preloader

Prašome palaukti

Gera kaina
DUREX prezervatyvai INVISIBLE EXTRA SENSITIVE, 52 mm, 10 vnt.

DUREX prezervatyvai INVISIBLE EXTRA SENSITIVE, 52 mm, 10 vnt.

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 505219704895

Šeimos planavimui.

Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Kaina vaistinėje gali skirtis nuo kainos, perkant internetu.

  * www.eurovaistine.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina

  Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

  Medicinos priemonė

  Šeimos planavimui.  Skaidrūs natūralaus kaučiuko latekso prezervatyvai „Durex Invisible Extra Sensitive“ su lubrikantu. Itin ploni, užtikrina didesnį jautrumą. Tiesūs, su spermos rezervuaru. Nominalusis plotis 52 mm. Prezervatyvai „Durex Invisible“ yra patys ploniausi kada nors „Durex“ sukurti prezervatyvai, maksimaliai padidinantys jautrumą ir užtikrinantys aukštą saugumo lygį ir apsaugą.

  1. Prezervatyvą ant sustandėjusios varpos gali užmauti bet kuris partneris. Stenkitės jį užmauti prieš varpai paliečiant kitą asmenį. Tai padeda išvengti nėštumo ir galimybės užsikrėsti lytiniu keliu perduodamomis infekcijomis.
  2. Įsitikinkite, kad ritinėlis yra išorėje. Jei viduje − prezervatyvas išvirkščias. Suspauskite spenelio formos prezervatyvo galiuką, kad į jo vidų nepatektų oro.
  3. Laikydami suspaustą spenelio formos galiuką, uždėkite prezervatyvą ant varpos galvutės, o kita ranka užmaukite. Jei lytinio akto metu prezervatyvas pradeda smukti, iškart jį vėl užmaukite. Jei jaučiate, kad prezervatyvas krenta nuo varpos ar įsitempė, sustokite ir patikrinkite, nes jis gali suplyšti. Jei prezervatyvas nusmuko, stabtelėkite ir užsidėkite naują.
  4. Iškart po ejakuliacijos, kol varpa dar standi, tvirtai suimkite prezervatyvą ties varpos pagrindu. Numaukite, suvyniokite į servetėlę ir išmeskite jį į šiukšlių dėžę. Nemeskite prezervatyvų į unitazą.

  Kartu perkamos prekės

  Panašios prekės