preloader

Prašome palaukti

E-vaistinės klientų aptarnavimas 8 5 260 2200
e-pasiūlymas
E-prekė
DR.BROWN'S buteliukas plačiu kakleliu  OPTIONS+, 150ml, 1 vnt. + žindukas, 0–3 mėn., 1 vnt. + valymo šepetėlis, 1 vnt.
DR.BROWN'S buteliukas plačiu kakleliu  OPTIONS+, 150ml, 1 vnt. + žindukas, 0–3 mėn., 1 vnt. + valymo šepetėlis, 1 vnt.
DR.BROWN'S buteliukas plačiu kakleliu  OPTIONS+, 150ml, 1 vnt. + žindukas, 0–3 mėn., 1 vnt. + valymo šepetėlis, 1 vnt.

DR.BROWN'S buteliukas plačiu kakleliu OPTIONS+, 150ml, 1 vnt. + žindukas, 0–3 mėn., 1 vnt. + valymo šepetėlis, 1 vnt.

Pramoninė prekė
Prekės kodas: 072239318164
Su patentuota vidine oro cirkuliacijos sistema. Gali padėti sumažinti pilvo dieglius, atpylinėjimą, atsirūgimą, dujų kaupimąsi organizme.
2 už 1 kainą! Galioja įsidėjus 2 vnt. į krepšelį.
11,15 €
Atsiėmimas vaistinėje
Nemokamai perkant už 10€ ir daugiau | 0.49€ perkant iki 10€
2 - 3 d. d.
Nurodytu adresu visoje Lietuvoje
Nemokamai perkant už 25€ ir daugiau | 1.90€ perkant iki 25€
2 - 3 d. d.

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Dėmesio! Užsakymų pristatymas gali užtrukti ilgiau nei įprastai. Apgailestaujame! Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Pramoninė prekė

Su patentuota vidine oro cirkuliacijos sistema. Gali padėti sumažinti pilvo dieglius, atpylinėjimą, atsirūgimą, dujų kaupimąsi organizme.


Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad patentuota vidinė oro cirkuliacijos sistema apsaugo nuo kolikos simptomų, pilvo pūtimo, atpylinėjimo, padeda išsaugoti vitaminus A, C, E bei lipidus, kurie reikalingi kūdikio sveikam vystymuisi, taip pat padeda virškinti, palaiko geresnį miego režimą.

„Options+“ yra su patobulinta patentuota vidine oro cirkuliacijos sistema, mažinančia pilvo dieglius, atpylinėjimą, atsirūgimą, dujų kaupimąsi organizme. Naudodami buteliuką su vidine oro cirkuliacijos sistema, padedate savo vaikui išvengti žarnyno problemų, maistas lengviau virškinamas bei geriau įsisavinami vitaminai. Buteliukas yra su minkštu silikoniniu žinduku, kurio forma panaši į mamos krūties anatomiją natūralesniam maitinimui. Be BPA (bisfenolio A), PVC bei švino. Tai yra pirmasis „Dr. Brown’s“ buteliukas, augantis kartu su vaiku. Jis gali būti naudojamas su oro cirkuliacijos sistema arba be jos. Rekomenduojame buteliuką naudoti su vidine oro cirkuliacijos sistema, bet, vaikui paaugus, kai jis nebejaučia žarnyno negalavimų, ją galima išimti ir buteliuką naudoti be jos. Pienas bėgs sparčiau, o kūdikis pavalgys greičiau.

Kaip veikia vidinė oro cirkuliacijos sistema: pavertus buteliuką, oras per buteliuko antkaklį patenka į vidinę oro cirkuliacijos sistemą (į vamzdelį) ir pakyla į viršų nepatekdamas į pieną. Piene nesusidaro oro burbuliukų, o buteliuke neatsiranda vakuumo, žindukas nesusitraukia. Kūdikiui patogiau maitintis, nes pienas teka laisvai, kaip iš krūties. Kiekvieno kūdikio valgymo įpročiai yra skirtingi ir individualūs, jiems neturi įtakos amžius ar ūgis. Atsižvelgdami į individualius poreikius, „Dr. Brown’s“ siūlo skirtingų lygių žindukus su skirtingo pratekėjimo skylutėmis žinduke. Žindukus keisti būtina.

Kada laikas keisti žinduką: jeigu maitinant Jūsų kūdikis springsta, jam sunku nuryti, kosėja, pienas valgant bėga iš burnytės, atsisako buteliuko, sunku traukti, ilgiau valgo, vangus ar sudirgęs valgymo metu, maitinamas užmiega.

„Options+“ buteliukams plačiu kakleliu tinka tik „Options+“ žindukai.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne
Lytis: Berniukams ir mergaitėms

Prieš pirmą naudojimą: rankos bei paviršiai turi būti švarūs. Išimkite valymo šepetėlį iš buteliuko. Prieš naudojimą išrinkite ir išplaukite visas buteliuko dalis. Žinduką (prieš pirmą naudojimą) pavirinkite vandenyje 5 min. Žinduko skylutė turi būti švari. Kaskart patikrinkite žinduką, pastebėję žinduko susidėvėjimą, pakeiskite jį nauju. Panaudoję buteliuką, išplaukite visas buteliuko dalis karštu vandeniu ir plovikliu, ypač vidinę oro cirkuliacijos sistemą. Vamzdelius plaukite su pakuotėje esančiu mažu šepetėliu. Galima plauti viršutinėje indaplovės lentynoje, prieš tai išrinkus visas buteliuko dalis. Buteliuko ir žinduko sterilizavimas. Galimi keli būdai: užpilant verdančiu vandeniu, panardinant į dezinfekuojančias priemones, skirtas kūdikių buteliukams plauti (vadovaujantis gamintojo instrukcija), elektriniame sterilizatoriuje arba mikrobangų krosnelėje specialiame sterilizavimo maišelyje. Temperatūra neturi viršyti 100 °C. Būkite atidūs: karštas vanduo ar garai gali nudeginti rankas. Buteliukus, žindukus bei aksesuarus sterilizuokite tik švariomis rankomis. Mažo šepetėlio, esančio pakuotėje, sterilizuoti negalima. Perspėjimas! Jūsų vaiko saugumui ir sveikatai: maitinti vaiką iš buteliuko gali tik suaugęs asmuo. Nenaudokite žinduko vietoje čiulptuko. Pastovus ar ilgas skysčių vartojimas gali sugadinti dantis. Patikrinkite skysčio temperatūrą prieš maitinant. Dėmesio! Nešildykite buteliuko mikrobangų krosnelėje, nes piene ar mišinuke gali susidaryti karštų vietų. Maitinimas iš buteliuko su vidine oro cirkuliacijos sistema. Nepurtykite buteliuko, norėdami išmaišyti pieno mišinuką. Purtant susidaro oro burbulai. Mišinuką atsargiai išmaišykite kitame inde, kad neliktų miltelių gumulėlių, kurie gali užkišti žinduko skylutę, ir perpilkite į buteliuką. Ventiliacinė sistema neveiks, jei viršysite leistiną skysčių normą buteliuke. Jeigu reikia pašildyti buteliuką, prieš tai būtinai išimkite vidinę cirkuliacijos sistemą, kad šildomas skystis nebėgtų per vamzdelį į viršų. Nešildykite pieno daugiau nei 37 laipsnių šilumos. Visada patikrinkite skysčių temperatūrą, prieš paduodami buteliuką vaikui. 

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti