preloader

Prašome palaukti

E-vaistinės klientų aptarnavimas 8 5 260 2200
E-prekė
DR. BROWN'S pakaitiniai gertuvės šiaudeliai, nuo 6 mėn., 2 vnt.+šepetėlis, 1 vnt.

DR. BROWN'S pakaitiniai gertuvės šiaudeliai, nuo 6 mėn., 2 vnt.+šepetėlis, 1 vnt.

Pramoninė prekė
Prekės kodas: 072239311080
Šiaudeliai, tinkantys 300 ml gertuvei, ir valymo šepetėlis.
6,39 €
Nurodytu adresu visoje Lietuvoje
Nemokamai perkant už 35€ ir daugiau | 2.90€ perkant iki 35€
2 - 3 d. d.
Į OMNIVA paštomatą
Nemokamai perkant už 35€ ir daugiau | 1.49€ perkant iki 35€
2 - 5 d. d.
Greitas Vilniuje

Nemokamai perkant už 45€ ir daugiau | 3.99€ perkant iki 45€

1 - 2 d. d.
Atsiėmimas vaistinėje
Nemokamai perkant už 10€ ir daugiau | 0.49€ perkant iki 10€
2 - 3 d. d.

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Dėmesio! Užsakymų pristatymas gali užtrukti ilgiau nei įprastai. Apgailestaujame! Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Pramoninė prekė

Šiaudeliai, tinkantys 300 ml gertuvei, ir valymo šepetėlis.


Šie šiaudeliai tinka tik „Dr. Brown`s“ gertuvėms su šiaudeliu. Komplekte esantis šepetėlis skirtas šiaudeliams plauti. Be bisfenolio BPA.

DR. BROWN'S pakaitiniai gertuvės šiaudeliai, nuo 6 mėn., 2 vnt.+šepetėlis, 1 vnt.
DR. BROWN'S pakaitiniai gertuvės šiaudeliai, nuo 6 mėn., 2 vnt.+šepetėlis, 1 vnt.
6,39 €
6,39 €
Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Priežiūra: prieš naudojimą išplaukite visas dalis. Dirbkite tik su švariomis rankomis ir ant švarių paviršių.  Išplaukite prieš pirmąjį ir vėlesnius naudojimus šiltu, muilinu vandeniu. Gerai išskalaukite. Galima plauti indaplovėje ant viršutinės lentynėlės.


Surinkimas: šiaudelis susideda iš dviejų dalių: silikoninės ir plastikinės. Įstatykite silikoninę šiaudelio dalį į gertuvės vidinėje dangtelio dalyje esančią skylutę. Patraukite šiaudelį iš abiejų pusių, įsitikinkite, ar jis gerai įstatytas. Į silikoninę šiaudelio dalį iš apačios įstatykite plastikinę šiaudelio dalį (sujunkite juos). Įpilkite gėrimą. Uždėkite dangtelį su šiaudeliu ant gertuvės ir tvirtai užsukite.


Perspėjimas! Saugumui ir sveikatai: naudokite tik su suaugusiųjų priežiūra. Pastovus ar ilgas pieno, sulčių ar saldžių gėrimų vartojimas gali sugadinti dantis. Prieš maitinimą visada patikrinkite maisto temperatūrą. Šiaudeliai netinka vaikams iki 6 mėnesių amžiaus. Šiaudeliai skirti naudoti tik įstačius į gertuvę. Gertuvės su šiaudeliu negalima naudoti be šiaudelio. Šiaudelio vidus turi būti švarus, neužsikimšęs. Nedelsiant išplaukite visas dalis po naudojimo. Nerekomenduojama pilti karštus ir gazuotus gėrimus. Nešildykite mikrobangų krosnelėje, nes skysčiuose gali susidaryti karštų vietų. Venkite chemiškai stiprių valymo priemonių, jos gali pažeisti gaminį. Nevirinkite, nesterilizuokite mikrobangų krosnelėje. Nepalikite tiesioginių saulės spindulių apšviečiamose vietose ar prie karštų vietų, laikykite sausoje vietoje. Visas dalis laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš kiekvieną naudojimą patikrinkite visas dalis, ar nėra pažeidimų. Norint išvengti galimo užspringimo pavojaus, reguliariai patikrinkite šiaudelio patvarumą, traukdami už šiaudelio ir įsitikindami, ar nėra įtrūkimų ar įplyšimų. Nepalikite vaiko su gertuve be priežiūros. Neleiskite vaikui vaikščioti ar bėgioti su gertuve. Niekada nenaudokite šiaudelio vietoje čiulptuko ar kramtuko. Prieš kiekvieną naudojimą patikrinkite, ar nėra susidėvėjimo požymių. Pastebėję pažeidimus, išmeskite susidėvėjusią dalį. Jei turite maitinimo problemų, kreipkitės į gydytoją.

Jums taip pat gali patikti

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.