preloader

Prašome palaukti

KNEIPP® drėkinamasis vonios aliejus SECRET OF BEAUTY, 100 ml

KNEIPP® drėkinamasis vonios aliejus SECRET OF BEAUTY, 100 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 400823312403

Drėkinamasis vonios aliejus su riebiaisiais marulų, arganų aliejais. Tegul „Kneipp®“ veikia natūraliai. Pagaminta Vokietijoje.

5,29 €
Prekė sandėlyje

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Kosmetika

Drėkinamasis vonios aliejus su riebiaisiais marulų, arganų aliejais. Tegul „Kneipp®“ veikia natūraliai. Pagaminta Vokietijoje.Sebastianas Kneipas − vokiečių dvasininkas, natūropatas, holistinės filosofijos pradininkas. Anot jo, vanduo gydo viską. Augalai ir vanduo − mūsų sveikatos šaltinis. Sveikatinimas, pagal Sebastianą Kneipą, sustiprina visą organizmą, grūdina kūną ir sielą, stiprina imuninę sistemą. „Kneipp®“ produktai sukurti remiantis šia filosofija, naudojant tik išskirtinės, ypač aukštos kokybės natūralius žolelių ekstraktus, esencijas ir aliejus. Atraskite pastebimai lygesnę ir elastingesnę odą su drėkinamuoju vonios aliejumi. Vertingųjų natūralių aliejų derinys intensyviai drėkina ir sumažina odos tempimą.  Palepinkite save išskirtinės priežiūros priemone ir mėgaukitės įrodyto veiksmingumo prabangia vonios terapija!*


*Nepriklausomas tyrimas patvirtino maitinamojo aliejaus poveikį grožiui. Po 3 savaičių naudojimo, tiriamieji patvirtino, kad šis vonios aliejus sumažina odos tempimo jausmą, oda tampa minkšta ir švelni. 98 proc. tiriamųjų sutiko, kad šis vonios aliejus apsaugo nuo odos drėgmės netekimo, mažina odos šerpetojimą. Nepriklausomas tyrimas, 3 savaitės, 43 tiriamieji.


 Be dirbtinių dažiklių, parafino, silikono, mineralinių aliejų.


Su augaliniais ekstraktais. Patikrinta dermatologų.


Kilmės šalis: Vokietija.

1 kamštelio kiekį supilkite į tekantį vandenį (36−38 °C) ir mėgaukitės vonia 15−20 minučių. Po naudojimo, išplaukite kamštelį.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės