preloader

Prašome palaukti

DUREX prezervatyvai INVISIBLE EXTRA SENSITIVE, 52 mm, 3 vnt.

DUREX prezervatyvai INVISIBLE EXTRA SENSITIVE, 52 mm, 3 vnt.

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 505219704524

Šeimos planavimui.

4,09 €
Prekė sandėlyje

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Medicinos priemonė

Šeimos planavimui.Skaidrūs natūralaus kaučiuko latekso prezervatyvai „Durex Invisible Extra Sensitive“ su lubrikantu. Itin ploni, užtikrina didesnį jautrumą. Tiesūs, su spermos rezervuaru. Nominalusis plotis 52 mm. Prezervatyvai „Durex Invisible“ yra patys ploniausi kada nors „Durex“ sukurti  prezervatyvai, maksimaliai padidinantys jautrumą ir užtikrinantys aukštą saugumo lygį ir apsaugą.

  1. Prezervatyvą ant sustandėjusios varpos gali užmauti bet kuris partneris. Stenkitės jį užmauti prieš varpai paliečiant kitą asmenį. Tai padeda išvengti nėštumo ir galimybės užsikrėsti lytiniu keliu perduodamomis infekcijomis.
  2. Įsitikinkite, kad ritinėlis yra išorėje. Jei viduje − prezervatyvas išvirkščias. Suspauskite spenelio formos prezervatyvo galiuką, kad į jo vidų nepatektų oro.
  3. Laikydami suspaustą spenelio formos galiuką, uždėkite prezervatyvą ant varpos galvutės, o kita ranka užmaukite. Jei lytinio akto metu prezervatyvas pradeda smukti, iškart jį vėl užmaukite. Jei jaučiate, kad prezervatyvas krenta nuo varpos ar įsitempė, sustokite ir patikrinkite, nes jis gali suplyšti. Jei prezervatyvas nusmuko, stabtelėkite ir užsidėkite naują.
  4. Iškart po ejakuliacijos, kol varpa dar standi, tvirtai suimkite prezervatyvą ties varpos pagrindu. Numaukite, suvyniokite į servetėlę ir išmeskite jį į šiukšlių dėžę. Nemeskite prezervatyvų į unitazą.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės