preloader

Prašome palaukti

ECOCILLIN ORAL, 15 kapsulių
ECOCILLIN ORAL, 15 kapsulių

ECOCILLIN ORAL, 15 kapsulių

Medicinos priemonė
0
Prekės kodas: 477901805036
Prekės ženklas: ECOCILLIN
Sukuria apsauginį barjerą nuo patogenų, atstato normalią makšties mikroflorą, skatina vaginozės ir vaginito simptomų išnykimą.
11,91 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatymas: Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Panašios prekės

Medicinos priemonė

Sukuria apsauginį barjerą nuo patogenų, atstato normalią makšties mikroflorą, skatina vaginozės ir vaginito simptomų išnykimą.


Didelis kiekis mikroorganizmų, vadinamų žmogaus mikrobiotomis, gyvena žmogaus organizme. Didesnė dalis mikroorganizmų paplitę virškinamajame trakte ir urogenitalinėje sistemoje ir yra glaudžiai tarpusavyje susiję. Nustatyta, kad subalansuota žarnyno aplinka veikia normalią makšties mikroflorą.

Fiziologiškai mikrobiota palaiko joje esančių mikroorganizmų, iš jų ir  pieno rūgšties bakterijų, pusiausvyrą, arba homeostazę, todėl neatsiranda patologinių pokyčių.

Dėl įvairių veiksnių, pavyzdžiui, antibiotikų vartojimo, hormoninių pokyčių ir kai kurių veiksnių, susijusių su gyvenimo būdu (pvz., nesubalansuotas ir/arba neteisingas maitinimasis ir pan.), ši pusiausvyra gali sutrikti ir sumažėti laktobakterijų kiekis, sudarydamas palankias sąlygas vystytis patogeniniams mikroorganizmams. Todėl yra svarbu palaikyti optimalų laktobakterijų kiekį, kadangi jos sukuria apsauginį barjerą ir išlaiko fiziologinį pH, ir tokiu būdu apsaugo gleivines.

„Ecocillin Oral“ yra medicinos priemonė, sudaryta iš 5 milijardų probiotinių pieno rūgšties bakterijų (Lactobacillus plantarum P 17630, Lactobacillus paracasei I 1688, Lactobacillus salivarius I 1794), kurios natūraliai randamos žmogaus aplinkoje ir sugeba prisitvirtinti prie gleivinių bei atstatyti normalią žarnyno ir makšties pusiausvyrą, mišinio.

Tokių makšties infekcijų, kaip mikozė ir bakterinė vaginozė, atveju, taip pat ir pakartotinos infekcijos atveju, „Ecocillin Oral“ vartojimas padeda neutralizuoti patogeninių mikroorganizmų dauginimąsi dėl jame esančių laktobakterij.

Laktobakterijos, pasiskirstydamos ant makšties gleivinės, suformuoja ploną sluoksnį (bioplėveles), kuris apsaugo nuo kitų patogeninių mikroorganizmų antpuolio ir skatina vaginozės ir vaginito simptomų (pavyzdžiui, nemalonaus makšties kvapo, paraudimo, niežulio, skausmo pojūčio) išnykimą ir užkerta kelią galimoms pasikartojančioms infekcijoms.

Laktobakterijos, esančios „Ecocillin Oral“, prisitvirtina prie gleivinės ir taip palaiko rūgščią makšties aplinką, kuri padeda atkurti makšties fiziologinį pH, paprastai pakitusį dėl patogeninių mikroorganizmų.

„Ecocillin Oral“ pateikiamas augalinės kilmės geriamosiose kapsulėse.

Sudėtis: kukurūzų krakmolas, maltodestrinai, pieno rūgšties probiotikų mišinys (L. plantarum P17630, L. paracasei I 1688, L. salivarius I 1794, kukurūzų krakmolas, pienas), magnio stearatas, silicio dioksidas. Kapsulės kiautas: hipromeliozė, titano dioksidas (E 171).

Įspėjimai:

VARTOTI TIK PER BURNĄ. Nedėti į makštį.

Siekiant nepažeisti kapsulės ją ištraukiant iš lizdinės plokštelės, rekomenduojama spausti kapsulės galus (o ne per vidurį).

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Ypatingų šalutinio poveikio veiksnių vartojant šį produktą nėra.

Jei esate alergiškas bet kuriai iš sudedamųjų medžiagų, nenaudokite šio produkto.

Neatskirkite lizdinės plokštelės nuo gamintojo pakuotės.

Laikymo sąlygos: Laikyti ne aukštesnėje kaip 25° C. Ant pakuotės nurodytas galiojimo laikas galioja laikantis laikymo sąlygų, nepažeidus pakuotės.

ECOCILLIN ORAL, 15 kapsulių
ECOCILLIN ORAL, 15 kapsulių
11,91 €
Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

 Vartoti po 1 kapsulę per dieną, rekomenduojama ne valgio metu, ne trumpiau kaip 15 dienų iš eilės.

Klientų vertinimas (0):

Jums taip pat gali patikti

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.