtų ydų, tokių kaip įskilo stuburo (netaisyklingai susiformavę stuburo kaulai), veido ir kaukolės defektų, galūnių apsigimimų, širdies ir kraujagyslių sistemos apsigimimų, hipospadijos (įgimto šlaplės sutrikimo) ir daugybinių įvairių organų sistemų apsigimimų riziką;
  - naujagimiams, kurių motinos nėštumo laikotarpiu vartojo Depakine, gali būti kraujo krešėjimo sutrikimų, sumažėti gliukozės koncentracija kraujyje ir pasireikšti hipotiroidizmas (per silpna skydliaukės veikla, galinti sukelti nuovargį ar kūno svorio padidėjimą);
  - vaikams, kurių motinos nėštumo laikotarpiu vartojo Depakine, gali sulėtėti vystymasis ar atsirasti autizmo sutrikimų.

  Paprastai jau pirmoje nėštumo pusėje įprastais tyrimais galima nustatyti gimdoje augančio vaisiaus apsigimimus. Tinkamai planuojant nėštumą, šių problemų išsivystymo rizika gali būti mažesnė.

  Jei esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galite būti nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.
  Gydytojas gali pakeisti gydymą ir (arba) papildomai skirti preparatų, kurių sudėtyje yra folio rūgšties. Jeigu gydytojas nenusprendžia kitaip, Depakine vartojimo nenutraukite, nes nekontroliuojama epilepsija gali kelti didelį pavojų Jums ir augančiam vaisiui.

  Informacija moterims, kurios planuoja pastoti (taip pat žr. poskyrį „Informacija vaisingo amžiaus moterims“)
  Moterims, vartojančioms vaistų nuo epilepsijos, reikia saugotis neplanuoto nėštumo. Jeigu nusprendėte pastoti, prieš tai pasitarkite su gydytoju: jis duos reikiamų patarimų ir galės pakeisti gydymą bei (arba) dozę ir tinkamai Jus stebėti nėštumo laikotarpiu.

  Kai tik paaiškėja, kad pastojote, kuo skubiau pasakykite gydytojui.

  Informacija moterims, kurios pastojo, vartodamos Depakine (taip pat žr. poskyrį „Informacija vaisingo amžiaus moterims“)
  Jeigu, vartodama Depakine, pastojote, nedelsdama pasakykite gydytojui.

  Žindymo laikotarpis
  Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.
  Į motinos pieną patenka tik labai nedidelis išgerto Depakine kiekis, paprastai jokio pavojaus vaikui nekyla ir žindymo nutraukti nereikia. Vis dėlto jeigu žindote, būtina pasitarti su gydytoju.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas
  Depakine kai kuriems žmonėms gali sukelti galvos svaigimą ar alpulį, ypač gydymo pradžioje, taip pat vartojant kelis vaistus nuo traukulių arba benzodiazepinų. Prieš vairuodami ar valdydami mechanizmus, turite būti tikri, kad vaistas tokio poveikio Jums nedaro, nes galvos svaigimas ar alpulys gali kelti pavojų.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Depakine medžiagas
  Vaisto sudėtyje yra sorbitolio ir sacharozės, todėl jo draudžiama vartoti, jei yra fruktozės netoleravimas, gliukozės-galaktozės rezorbcijos sutrikimo sindromas ar sacharazės-izomaltazės trūkumas (retas medžiagų apykaitos sutrikimas).
  Vaisto sudėtyje yra parahidroksibenzoatų. Pastarieji gali sukelti alerginių reakcijų, kurios gali būti uždelstos.

  3. Kaip vartoti Depakine

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Vaistą reikia vartoti per burną.

  Dozę kiekvienam pacientui nustato gydytojas. Jos būtina tiksliai laikytis.

  Paros dozę geriau vartoti valgio metu. Paprastai jaunesniems kaip 1 metų pacientams ją reikia gerti per du, vyresniems – per 3 kartus.

  Vaistą būtina vartoti reguliariai. Be gydytojo žinios keisti arba staiga nutraukti gydymą negalima.

  Kartono dėžutėje yra vienas flakonas, matavimo švirkštas su padalomis sirupui dozuoti bei jo antgalio jungiklis.

  Žinotina. Švirkšto negalima vartoti jokiems kitokiems vaistams dozuoti, kadangi jis yra skirtas šiam vaistui.

  Kai vaisto iš flakono pradedama vartoti:
  - reikia ištraukti kamštį;
  - reikia įstatyti matavimo švirkšto su padalomis antgalio jungiklį į flakono angą ir spaudžiant jungiklį į ją visiškai įstumti;
  - antgalio jungiklis turėtų likti įstatytas į flakoną visą vaisto vartojimo laiką.
  Po kiekvieno vartojimo flakoną būtina vėl užkimšti.

  Kaip naudoti švirkštą:
  - švirkštą įstatykite į jungiklio antgalį;
  - flakoną, prie kurio prijungtas švirkštas, apverskite dugnu į viršų;
  - stūmoklį traukite žemyn tol, kol įsiurbsite į švirkštą reikiamą dozę. Ją gali rodyti ant stūmoklio esančios žymės;
  - flakoną, prie kurio prijungtas švirkštas, pastatykite į įprastinę padėtį;
  - švirkštą atjunkite nuo jungiklio antgalio;
  - užkimškite flakoną kamšteliu;
  - po sirupo vartojimo švirkštą išvalykite, t.y. panardinus 2 arba 3 kartus įsiurbkite ir išstumkite iš jo vandenį.

  Prieš nutraukiant gydymą būtina pasitarti su gydytoju.

  Ką daryti pavartojus per didelę Depakine dozę?
  Depakine perdozavimas gali būti pavojingas, todėl tokiu atveju nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba artimiausią skubiosios pagalbos skyrių.

  Pamiršus pavartoti Depakine
  Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Toliau gerkite vaistą taip, kaip nurodė gydytojas.
  Jeigu neišgėrėte kelių dozių, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

  Nustojus vartoti Depakine
  Nenutraukite Depakine vartojimo bei nekeiskite jo dozės be gydytojo žinios. Jeigu be gydytojo nurodymo nutrauksite Depakine vartojimą, Jūsų būklė gali pablogėti.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. Galimas šalutinis poveikis

  Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.
  Paprastai jis būna grįžtamas. Kai kuriuos nepageidaujamus sutrikimus gali tekti gydyti.
  Gali pasireikšti:
  - pykinimas ar pilvo skausmas bei viduriavimas (ypač gydymo pradžioje);
  - galvos skausmas;
  - drebulys (tremoras), apsnūdimas;
  - agresija, baimingas susijaudinimas, dėmesio sukaupimo sutrikimas, nenormalus elgesys ir per didelis psichomotorinis aktyvumas;
  - pėdų ir plaštakų dilgčiojimas ar tirpimas;
  - odos reakcija, pavyzdžiui, išbėrimas;
  - laikinas plaukų nuslinkimas;
  - mėnesinių sutrikimas;
  - klausos sutrikimas;
  - greiti nekontroliuojami akių judesiai;
  - alerginė reakcija;
  - pėdų bei kojų patinimas (edema);
  - svorio padidėjimas;
  - inkstų sutrikimas, šlapinimasis į lovą ar dažnesnis noras šlapintis;
  - vyrų nevaisingumas,
  - atminties pablogėjimas ir pažintinės funkcijos sutrikimas;
  - mokymosi sutrikimas.

  Gauta pranešimų apie kaulų sutrikimus, įskaitant osteopeniją, osteoporozę (kaulo išretėjimą) ir kaulų lūžius. Pasakykite gydytojui arba vaistininkui, jei ilgai vartojate vaistų nuo epilepsijos, sirgote osteoporoze arba vartojate steroidų.

  Jeigu pasireiškė toliau išvardytas šalutinis poveikis, nedelsdami pasakykite gydytojui. Jums gali prireikti neatidėliotinos medicininės pagalbos.
  - Pakitęs sąmonės lygis, keistas elgesys kartu su dažnesniais ar sunkesniais traukulių priepuoliais arba be jų, iniciatyvos praradimas, ypač tais atvejais, jei kartu vartojamas fenobarbitalis ir topiramatas, arba staiga padidinama Depakine dozė.
  - Kartotinis vėmimas, labai stiprus nuovargis, pilvo skausmas, apsnūdimas, silpnumas, apetito praradimas, stiprus viršutinės pilvo dalies skausmas, pykinimas, gelta (odos bei akių baltymų pageltimas), kojų patinimas, epilepsijos pablogėjimas ar bloga bendroji savijauta.
  - Kraujo krešėjimo sutrikimai.
  - Savaime atsirandančios mėlynės ar kraujavimas.
  - Pūslės su apsilupusia oda.
  - Ženklus baltųjų kraujo ląstelių sumažėjimas ar kaulų čiulpų nepakankamumas, kartais pasireiškiantis karščiavimu ir dusuliu.
  - Sumišimas, kuris gali atsirasti dėl natrio kiekio Jūsų kraujyje sumažėjimo.
  - Alergijos sukeltas patinimas, susijęs su skausmingomis niežtinčiomis ruplėmis (dažniausia akių, lūpų, gerklės ir kartais rankų bei pėdų srityje).
  - Sindromas, pasireiškiantis vaistų sukeltu išbėrimu, karščiavimu, limfmazgių padidėjimu ir galimu kitų organų pažeidimu.
  - Per mažas skydliaukės aktyvumas, galintis sukelti nuovargį ar kūno svorio padidėjimą (hipotiroidizmas).
  - Alerginė reakcija, sukelianti sąnarių skausmą, odos išbėrimą ir karščiavimą (Stivenso ir Džonsono sindromas).
  - Ekstrapiramidiniai sutrikimai.
  - Plaučius apgaubiančios plėvės uždegimo sukeltas kvėpavimo pasunkėjimas ir skausmas (skystis pleuros ertmėje).

  Vartojant Depakine gali sumažėti kraujo plokštelių ar raudonųjų kraujo ląstelių kiekis.

  Jeigu pasireiškia šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą , pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. Kaip laikyti Depakine

  Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.
  Pirmą kartą atidarius flakoną, sirupo tinkamumo laikas – 28 dienos.

  Ant flakono etiketės ir dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

  Pastebėjus matomų gedimo požymių, šio vaisto vartoti negalima.

  Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  Depakine sudėtis

  - Veiklioji medžiaga yra natrio valproatas. Viename ml sirupo yra 57,64 mg natrio valproato.
  - Pagalbinės medžiagos yra metilo parahidroksibenzoatas, propilo parahidroksibenzoatas, sacharozė, skystasis sorbitolis (galintis kristalizuotis), glicerolis, vyšnių skonio medžiaga bei išgrynintas vanduo.

  Depakine išvaizda ir kiekis pakuotėje
  Depakine yra skaidrus, šiek tiek gelsvas vyšnių kvapo sirupas.
  Rudo stiklo flakonas su vaikų neatidaromu polipropileniniu dangteliu.
  Flakone yra 150 ml sirupo.
  Kartono dėžutė, kurioje yra vienas flakonas ir matavimo švirkštas su padalomis sirupui dozuoti.

  Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas
  Rinkodaros teisės turėtojas
  UAB „SANOFI-AVENTIS LIETUVA“
  A. Juozapavičiaus g. 6/2
  LT-09310, Vilnius
  Lietuva

  Gamintojai
  UNITHER LIQUID MANUFACTURING
  1-3 allee de la Neste
  Z.I. d‘en Sigal
  31770 Colomiers
  Prancūzija

  arba

  SANOFI-AVENTIS Zrt.
  Campona u. 1 (Harbor Park)
  1225 Budapest
  Vengrija

  Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į rinkodaros teisės turėtoją.

  UAB „SANOFI-AVENTIS LIETUVA“
  A.Juozapavičiaus g. 6/2
  LT-09310 Vilnius
  Tel.: + 370 5 2755224

  Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2013-01-04

  Naujausia pakuotės lapelio redakcija pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (VVKT) interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/
  Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Vaistą reikia vartoti per burną.

  Dozę kiekvienam pacientui nustato gydytojas. Jos būtina tiksliai laikytis.

  Paros dozę geriau vartoti valgio metu. Paprastai jaunesniems kaip 1 metų pacientams ją reikia gerti per du, vyresniems – per 3 kartus.

  Vaistą būtina vartoti reguliariai. Be gydytojo žinios keisti arba staiga nutraukti gydymą negalima.

  Kartono dėžutėje yra vienas flakonas, matavimo švirkštas su padalomis sirupui dozuoti bei jo antgalio jungiklis.

  Žinotina. Švirkšto negalima vartoti jokiems kitokiems vaistams dozuoti, kadangi jis yra skirtas šiam vaistui.

  Kai vaisto iš flakono pradedama vartoti:
  - reikia ištraukti kamštį;
  - reikia įstatyti matavimo švirkšto su padalomis antgalio jungiklį į flakono angą ir spaudžiant jungiklį į ją visiškai įstumti;
  - antgalio jungiklis turėtų likti įstatytas į flakoną visą vaisto vartojimo laiką.
  Po kiekvieno vartojimo flakoną būtina vėl užkimšti.

  Kaip naudoti švirkštą:
  - švirkštą įstatykite į jungiklio antgalį;
  - flakoną, prie kurio prijungtas švirkštas, apverskite dugnu į viršų;
  - stūmoklį traukite žemyn tol, kol įsiurbsite į švirkštą reikiamą dozę. Ją gali rodyti ant stūmoklio esančios žymės;
  - flakoną, prie kurio prijungtas švirkštas, pastatykite į įprastinę padėtį;
  - švirkštą atjunkite nuo jungiklio antgalio;
  - užkimškite flakoną kamšteliu;
  - po sirupo vartojimo švirkštą išvalykite, t.y. panardinus 2 arba 3 kartus įsiurbkite ir išstumkite iš jo vandenį.

  Prieš nutraukiant gydymą būtina pasitarti su gydytoju.

  Ką daryti pavartojus per didelę Depakine dozę?
  Depakine perdozavimas gali būti pavojingas, todėl tokiu atveju nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba artimiausią skubiosios pagalbos skyrių.

  Pamiršus pavartoti Depakine
  Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Toliau gerkite vaistą taip, kaip nurodė gydytojas.
  Jeigu neišgėrėte kelių dozių, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

  Nustojus vartoti Depakine
  Nenutraukite Depakine vartojimo bei nekeiskite jo dozės be gydytojo žinios. Jeigu be gydytojo nurodymo nutrauksite Depakine vartojimą, Jūsų būklė gali pablogėti.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Panašios prekės