preloader

Prašome palaukti

E-vaistinės klientų aptarnavimas 8 5 260 2200
e-pasiūlymas
E-prekė
DR. BROWN'S buteliukas-maitintuvas su ypač mažo pratekėjimo žinduku NATURAL FLOW, 15 ml

DR. BROWN'S buteliukas-maitintuvas su ypač mažo pratekėjimo žinduku NATURAL FLOW, 15 ml

Pramoninė prekė
Prekės kodas: 072239310977
Žindymo buteliukas-maitintuvas, iš kuriuo skystis teka labai lėtai. Su padalomis iki 15 ml. Tinka priešpieniui, pienui, pieno mišinukui arba vaistams.
2 už 1 kainą! Galioja įsidėjus 2 vnt. į krepšelį.
6,39 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtintas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Pramoninė prekė

Žindymo buteliukas-maitintuvas, iš kuriuo skystis teka labai lėtai. Su padalomis iki 15 ml. Tinka priešpieniui, pienui, pieno mišinukui arba vaistams.


Dėl šio buteliuko sistemos pienas teka labai lėtai, o kūdikis maitinamas pamažu. Patogiai sužymėtos padalos nuo 1 ml iki 15 ml, kad būtų tiksliai išmatuotas priešpienis, pienas, pieno mišinukas arba vaistukai. Tai puikus pasirinkimas iš karto po gimdymo, kai tiesioginis maitinimas krūtimi negalimas, taip pat pirmiems bandymams maitinti per burną arba po operacijos. Be bisfenolio BPA.

Pakuotė: 1 buteliukas-maitintuvas ir labai mažo pratekėjimo žindukas.

Perspėjimas! Jūsų vaiko saugumui ir sveikatai žindukus naudokite tik su suaugusiųjų priežiūra. Niekada neduokite žinduko vietoje čiulptuko. Pastovus ar ilgas skysčių gėrimas gali sugadinti dantis. Prieš maitinimą, visada patikrinkite maisto temperatūrą. Silikoninis „Dr. Brown‘s Natural Flow“ žindukas sukurtas norint pasiekti geriausius maitinimo rezultatus.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Priežiūra: plaukite tik švariomis rankomis ir ant švarių paviršių. Prieš pirmąjį naudojimą žinduką išplaukite ir sterilizuokite. Po kiekvieno naudojimo išplaukite. Galimas plovimas / sterilizavimas elektriniuose ir mikrobangų krosnelės sterilizatoriuose, virinant, autoklave, indaplovėje ant viršutinės lentynos. Įsitikinkite, ar žinduko skylutė švari ir neužsikimšusi.

Prieš kiekvieną naudojimą patempkite žinduką, kad įsitikintumėte, ar jis neplyšta. Atsakingai tikrinkite žinduką, ypač tuomet, kai dygsta dantukai. Nedelsiant pakeiskite kitu, jei pasirodo kokie nors susidėvėjimo požymiai, plyšimai ar formos pasikeitimas. Kūdikis gali įkvėpti mažas daleles, o tai gali sukelti rimtus sveikatos sutrikimus. Ištraukite buteliuką iš burnos, kai kūdikis nebevalgo. Nepalikite ant tiesioginių saulės spindulių ar karštų vietų, laikykite sausoje vietoje.

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti