preloader

Prašome palaukti

ESSENTIAL veido valymo rinkinys
ESSENTIAL veido valymo rinkinys

ESSENTIAL veido valymo rinkinys

Kosmetika
Prekės kodas: 871892487852

Švelniai ir švytinčiai odai!

14,99 €
Prekė sandėlyje

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Kosmetika

Švelniai ir švytinčiai odai!Naudokite giliajam odos valymui ir šveitimui, švelniam  masažui ir atgaivinimui.


Rinkinyje:


- Dviejų greičių valomasis prietaisas


- Veido prausiklis, 150 ml


- Kelioninis krepšelis


- 2 valomieji šepetėliai


- 1 silikoninis masažo šepetėlis


(2 x AA baterijos NEPRIDEDAMOS)


VEIDO PRAUSIKLIS: švelnios sudėties losjonas pašalina nešvarumus ir suteikia odai švelnumo ir gaivos pojūtį. Užtepkite ant drėgnos odos ir švelniai masažuokite sukamaisiais judesiais prietaisu arba pirštų galiukais, saugokite, kad nepatektų į akių sritį. Nuskalaukite drungnu vandeniu. Patekus į akis, rūpestingai plaukite vandeniu. Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje.

NAUDOJIMO NURODYMAI: pasirinkite šepetėlį ir įstatykite jį į prietaisą. Sudrėkinkite odą ir ant veido tolygiai užtepkite prausiklio. Įjunkite prietaisą ir valykite odą aukštyn nukreiptais sukamaisiais judesiais. Kaktą, nosį ir smakrą valykite apie 20 sek., skruostus  - po 10 sek. Nuskalaukite odą drungnu vandeniu ir nusausinkite minkštu  rankšluosčiu.  Jeigu norite, po to odą galite patepti drėkinamuoju kremu.


ĮSPĖJIMAS! Pirmiausia nustatykite rėžimą „low“ (lėtai, švelniai), jį rekomenduojama rinktis veido valymui. Rėžimas „high“ (greitai, stipriai) skirtas giliajam veido valymui. Atsargiai naudokite prietaisą kaklo srityje, nes čia oda labai plona ir jautri. Venkite akių zonos ir vietų, kur oda jautri, pažeista, sausa ar sudirginta.  Nevalykite uždegimo ar sunkios aknės pažeistos odos. Pasireiškus dirginimui, iškart nutraukite naudojimą. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje Šis prietaisas nėra žaislas.