preloader

Prašome palaukti

e-pasiūlymas
duphalac, 500 ml, geriamasis tirpalas, N1
duphalac, 500 ml, geriamasis tirpalas, N1

duphalac, 500 ml, geriamasis tirpalas, N1

Vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Laktuliozė
Veikliosios medžiagos stiprumas: 667mg/ml
Prekės kodas: 042974
Vidurių užkietėjimui (reti žarnų judesiai, kietos ir sausos išmatos) gydyti. Pavyzdžiui, sergant hemorojumi, po storosios žarnos ar išangės operacijos,
kepe...
7,84 €
Prekė sandėlyje
Dėmesio! Prašome įdėmiai perskaityti informacinį lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Užsisakant vaistinį preparatą internetu atsiskaitymas galimas tik grynaisiais.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Vaistinis preparatas

Vidurių užkietėjimui (reti žarnų judesiai, kietos ir sausos išmatos) gydyti. Pavyzdžiui, sergant hemorojumi, po storosios žarnos ar išangės operacijos,
kepenų encefalopatijos, dar vadinamos portaline sistemine encefalopatija, gydymui (kepenų liga sukelianti sunkumą mąstyti, tremorą, sumažėjusi sąmoningumo lygi, įskaitant komą).


Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą.
Šį vaistinį preparatą galima įsigyti be recepto. Tačiau norint pasiekti geriausių rezultatų, duphalac vartoti reikia atsargiai.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu simptomai pasunkėjo arba per kelias dienas nepalengvėjo, kreipkitės į gydytoją.
- Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.


Lapelio turinys
1. Kas yra duphalac ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant duphalac
3. Kaip vartoti duphalac
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti duphalac
6. Kita informacija


1. KAS YRA DUPHALAC IR KAM JIS VARTOJAMAS

Kas yra duphalac
- duphalac sudėtyje yra vidurius laisvinančios medžiagos vadinamos laktulioze. Ji suminkština išmatas ir palengvina žarnų turinio slinkimą pritraukiant vandenį į žarnyną. Jūsų organizmas laktuliozės neabsorbuoja

Kam duphalac naudojamas
duphalac geriamąjį tirpalą galite gerti neskiestą arba truputį atskiesti. duphalac, tiekiamam buteliais, pridedama matavimo taurelė.

Vidurių užkietėjimo gydymui arba kai yra pageidautinas tuštinimasis minkštomis išmatomis.
Vaistas gali būti vartojamas kartą per dieną, pavyzdžiui, pusryčiaujant, arba dozė gali būti padalinta į dvi dalis. duphalac, tiekiamam buteliuose, naudokite matavimo taurelę.
Pagal atsaką į gydymą, po keleto dienų pradinė dozė gali būti pakeičiama į palaikomąją dozę. Gydomasis poveikis gali pasireikšti tik po keleto (2-3) dienų.

Pacientas Pradinė paros dozė Palaikomoji paros dozė
Suaugusiems žmonėms ir paaugliams 15-45 ml 15-30 ml
7-14 metų vaikams
15 ml 10-15ml
1-6 metų vaikams 5-10 ml 5-10 ml
Kūdikiams iki 1 metų Iki 5 ml Iki 5 ml

Dozavimas esant kepenų komai ar prieškominei būklei (tik suaugusiems)
Pradinė dozė pacientams, kuriems yra kepenų encefalopatija, yra 30-45 ml geriamojo tirpalo 3-4 kartus per parą. Ši dozė gali būti keičiama, kad būtų pasiekiamas išsituštinimas minkštomis išmatomis 2-3 kartus per parą.

Vaikai. Vaikai, kūdikiai ir naujagimiai gali vartoti vidurius laisvinančius vaistus tik išimtiniais atvejais gydymą prižiūrint gydytojui, nes tai gali sutrikdyti normalius išmatų judėjimo žarnynu refleksus.
Neduokite duphalac vaikams (jaunesniems nei 14 metų) nepasitarę su gydytoju, jei jis neskyrė vaisto ir atidžiai nestebi gydymo.

Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės