preloader

Prašome palaukti

E-prekė
LELO HEX prezervatyvai, bespalviai, 54 x 180 mm, 3 vnt.
LELO HEX prezervatyvai, bespalviai, 54 x 180 mm, 3 vnt.
LELO HEX prezervatyvai, bespalviai, 54 x 180 mm, 3 vnt.

LELO HEX prezervatyvai, bespalviai, 54 x 180 mm, 3 vnt.

Medicinos priemonė
0
Prekės kodas: 7350075022470
Prekės ženklas: LELO
Prezervatyvai su unikalia šešiakampe struktūra.
11,86 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatymas: Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Panašios prekės

Medicinos priemonė

Prezervatyvai su unikalia šešiakampe struktūra.


Kas yra „Lelo Hex“?

„Lelo Hex“ –  tai iš naujo sukurti prezervatyvai. Septynerius metus kurtas prezervatyvų modelis be kompromisų – stiprus, saugus ir užtikrinantis didžiausią malonumą. Unikali šešiakampė struktūra HEX™ prezervatyvui leidžia individualiai prisitaikyti prie partnerių, taip suteikiant jiems dar didesnį intymumą ir malonumą.

Kaip „Lelo Hex“ veikia?

Dėl savo revoliucinės šešiakampės struktūros „Lelo Hex“  pasižymi  ypatingu plonumu, tvirtumu ir pojūčių stiprumu. Tai pirmoji didesnės svarbos inovacija prezervatyvų rinkoje per pastaruosius dešimtmečius.

„Lelo Hex“ yra sudarytas iš 350 tarpusavyje sujungtų šešiakampių, kurie suteikia daugiau jautrumo, intymumo, seksualinio pojūčio. Prezervatyvas yra lygus išorėje ir tekstūruotas vidinėje dalyje. Šešiakampių tinklas susilenkia ir išsitempia, puikiai prisitaikydamas prie skirtingų formų ir tuo pat metu neleisdamas prezervatyvui nuslysti.

Apie „Lelo“

„Lelo“ –  pasaulyje pirmaujantis intymaus gyvenimo būdo prekės ženklas, pristatytas  2003 m. „Lelo“ išgarsėjo, kai pakeitė suvokimą, kaip turi atrodyti asmeniniai masažuokliai. Tai pasiekta dėl subtilios išvaizdos ir funkcionalumo suderinimo. Sukurtas visiškai naujas prabangos lygis tokių produktų segmente. Taikydami analogiškos kokybės, dizaino ir inovacijų standartus „Lelo“ plečia savo unikalų asortimentą šiose kategorijose: miegamojo aksesuarai, asmeniniai masažuokliai, dar žinomai kaip „objektai malonumui“, masažo aliejai ir sojos masažo žvakės.

„Lelo“ individualumas

„Lelo Hex“ yra vienas ploniausių prezervatyvų rinkoje. Jo storis tik 0,045–0,055 mm.

Unikalus dizainas

Dėl gamtos įkvėpto dizaino šis prezervatyvas prisitaiko prie vartotojo kaip niekas kitas.

Saugumas

„Lelo Hex“ sėkmingai atitinka visus tarptautinius saugos standartus. Be to, visi prezervatyvai yra elektroniškai patikrinami ir atitinka aukščiausią kokybę.

Šešiakampė struktūra

350 atskirų šešiakampių tinklas vienodai paskirsto energiją, taip sumažindamas prezervatyvo nuslydimo riziką.


Žaliava: natūralus lateksas.

Storis: 0,045 mm.

Diametras: 54 mm (standartinis dydis).

Ilgis: 180 mm.

Silpnai aromatizuotas.

Bespalvis.

Lubrikuotas (be spermicidų).

LELO HEX prezervatyvai, bespalviai, 54 x 180 mm, 3 vnt.
LELO HEX prezervatyvai, bespalviai, 54 x 180 mm, 3 vnt.
11,86 €
Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Taip

Latekso prezervatyvai, skirti išvengti nėštumo, apsaugoti nuo ŽIV/AIDS ir kitų lytiniu keliu plintančių ligų (LPL).

1. Naudokite naują prezervatyvą kiekvieno lytinio akto metu. Žaizdos, prieš ejakuliacinės išskyros, sperma, makšties išskyros ir kraujas gali pernešti infekciją. Bet kuris iš partnerių gali uždėti prezervatyvą ant sustandėjusios varpos dar prieš lytinį aktą, tai padarykite prieš varpai paliečiant kitą asmenį. Prezervatyvo naudojimas padeda išvengti nėštumo ir sumažina riziką užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis.

Dėmesio: prieš naudojant prezervatyvą, patikrinkite galiojimo terminą ant produkto pakuotės. Jei aiškiai matomi individualios prezervatyvo pakuotės pažeidimai, išmeskite jį ir naudokite kitą, kurio pakuotė nepažeista. Atplėškite individualią prezervatyvo pakuotę ten, kur matomas dantytas kraštelis, elkitės atsargiai, nes prezervatyvą galite pažeisti nagais, aštriais daiktais, tokiais kaip žiedai, auskarai ir kt.

2. Įsitikinkite, ar prezervatyvo ritinėlis yra išorinėje pusėje. Jei jis yra vidinėje pusėje, vadinasi prezervatyvas yra išvirkščias. Suspauskite prezervatyvo spenelio formos galiuką, kad jame neliktų oro.

3. Vis dar spausdami spenelio formos galiuką, užmaukite prezervatyvą ant sustandėjusios varpos galvutės ir kita ranka nuvyniokite žemyn iki varpos pagrindo. Jei prezervatyvas pradeda vyniotis atgal į viršų lytinio akto metu, tučtuojau jį nuvyniokite žemyn link varpos pagrindo. Jei jaučiate, kad prezervatyvas slysta ar per daug veržia, sustokite ir naudokite kitą prezervatyvą, nes kitu atveju prezervatyvas gali plyšti.

4. Prezervatyvą nuimkite iškart po ejakuliacijos, kol varpa yra standi. Prezervatyvą laikykite tvirtai prie varpos pagrindo ir paprasčiausiai nuimkite, suvyniokite į servetėlę ir išmeskite į šiukšliadėžę. Nemeskite prezervatyvo į unitazą.

 

Įspėjimai

Nenaudokite latekso prezervatyvo antrą kartą – tai padidina infekcijų riziką ir sumažina kontraceptinės funkcijos efektyvumą.

Laikykite  latekso prezervatyvus vėsioje, sausoje vietoje (žemiau nei 37,77 °C), venkite tiesioginių saulės spindulių. Siekiant išvengti žalos baldams, nelaikykite ten, kur išsiliejęs lubrikantas galėtų pažeisti paviršius. Kai kurie nagų lakai/emalės gali būti pažeisti lubrikantų, naudojamų ant prezervatyvų.

Jei guminė medžiaga yra lipni ar trapi arba yra matomi aiškūs pažeidimai, nenaudokite prezervatyvo.

Jei spalva yra nevienoda ar pasikeitusi, nenaudokite prezervatyvo.

Įsitikinkite, ar yra pakankamai lubrikanto. Nenaudokite aliejinio pagrindo lubrikantų (pvz.: vazelino, mineralinių alyvų, augalinio aliejaus), nes jie gali pažeisti prezervatyvą.

Jei prezervatyvas plyšo ar pratekėjo, kreipkitės į medikus per 72 val.

Natūralus lateksas.

Dėmesio: šis produktas pagamintas iš natūralaus latekso, kuris galai sukelti alergines reakcijas. Kai kurie asmenys gali jausti padidėjusį jautrumą latekso produktams, todėl prašome pasitarti su savo gydytoju prieš naudojant šį produktą. Jei Jūs ar Jūsų partneris, naudodami šį produktą, patyrėte diskomfortą,  produkto nebenaudokite. Jei simptomai išlieka, kreipkitės į gydytoją.

Klientų vertinimas (0):

Straipsniai

Aktualu kiekvienai - pienligė. Kaip padėti sau?

Dažniausiai pasitaikančios problemos moterims Apie intymias problemas moterys drovisi kalbėti net ir su geriausiomis draugėmis, o pas ginekologą dažnai apsilanko tik ligai įsibėgėjus, kai jaučiamas skausmas....

Jums taip pat gali patikti

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.