preloader

Prašome palaukti

Gera kaina
DIOPPEX, 1000mg+12,2mg, milteliai geriamajam tirpalui, N10
DIOPPEX, 1000mg+12,2mg, milteliai geriamajam tirpalui, N10

DIOPPEX, 1000mg+12,2mg, milteliai geriamajam tirpalui, N10

Vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Paracetamolis+Fenilefrino hidrochloridas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 1000mg/12,2mg
Prekės kodas: 408450083303
 Dioppex skirtas peršalimo ir gripo simptomams, tokiems kaip galvos, gerklės ir kitokiems skausmas malšinti, nosies užgulimui bei temperatūrai mažinti.
Patraukli kaina
6,02 €
Dėmesio! Prašome įdėmiai perskaityti informacinį lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Užsisakant vaistinį preparatą internetu atsiskaitymas galimas tik grynaisiais.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Vaistinis preparatas

 Dioppex skirtas peršalimo ir gripo simptomams, tokiems kaip galvos, gerklės ir kitokiems skausmas malšinti, nosies užgulimui bei temperatūrai mažinti.Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.  Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į vaistininką. - Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių. - Jeigu per 5 dienas Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?    1. Kas yra Dioppex ir kam jis vartojamas  2. Kas žinotina prieš vartojant Dioppex   3. Kaip vartoti Dioppex  4. Galimas šalutinis poveikis  5.  Kaip laikyti Dioppex  6. Pakuotės turinys ir kita informacija     1. Kas yra Dioppex ir kam jis vartojamas    Dioppex skirtas peršalimo ir gripo simptomams, tokiems kaip galvos, gerklės ir kitokiems skausmas malšinti, nosies užgulimui bei temperatūrai mažinti. Jo sudėtyje yra dvi veikliosios medžiagos: • Paracetamolis yra gerai žinomas vaistas skausmui malšinti (analgetikas) ir taip pat gali sumažinti karščiavimą (antipiretikas). • Fenilefrino hidrochloridas (vaistas nuo nosies užsikimšimo) mažina nosies kanalų patinimą ir palengvina nosies užgulimą.

  2. Kas žinotina prieš vartojant Dioppex     Dioppex vartoti negalima: • jei esate alergiškas paracetamoliui, fenilefrinui ar bet kuriai kitai pagalbinei medžiagai (žr. 6 skyrių) • sergate sunkia širdies liga; • turite aukštą kraujospūdį (hipertenzija); • sergate sunkia kepenų liga; • sergate inkstų liga ar turite inkstų veiklos sutrikimų; • jei skydliaukė gamina per daug hormonų (hipertirozė); • sergate siauro kampo glaukoma (padidėjęs spaudimas akies viduje); • vartojate arba paskutines dvi savaites vartojote monoamino oksidazės inhibitorių (MOA); • vartojate kitus dekongestantus nuo peršalimo ir gripo.

Neduokite Dioppex jaunesniems kaip 15 metų vaikams.

Svarbu: sudėtyje yra paracetamolio. Nevartokite kartu kitų paracetamolio preparatų. Perdozavus, net jei jaučiatės gerai, būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją, dėl uždelsto sunkaus kepenų pažeidimo rizikos.

Prieš vartodami Dioppex pasitarkite su gydytoju ar vaistininku jei: • Jūsų kepenų funkcija yra sutrikusi; • Jūsų pernelyg aktyvi skydliaukė (hipertirozė); • esate vyras ir turite padidėjusią prostatą, kadangi Jums gali būti sunkiau pašalinti vandenį; • sergate cukriniu diabetu ar turite kraujotakos sutrikimų (įskaitant Raynaud sindromą); • kenčiate nuo prastos mitybos (esate labai nusilpęs); • sergate gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės trūkumu (genetinis sutrikimas); • esate nėščia arba žindote kūdikį.

Kitų vaistų vartojimas  Prieš vartodami Dioppex įspėkite savo gydytoją arba vaistininką, jei vartojate: • vaistus, kurių sudėtyje yra paracetamolio arba kitų paburkimą mažinančių vaistų nuo peršalimo ir gripo Jeigu vartojate šių vaistų, nevartokite Dioppex. • monoamino oksidazės inhibitorių (MAO), vartojamų depresijai ar Parkinsono ligai gydyti. Nevartokite Dioppex jei per pastarąsias 14 dienų vartojote MOA • triciklių antidepresantų nuo depresijos, tokių kaip amitriptilinas ar imipraminas • vaistų nuo aukšto kraujospūdžio (antihipertenzinių vaistų), įskaitant beta adrenoreceptorių blokatorius, arba vaistų gerinančių širdies funkciją ar koreguojančių širdies ritmo sutrikimus (digoksinas, lanoksinas, domperidonas) • vaistų nuo pykinimo ir vėmimo (pvz., metoklopramido ar domperidono) • vaistų kraujo skystinimui (antikoguliantų), tokių kaip varfarinas ir kiti kumarinai • vaistų aukštam cholesteroliui mažinti (pvz., kolesteramino) • raminamųjų (barbitūratų) • vaistų sudėtyje turinčių aspirino • chloramfenikolio (antibiotikas) • probenecido arba AZT (zidovudino).

 Dioppex vartojimas su maistu ir gėrimais  Nevartokite šio vaisto kartu su alkoholiu.    Nėštumas ir žindymo laikotarpis  Nėštumo ir žindymo laikotarpiu nerekomenduojama vartoti Dioppex: prieš vartodama pasitarkite su savo gydytoju.   Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Dioppex medžiagas Šio vaisto sudėtyje yra: Aspartamo (E951), fenilalanino šaltinio. Tai gali būti žalinga sergantiems fenilketonurija. Sacharozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.     3. Kaip vartoti Dioppex    Visada vartokite Dioppex tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į  gydytoją arba vaistininką.   Dozavimas Šis vaistas yra miltelių formoje, kuriuos reikia ištirpinti vandenyje ir išgerti kaip karštą gėrimą. Supilkite vieno paketėlio miltelius į įprastinio dydžio puodelį. Užpilkite karštu, bet ne verdančiu vandeniu (apie 250 ml). Leiskite atvėsti iki gėrimui tinkamos temperatūros.

Suaugusiems: 1 paketėlis kas 4 - 6 valandas, pagal poreikį. Paaugliams (vyresniems kaip 15 metų): 1 paketėlis kas 6 valandas, pagal poreikį. Negerkite daugiau kaip 4 paketėlių per parą.

Neduokite vaisto vaikams iki 15 metų amžiaus, nebent paskirtų gydytojas.

Neviršykite rekomenduojamos dozės.

Jei simptomai išsilaiko ilgiau nei 5 dienas ar būklė dar pablogėja, pasitarkite su savo gydytoju.

Ką daryti pavartojus per didelę Dioppex dozę? Netyčia išgėrus per daug vaisto, net jei jaučiatės gerai, nedelsiant kreipkitės į gydytoją, dėl uždelsto sunkaus kepenų pažeidimo rizikos.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. Galimas šalutinis poveikis    Dioppex, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Jei Jums pasireiškė bet kuris iš šių šalutinių poveikių, ar atsitinka kas nors neįprasta, nedelsiant nutraukite vaisto vartojimą.    Fenilefrinas retais atvejais gali sukelti greitą širdies plakimą (palpitaciją).  Retais atvejais gali pasitaikyti aukštas kraujo spaudimas ir galvos skausmas, vėmimas ir greitas širdies plakimas.  Taip pat fenilefrinas gali sukelti miego sutrikimus (nemigą), nervingumą, drebulį (tremoras), nerimą, neramumą, sumišimą, dirglumą ar galvos skausmą.  Šie šalutiniai poveikiai yra reti (pasireiškė mažiau negu 1 pacientui iš 1 000, bet daugiau negu 1 iš 10 000).  Apetito netekimas, pykinimas ar vėmimas yra dažna su fenilefrino (pasireiškia daugiau negu 1 iš 100 žmonių, bet mažiau negu 1 iš 10).    Labai retais atvejais buvo pranešta apie su paracetamolio vartojimu susijusius tam tikrų kraujo ląstelių kiekio sutrikimus (pasireiškė mažiau nei 1 žmogui iš 10 000). Jei taip nutiktų, simptomai gali būti neįprastai greitas kraujosruvų atsiradimas, arba infekcijos, pavyzdžiui, gerklės skausmas.    Alerginės reakcijos (pvz., odos išbėrimas ar dilgėlinė); sunki alerginė reakcija (anafilaksija); retais atvejais gali pasireikšti švokštimas ar pasunkėjęs kvėpavimas (pasireiškia mažiau nei 1 žmogui iš 1 000, bet daugiau nei 1 iš 10 000).    Jeigu kuris nors šalutinis poveikis pasidarė sunkus arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. Kaip laikyti Dioppex    Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.    Ant paketėlio ar dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Dioppex vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.    Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje.    Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.     6. Pakuotės turinys ir kita informacija   Dioppex sudėtis   - Veikliosios medžiagos yra paracetamolis ir fenilefrino hidrochloridas. Viename paketėlyje yra 1000 mg paracetamolio ir 12,2 mg fenilefrino hidrochlorido (atitinka 10 mg fenilefrino). - Pagalbinės medžiagos yra sacharozė, natrio citratas, citrinos rūgštis, askorbo rūgštis, acesulfamo kalio druska (E950), aspartamas (E951), chinolino geltonasis (E104), citrinų aromato medžiaga.

 Dioppex išvaizda ir kiekis pakuotėje Dioppex yra geltoni milteliai geriamajam tirpalui, supakuoti į laminuotus paketėlius ir kartono dėžutę. Vaistas tiekiamas dėžutėmis po 5 ir 10 paketėlių.     Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

Rinkodaros teisės turėtojas WICK Pharma Sulzbacher Strasse 40, 65824 Schwalbach am Taunus  Vokietija    Gamintojas  Wrafton Laboratories Limited  Exeter Road, Wrafton  Braunton, Devon,  EX33 2DL  Jungtinė Karalystė    Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą:

UAB Sicor Biotech Molėtų pl. 5 LT-08409 Vilnius  Tel. +370 5 266 02 03    Šio vaistinio preparato rinkodaros teisė EEE valstybėse narėse suteikta tokiais pavadinimais:  Bulgarija Vicks Active Max 1000 mg/12.2 mg powder for oral solution  Kroatija Vicks SymptoMed Forte 1000 mg+12,2 mg prašak za oralnu otopinu  Estija  Dioppex  Latvija Dioppex 1000 mg/12,2 mg pulveris iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai  Lietuva Dioppex 1000 mg/12,2 mg milteliai geriamajam tirpalui  Rumunija Vicks Lămâie 1000mg/12,2mg pulbere pentru soluţie orală      Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2014-10-27      Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

 Visada vartokite Dioppex tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į  gydytoją arba vaistininką.   Dozavimas Šis vaistas yra miltelių formoje, kuriuos reikia ištirpinti vandenyje ir išgerti kaip karštą gėrimą. Supilkite vieno paketėlio miltelius į įprastinio dydžio puodelį. Užpilkite karštu, bet ne verdančiu vandeniu (apie 250 ml). Leiskite atvėsti iki gėrimui tinkamos temperatūros.

Suaugusiems: 1 paketėlis kas 4 - 6 valandas, pagal poreikį. Paaugliams (vyresniems kaip 15 metų): 1 paketėlis kas 6 valandas, pagal poreikį. Negerkite daugiau kaip 4 paketėlių per parą.

Neduokite vaisto vaikams iki 15 metų amžiaus, nebent paskirtų gydytojas.

Neviršykite rekomenduojamos dozės.

Jei simptomai išsilaiko ilgiau nei 5 dienas ar būklė dar pablogėja, pasitarkite su savo gydytoju.

Ką daryti pavartojus per didelę Dioppex dozę? Netyčia išgėrus per daug vaisto, net jei jaučiatės gerai, nedelsiant kreipkitės į gydytoją, dėl uždelsto sunkaus kepenų pažeidimo rizikos.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Straipsniai

Sloga – nuolatinis šaltojo metu sezono palydovas. Specialisto patarimai.

Dr. Tomas Balsevičius LSMU ANG ligų klinikaRudenį sugrįžtame į mokyklas, darželius, dalinamės vasaros įspūdžiais, džiaugiamės rudeniškomis dienomis. Tačiau atšalęs oras ir vėjyje besisukantys la...

Straipsniai

Sloga – nuolatinis šaltojo metu sezono palydovas. Specialisto patarimai.

Dr. Tomas Balsevičius LSMU ANG ligų klinikaRudenį sugrįžtame į mokyklas, darželius, dalinamės vasaros įspūdžiais, džiaugiamės rudeniškomis dienomis. Tačiau atšalęs oras ir vėjyje besisukantys la...

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti