preloader

Prašome palaukti

GERDOFF® nuo rėmens ir gastroezofaginio refliukso, 20 tablečių

GERDOFF® nuo rėmens ir gastroezofaginio refliukso, 20 tablečių

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 764015897007

Burnoje tirpstančios tabletės.

17,99 €
Prekė sandėlyje

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Medicinos priemonė

Burnoje tirpstančios tabletės.Gali padėti greitai numalšinti gastroezofaginio refliukso simptomus, tokius kaip rėmuo, epigastriumo skausmas, rūgštinio ar šarminio turinio atrijimas, erzinantis kosulys ir užkimimas ar balso netekimas.

 

Sukurtas, patentuotas ir pagamintas Šveicarijoje „Gerdoff®“ gali padėti apsaugoti nuo dirginančio skrandžio rūgšties poveikio.   

 

Preparatas veikia stemplėje ir skrandyje. „Gerdoff®“ yra unikalus ir inovatyvus chondroitino sulfato, hialurono rūgšties ir aliuminio hidroksido kompleksas. 

 

  • Kramtomosios tabletės pirmiausia ištirpsta burnoje, skatindamos seilių gamybą ir gerindamos sąlytį tarp sudedamųjų dalių ir stemplės sienelės, – tai padidina apsaugą ir sutepimą.
  • Chondroitino sulfatas prilimpa prie stemplės-skrandžio gleivinės ir apsaugo, izoliuodamas ją nuo skrandžio sulčių.
  • Hialurono rūgštis kartu su adhezinėmis chondroitino sulfato savybėmis gali padėti apsaugoti ir atstatyti pažeistą skrandžio gleivinę.
  • Aliuminio hidroksidas veikia kaip antacidas, mažinantis skrandžio sulčių poveikį pažeistai gleivinei.

Dozavimas. Suaugusiesiems ir vyresniems kaip 12 metų vaikams: 1–2 tabletės po pagrindinių valgių ir/ar prieš miegą. Vaikams, vyresniems kaip 6 metai: patariama naudoti tik pasitarus su gydytoju. 1 tabletė po pagrindinių valgių ir/ar prieš miegą. Jeigu reikia, tabletė gali būti dalijama pusiau per joje esančią vagelę. Esant poreikiui malšinti simptomus, tokius kaip skrandžio skausmas ir deginimo jausmas, patariama naudoti tik pasitarus su gydytoju.

 

Naudojimas. Iš pradžių tabletę čiulpkite burnoje, po to sukramtykite. Nurijus, galima atsigerti vandens arba pieno.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės