preloader

Prašome palaukti

ISOPRINOSINE, 500mg, Tabletės, N50

ISOPRINOSINE, 500mg, Tabletės, N50

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Inozipleksas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 500mg
Prekės kodas: 205008
Jūsų gydytojas Jums paskyrė ISOPRINOSINE, kad imuninė sistema būtų stimuliuojama pasipriešinti toliau išvardintoms virusinėms infekcijoms:- paprastosios pūsleli...
Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.

  Dažnai perkama kartu

  Receptinis vaistinis preparatas

  Jūsų gydytojas Jums paskyrė ISOPRINOSINE, kad imuninė sistema būtų stimuliuojama pasipriešinti toliau išvardintoms virusinėms infekcijoms:
  - paprastosios pūslelinės (Herpes simplex) I arba II tipo virusų sukeltos gleivinės ir odos ligos,
  - poūmis sklerozuojantis panencefalitas,
  - smailiagalės kondilomos.  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. - Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų). - Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Šio vaisto pavadinimas yra ISOPRINOSINE 500 mg tabletės. Šiame lapelyje bus naudojamas pavadinimas ISOPRINOSINE arba ISOPRINOSINE tabletės.

  Apie ką rašoma šiame lapelyje? 1. Kas yra ISOPRINOSINE ir kam jis vartojamas 2 Kas žinotina prieš vartojant ISOPRINOSINE 3. Kaip vartoti ISOPRINOSINE 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti ISOPRINOSINE 6. Kita informacija

  1. Kas yra ISOPRINOSINE ir kam jis vartojamas

  ISOPRINOSINE sudėtyje yra veikliosios medžiagos inozino acedobeno dimepranolio, kuri vartojama tam tikrų virusinių infekcijų gydymui. Vaistas veikia tam tikrus ląstelinio imuniteto komponentus. Jis taip pat pasižymi priešvirusiniu poveikiu.

  Jūsų gydytojas Jums paskyrė ISOPRINOSINE, kad imuninė sistema būtų stimuliuojama pasipriešinti toliau išvardintoms virusinėms infekcijoms: - paprastosios pūslelinės (Herpes simplex) I arba II tipo virusų sukeltos gleivinės ir odos ligos, - poūmis sklerozuojantis panencefalitas, - smailiagalės kondilomos.

  2. Kas žinotina prieš vartojant ISOPRINOSINE

  ISOPRINOSINE vartoti negalima: - jeigu yra alergija inozino acedobeno dimepranoliui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje); alerginės reakcijos gali pasireikšti bėrimu, niežuliu, pasunkėjusiu kvėpavimu arba veido, lūpų, gerklės ar liežuvio tinimu; - jeigu sergate podagra; - jeigu Jums yra padidėjęs šlapimo rūgšties kiekis.

  Įspėjimai ir atsargumo priemonės Pasitarkite su gydytoju, prieš pradėdami vartoti ISOPRONOSINE: - jeigu Jūs esate sirgęs podagra arba buvo padidėjęs šlapimo rūgšties kiekis; - jeigu sergate kokia nors inkstų liga, ar turite akmenų tulžies pūslėje; - jeigu Jums yra inkstų veiklos sutrikimų (Jūsų būklę reikės stebėti); - jeigu gydymas trunka ilgą laiką, Jūsų kraujas, inkstų bei kepenų funkcija bus reguliariai tikrinami. Ilgalaikio gydymo metu, pacientams gali atsirasti inkstų ar tulžies pūslės akmenų. - Jūs pastebite alergines reakcijas, pavyzdžiui, išbėrimą, niežulį, pasunkėjusį kvėpavimą arba veido, lūpų, gerklės ar liežuvio patinimą, tuoj pat nutraukite gydymą ir kreipkitės į gydytoją.

  Kiti vaistai ir ISOPRINOSINE Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Ypač svarbu gydytojui pasakyti, jeigu vartojate toliau išvardintus vaistus, nes jie gali sąveikauti su ISOPRINOSINE: - alopurinolio ar kitų vaistų nuo podagros; - diuretikų (vaistų, vartojamų skysčiams iš organizmo šalinti); - imuninę sistemą slopinančius vaistus (vaistus, vartojamus imuninei sistemas slopinti, pvz., po organų transplantacijos); - zidovudino (vaisto, skirto AIDS gydymui).

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju. Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nėštumo metu ir žindimo laikotarpiu ISOPRINOSINE nevartokite, nebent Jūsų gydytojas Jums nurodė kitaip.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas ISOPRINOSINE gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia arba veikia nereikšmingai.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines ISOPRINOSINE medžiagas ISOPRINOSINE sudėtyje taip pat yra kviečių krakmolo. Tabletės yra tinkamos žmonėms, sergantiems celiakija. Šio vaisto negalima vartoti kviečiams alergiškiems pacientams (ši liga skiriasi nuo celiakijos).

  3. Kaip vartoti ISOPRINOSINE

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Suaugę žmonės, įskaitant senyvus Rekomenduojama dozė yra 50 mg/kg kūno svorio per parą, išgeriama ją padalinus į 3-4 lygias dozes. Paprastai tai yra 3 g per parą (2 tabletės 3 kartus per parą), didžiausia dozė - 4 g (2 tabletės 4 kartus per parą).

  Vaikai Rekomenduojama dozė yra 50 mg/kg kūno svorio per parą (paprastai po 1 tabletę/10 kg svorio vaikams, sveriantiems mažiau kaip 20 kg; vaikams, sveriantiems daugiau nei 20 kg, skiriama suaugusiųjų dozė).

  Jūsų gydytojas nustatys Jums tinkamą dozę, atsižvelgdamas į Jūsų kūno svorį ir būklę bei patars, kiek laiko turėtumėte vaistą vartoti. Svarbu tabletes vartoti visą gydymo periodą, kuris Jums yra paskirtas, net jei simptomai išnyksta Jums dar nebaigus tablečių vartojimo kurso.

  Pavartojus per didelę ISOPRINOSINE dozę Iki šiol nėra gauta pranešimų apie ISOPRINOSINE perdozavimo atvejus. Jeigu Jūs išgėrėte daugiau tablečių, negu priklauso, nedelsdami susisiekite su savo gydytoju.

  Pamiršus pavartoti ISOPRINOSINE Jeigu praleidote dozę, išgerkite ją iš karto, kai tik prisiminsite, nebent yra beveik atėjęs kitos Jūsų dozės gėrimo laikas. Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

  Nustojus vartoti ISOPRINOSINE Savo nuožiūra nutraukus gydymą, pageidaujamas vaito poveikis gali nepasireikšti arba simptomai gali vėl pablogėti. Prieš nutraukiant gydymą pasitarkite su savo gydytoju.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją.

  4. Galimas šalutinis poveikis

  Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Toliau išvardinti nepageidaujami poveikiai pasireiškė ISOPRINOSINE vartojusiems pacientams ir yra apibūdinami kaip labai dažni (pasireiškė daugiau nei 1 iš 10 pacientų), dažni (pasireiškė nuo 1 iš 10 iki 1 iš 100 pacientų) arba nedažni (pasireiškė tarp 1 iš 100 ir 1 iš 1000 pacientų).

  Visi vaistai gali sukelti alerginių reakcijų, nors sunkios alerginės reakcijos pasireiškia labai retai.  Nedelsdami pasakykite savo gydytojui, jeigu Jums atsiranda: • bet koks staigus švokštimas, • pasunkėjęs kvėpavimas, • akių vokų, veido ar lūpų tinimas, • išbėrimas arba niežulys (ypač išplintantys po visą kūną).

  Labai dažni Laikinai padidėjęs šlapimo rūgšties kiekis kraujyje ir šlapime

  Dažni Padidėjęs kepenų fermentų aktyvumas, padidėjęs urėjos kiekis kraujyje (iš organizmo šalinamas junginys), odos išbėrimas, niežulys, sąnarių skausmas, vėmimas, pykinimas, pilvo skausmas, nuovargis, negalavimas, galvos skausmas, galvos sukimasis (svaigimas). Nedažni Viduriavimas, vidurių užkietėjimas, mieguistumas, nemiga, nervingumas, poliurija (padidėjęs šlapimo kiekis).

  Dažnis nežinomas Pilvo skausmas, veido, lūpų, akių vokų ar gerklės patinimas (angioneurozinė edema), dilgėlinė, alerginė reakcija, viso kūno alerginė reakcija (anafilaksinė reakcija), svaigulys, odos paraudimas (eritema). Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. Kaip laikyti ISOPRINOSINE

  Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

  Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po Tinka iki ir EXP nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaiso vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

  Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite gydytojo arba vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  ISOPRINOSINE sudėtis

  - Veiklioji medžiaga yra inozino acedobeno dimepranolis. Kiekvienoje tabletėje yra 500 mg inozino acedobeno dimepranolio. - Pagalbinės medžiagos yra manitolis (E421), kviečių krakmolas, povidonas ir magnio stearatas.

  ISOPRINOSINE išvaizda ir kiekis pakuotėje Tabletės yra baltos ar beveik baltos spalvos, silpno aminų kvapo su vagele vienoje pusėje.  Vagelė skirta tik tabletei perlaužti, kad būtų lengviau nuryti, bet ne jai padalyti į lygias dozes

  ISOPRINOSINE tiekiamas lizdinėse plokštelėse, supakuotose į kartono dėžutę, kurioje yra 50 tablečių ir pakuotės lapelis.

  Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

  Rinkodaros teisės turėtojas: Ewopharma International, s.r.o. Hlavná 13 83101 Bratislava Slovakija

  Gamintojas: Lusomedicamenta-Sociedade Técnica Farmaceutica, S.A. Estrada Consiglieri Pedroso, 69-B Queluz de Baixo 2730-055 Barcarena Portugalija

  Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

  Ewopharma AG Atstovybė Konstitucijos pr. 7 LT-09308 Vilnius Lietuva Tel.: +370 5 248 73 50

  Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2013-06-20

  Naujausia pakuotės lapelio redakcija pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos  interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Suaugę žmonės, įskaitant senyvus Rekomenduojama dozė yra 50 mg/kg kūno svorio per parą, išgeriama ją padalinus į 3-4 lygias dozes. Paprastai tai yra 3 g per parą (2 tabletės 3 kartus per parą), didžiausia dozė - 4 g (2 tabletės 4 kartus per parą).

  Vaikai Rekomenduojama dozė yra 50 mg/kg kūno svorio per parą (paprastai po 1 tabletę/10 kg svorio vaikams, sveriantiems mažiau kaip 20 kg; vaikams, sveriantiems daugiau nei 20 kg, skiriama suaugusiųjų dozė).

  Jūsų gydytojas nustatys Jums tinkamą dozę, atsižvelgdamas į Jūsų kūno svorį ir būklę bei patars, kiek laiko turėtumėte vaistą vartoti. Svarbu tabletes vartoti visą gydymo periodą, kuris Jums yra paskirtas, net jei simptomai išnyksta Jums dar nebaigus tablečių vartojimo kurso.

  Pavartojus per didelę ISOPRINOSINE dozę Iki šiol nėra gauta pranešimų apie ISOPRINOSINE perdozavimo atvejus. Jeigu Jūs išgėrėte daugiau tablečių, negu priklauso, nedelsdami susisiekite su savo gydytoju.

  Pamiršus pavartoti ISOPRINOSINE Jeigu praleidote dozę, išgerkite ją iš karto, kai tik prisiminsite, nebent yra beveik atėjęs kitos Jūsų dozės gėrimo laikas. Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

  Nustojus vartoti ISOPRINOSINE Savo nuožiūra nutraukus gydymą, pageidaujamas vaito poveikis gali nepasireikšti arba simptomai gali vėl pablogėti. Prieš nutraukiant gydymą pasitarkite su savo gydytoju.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją.

  Inozipleksas 500 mg

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Jums taip pat gali patikti