preloader

Prašome palaukti

E-prekė
DR. BROWN'S sudedami maisto indeliai, 6 mėn.+, 4 vnt.

DR. BROWN'S sudedami maisto indeliai, 6 mėn.+, 4 vnt.

Pramoninė prekė
Prekės kodas: 072239007655
Sandarūs, tinka užkandžiams ir skysčiams laikyti.
16,69 €

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Pramoninė prekė

Sandarūs, tinka užkandžiams ir skysčiams laikyti.4 indeliai, užmaunami vienas ant kito. Sandarūs, galima laikyti ne tik užkandžius, bet ir skysčius. Galėsite pasiūlyti savo vaikui sveikus užkandžius bei gėrimus tiek namuose, tiek išvykoje. Sudėtyje nėra bisfenolio BPA.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Naudojimas: išplaukite prieš pirmąjį ir vėlesnius naudojimus šiltu, muilinu vandeniu. Gerai išskalaukite. Galima plauti indaplovėje ant viršutinės lentynėlės.


Perspėjimas! Saugumui ir sveikatai: nepalikite vieno valgančio vaiko be priežiūros. Nedėkite indelių į mikrobangų krosnelę. Nelaikykite tiesioginių saulės spindulių apšviestose vietose ar prie karštų vietų. Prieš paduodant vaikui indelius, nuimkite ir išmeskite visas įpakavimo dalis. Visada naudokite tik su suaugusiųjų priežiūra. Prieš kiekvieną naudojimą patikrinkite, ar nėra susidėvėjimo požymių. Pastebėję pažeidimus, išmeskite indelį. Visada patikrinkite maisto temperatūrą prieš paduodami vaikui.

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti